Yayın tarihleri belli oldu

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528

YAYIN TARİHLERİ BELLİ OLDU

Geçtiğimiz sezon ekranların izlenme rekorları kıran dizilerin ekrana gelecekleri günler belli oldu. İşte yeni sezonda başarılı dizilerin ekrana dönüş tarihleri...

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ
Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki, heyecan dolu bölümüyle sezona veda etmişti.

Etkileyici bir finalle sezonu sonlandıran dizinin merak edilen tüm soruları 6 Eylül Salı günü yanıt bulacak.

ADINI FERİHA KOYDUM
Kapıcı kızı Feriha ile zengin bir ailenin oğlu olan Emir Sarrafoğlu'nun aşkını anlatan Adını Feriha Koydum Show Tv'de izleyici ile buluşuyor.

Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez'in paylaştığı dizi 24 Haziran'da sezon finali yapmıştı.

Sevilen dizi 9 Eylül Cuma günü ekrana gelecek yeni bölümüyle yeni sezona merhaba diyecek.

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE
3 kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra tüm hayatı alt-üst olan Fatmagül'ün hikayesinin anlatıldığı 'Fatmagül'ün suçu Ne' 16 Haziran'da sezon finali yapmıştı.

Şaşırtıcı bir finalle tatile giren dizinin yeni bölümleri 8 Eylül Perşembe gününden itibaren ekranlarda olacak.

LALE DEVRİ
Yayın hayatına Show Tv'de başlayan sonrasında ise Fox Tv ekranlarına transfer olan Lale Devri de sezon finali yapan dizilerden.

İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümü 20 Ağustos Cumartesi günü ekranlarda olacak.

YER GÖK AŞK
Başrollerini Murat Ünalmış ve Birce Akalay'ın paylaştığı başarılı dizi 'Yer Gök Aşk' sezona erken veda eden yapımlardan.

Çekimleri Kapadokya’da gerçekleştirilen dizinin yeni bölümleri 15 Ağustos Pazartesi gününden itibaren ekranlarda olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL
Yayınlandığı andan itibaren ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl heyecan bulu bir bölümle sezon finali yapmıştı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi sezon finalinden sonra sıkça transfer haberleriyle gündemde yer aldı.

Ancak dizi kanalında kaldı ve yeni bölümleriyle Eylül ayından itibaren izleyicilerle buluşacak.

ARKA SIRADAKİLER
Fox Tv’nin sevilen gençlik dizisi Arka Sıradakiler’in yeni bölümü 21 Ağustos Pazar günü yayınlanacak.

UMUTSUZ EV KADINLARI
Songül Öden, Binnur Yıldırımlar ve Ceyda Düvenci gibi başarılı oyuncuların yer alacağı 'Umutsuz Ev Kadınları' 11 Eylül Pazar günü ekrana merhaba diyecek.

YALANCI BAHAR
Cansel Elçin ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı dizi Yalancı Bahar’ın çekimleri başladı.

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Yalancı Bahar’ın tanıtımları ekranda dönmeye başladı. Dizi Eylül ayından itibaren Star ekranlarında olacak.

Hürriyet

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
içlerinde severek izlediğim Adını feriha koydum dizisi var.Cuma akşamları çıkıyordu.Salıya almışlar :( neden öyle yapmışlar ya.hafta sonuna giricem sevinciyle izliyordum diziyi.Şimdi hafta içi sendromu yaşadığım günlerden birinde çıkacak :(

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
içlerinde severek izlediğim Adını feriha koydum dizisi var.Cuma akşamları çıkıyordu.Salıya almışlar :( neden öyle yapmışlar ya.hafta sonuna giricem sevinciyle izliyordum diziyi.Şimdi hafta içi sendromu yaşadığım günlerden birinde çıkacak :(

Sevilen dizi 9 Eylül Cuma günü ekrana gelecek yeni bölümüyle yeni sezona merhaba diyecek. cuma yazıyo canım
başlasın artık

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar