Yenge çok dekolte

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Yenge çok dekolte

Esra Dermancıoğlu, AsmalıMescit'te objektiflere takıldı.

attachment.php

Esra Dermancıoğlu her zamanki gibi salaş ve aşırı dekolte kıyafetlerle dikkat çekti. 'Kötü Yenge', son döneme bomba gibi düşen dizi setinde Beren Saat ve Engin Akyürek kavga etti iddialarğını yanıtladı. İddiaya göre Beren Saat ve Engin Akyürek dizi setinde şiddetli bir kavgaya tutuşmuş ancak daha sonra barıştırılmıştı. Dermancıoğlu bu konu hakkında kendisini konuşmasının yanlış olacağını belirtti ve taksiye binip uzaklaştı.

attachment.php

Mynet

Ekli dosyalar

• esra-derman_640.jpg
    esra-derman_640.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 239657-esra2.jpg
    239657-esra2.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 23
H

Hera

Misafir
Neden kıstırıyor okadar küçük sütyen takıp anlamıyorum çünkü iti ci oluyor değil ki güzel :korkak:

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Kişiliğini bilemiyorum ama gerçekten başarılı bir oyuncu.

Paylaşım için teşekkürler :)

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Genel olarak giyim tarzıda böyle galiba her gördüğüm kıyafetinde bir transparanlık yada dekolte var 55:

Bende oyunculugunu cok begeniyorum.

Aksam dizide, kina gecesinde oynayisina cok güldüm zaten. Sallaya sallaya geliyor. :dance:

:huri: çok iyiydi gerçekten istemem yan cebime koy der gibi şakkıdı şakkıdı oynadı :hihi:

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Genel olarak giyim tarzıda böyle galiba her gördüğüm kıyafetinde bir transparanlık yada dekolte var 55:

:huri: çok iyiydi gerçekten istemem yan cebime koy der gibi şakkıdı şakkıdı oynadı :hihi:
Evet ya basta istemem falan tavirlari yapti, sonra aniden saclarini savura savura oyuna girdi. :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar