Yavrum cok kotuydu

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim arkadaslarim cok sikinti yasadim bu aralar.sabrim bitmek uzere.nasil toparlanim bilmiyorum ki.ilk once kizim aysu cok kotu oldu doktora goturduk.cok korkuyordum kizimi itirmekden deli gibiydim.diz cokdum allahima aglaya aglaya yalvardim beni cocugumla sinaga cekme lutfen,bana olsun ne olursa ona bir sey olmasin.ben olurum yasayamam.aci bana allahim kuzumu bana bagisla.doktor bakana kadar ben bayilmisim.sonra uyandim kizima ne oldu dedim.doktorlar korkma kizin iyy,kasik yirtigi var hemen emelyat olmasi lazim dediler.ben alarken kizimi kucagimda uyutdular.anne beni burakma diye zar zar agliyordu kizim,kahr oldum.kucagimdan aldilar yavrumu,uzatdilar,yine bayilmisim.uyandim sakinlesdirici yapdilar.simdi iyy canlarim cok sukur.sonra kucuyum hastalandi.onuda acilen doktora goturdum cok fena usutmus yavrum.bakamadim olur tabi.olmek istiyordum.kizim nefes alamiyodu xisiltidan.ben olmusdum resmen.simdi o da iyylesmek uzere cok sukur.tam iyylesmedi ama,iylesmeye dogru.allahima cok sukur

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
zor zamanlar geçirmişsin gerçekten, çok geçmiş olsun miniklere.. böyle zamanlarda anneler güçlü olmalı derler ama işin içinde evlat olunca gözümüz hiçbirşeyi görmüyor.. allah yardımcın olsun..

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
canimsin dualarimiz kizinla birlikteydi
cok zor zaman gecirmissin
seni cok iyi anlayabiliyorum
Rabbim hic bir anne babayi evlatlariyla sinamasin insaallah cok zor cünkü
sükürler olsun ki atlatmis
büyük gecmis olsun her ikisinede
acil sifalar diliyorum canim benim
Rabbim birdaha yasatmasin insaallah

G

GurbetGuzeli

Misafir
canim arkadaslarim cok sikinti yasadim bu aralar.sabrim bitmek uzere.nasil toparlanim bilmiyorum ki.ilk once kizim aysu cok kotu oldu doktora goturduk.cok korkuyordum kizimi itirmekden deli gibiydim.diz cokdum allahima aglaya aglaya yalvardim beni cocugumla sinaga cekme lutfen,bana olsun ne olursa ona bir sey olmasin.ben olurum yasayamam.aci bana allahim kuzumu bana bagisla.doktor bakana kadar ben bayilmisim.sonra uyandim kizima ne oldu dedim.doktorlar korkma kizin iyy,kasik yirtigi var hemen emelyat olmasi lazim dediler.ben alarken kizimi kucagimda uyutdular.anne beni burakma diye zar zar agliyordu kizim,kahr oldum.kucagimdan aldilar yavrumu,uzatdilar,yine bayilmisim.uyandim sakinlesdirici yapdilar.simdi iyy canlarim cok sukur.sonra kucuyum hastalandi.onuda acilen doktora goturdum cok fena usutmus yavrum.bakamadim olur tabi.olmek istiyordum.kizim nefes alamiyodu xisiltidan.ben olmusdum resmen.simdi o da iyylesmek uzere cok sukur.tam iyylesmedi ama,iylesmeye dogru.allahima cok sukur

canim gecmis olsunnnn Allah yasatmasinnnn

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
canım benim büyügeçmiş olsnn kızlarına Allah şifalarını versin . sende sakin ol az ya sen böyle olursan çocuklar nasıl iyi olcak ...

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canlarim desteyiniz ve dualariniz icin hepinize birer birer tesekur ederim.cok zor anlar yasadim.ama gecmek uzere cok sukur

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
geçmiş olsun canım RABBİMşifa versin çok iyi bilirim narkozun etkisini gösterene kadar evladın ağlayışını kızım ameliyat olduğunda bende perişandım çok şükürki iyiymiş gülüm kızın dahada iyi olucak Allahın izniyle canım..

Teletubby

Daimi Üye
Tepki
1.013
Arkadaşım, yazını okuyunca çok üzüldüm. Ağladım tutamadım kendimi. Ben yavrularımla sınanmaktan çok korkarım. Onlara 1 olacağına bana bin olsun ama bana olsun. Rabbim hiçbir anneyi yavrusundan ayırmasın. Allah bir daha yaşatmasın. Ayyyy fena oldum:(

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
Arkadaşım, yazını okuyunca çok üzüldüm. Ağladım tutamadım kendimi. Ben yavrularımla sınanmaktan çok korkarım. Onlara 1 olacağına bana bin olsun ama bana olsun. Rabbim hiçbir anneyi yavrusundan ayırmasın. Allah bir daha yaşatmasın. Ayyyy fena oldum:(

sag ol canim benim,tesekkur ederim

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce ikisi de iyileşirler ve hiç görmemişe dönerler. Ama; siz de kendinize dikkat edin. Böyle üzülüp de sonra siz de hasta olmayın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar