Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?

Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    36

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
eskiden olsa evet
eskiden dedigim bekarlik ve cilgin cagimda
ama ruh esimi bulup en özelide anne olduktan sonra
her yasin ayri bir güzelligi oldugunun farkina vardim
yaslanmak meger neka özelmis
hele ki sevdicegimle yaslanicaksam korkmuyorumm:huhuu:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Yaşlanmaktan değilde elden ayaktan düşünce ele muhtaç olmaktan korkuyorum RABBİM muhtaç etmesin

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
korkuyorum aslında Allah sevdiğimle yaşlanmayı nasip eder inşallah:lilav:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben korkuyorum....
İlkokul çağlarım gözümün önünde dün gibi ya yarın bu günlerimi de dün gibi anarsam ömür bitti..
yaşamak güzel genç iken o yüzden malesef korkuyorum umarım bazılarınız gibi bende bu korkuyu anı yaşaya çevirebilirim.....:alsana::alsana::alsana:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
hayır korkmuyorum her yaşın ayrı güzelligi var o ton ton ninelerden neden olmayayımkı cok seker oluyorlar nineler dedeler el ele tutusuyorlar ahh ahhh :utan: yeter ALLAH uzun saglıklı ömürler versin kimseyi kimseye muhtac etmesin

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
hayır korkmuyorum her yaşın ayrı güzelligi var o ton ton ninelerden neden olmayayımkı cok seker oluyorlar nineler dedeler el ele tutusuyorlar ahh ahhh :utan: yeter ALLAH uzun saglıklı ömürler versin kimseyi kimseye muhtac etmesin

Kesinlikle :eek: :eek:

Kordonda elele tutuşan yada kolkola giren yaşlı çiftleri görünce öyle özeniyorum ki ... Hayat bu bir gün biz istesekte istemesekte bitecek.İnşallah her yaşın güzelliğini eşlerimizle çocuklarımızla sevdiklerimizle yaşamayı Rabbim nasip eder :utan: Bende çok seviyorum tonton nine ve dedeleri :utan:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845

Kesinlikle :eek: :eek:

Kordonda elele tutuşan yada kolkola giren yaşlı çiftleri görünce öyle özeniyorum ki ... Hayat bu bir gün biz istesekte istemesekte bitecek.İnşallah her yaşın güzelliğini eşlerimizle çocuklarımızla sevdiklerimizle yaşamayı Rabbim nasip eder :utan: Bende çok seviyorum tonton nine ve dedeleri :utan:

ayyy şekerparemm işte ozaman gidip gelelim ne şeker oluruz :))) inşallah o yaşlara ermek nasip olur bize

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
yaşlanmaktan korkmanın çok anlamsız olduğunu anladım artık.
çünkü yaşlandım bile dermişim :D
şaka bir yana insan sağlığını kaybetmesin yeter ki. yerçekimi biraz yere doğru çekse ne olurmuş

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
yaşlanmaktan korkmanın çok anlamsız olduğunu anladım artık.
çünkü yaşlandım bile dermişim :D
şaka bir yana insan sağlığını kaybetmesin yeter ki. yerçekimi biraz yere doğru çekse ne olurmuş

Bende böyle düşünüyorum ,yaşlı olmaktan başkalarına muhtaç olmaktan,hastalıklardan korkuyorum tabi ki:ates:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar