Yaşasın!!! Bende HAMİLEYİM:)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok Farklıydı o an doktor onu anlattıkça katıla katıla ağladım mutluluktan... Dedim ya küçücük boyu ile nasıl heyecanlandırdı beni ufaklık. Allahım isteyen herkese canı gönülden diliyorum bu duyguları yaşatsın ve tamamına erdirsin inşallah....
Canım duaları için sağol Allah razı olsun. İnş. zorlu bir hamilelik geçirmem kimse geçirmesin...İnşallah.
Rabbim dualarımızı kabul etsin... Amin.....

Amin canı m

Bizim evdede minnacık boylu ordan oraya koşturan tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz küçük bir bıcır var :hihi: o evde ne isterse o oluyor.özellikle yemek masasındayken babasıyla beni hiç konuşturmuyor.Hep ilgi onda olsun.Yemek yedirirken şakalar yapalım istiyor.Bazen sinirden çatlıyorum bazende ona sarılıp sevgisinden gözlerim dola dola sıka sıka seviyorum.

Annelik öyle bişey ki.Doğumdan sonra çok daha iyi anlayacaksın beni.Güzel şeylerin yanında uykusuzluk,yorgunluk başta olmak üzere insanı yıpratan biçok süreç oluyor ama okadar değerliler ki :huhuu:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
aa çok sevindim canım. hayırlı olsun. Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

Amin canı m

Bizim evdede minnacık boylu ordan oraya koşturan tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz küçük bir bıcır var :hihi: o evde ne isterse o oluyor.özellikle yemek masasındayken babasıyla beni hiç konuşturmuyor.Hep ilgi onda olsun.Yemek yedirirken şakalar yapalım istiyor.Bazen sinirden çatlıyorum bazende ona sarılıp sevgisinden gözlerim dola dola sıka sıka seviyorum.

Annelik öyle bişey ki.Doğumdan sonra çok daha iyi anlayacaksın beni.Güzel şeylerin yanında uykusuzluk,yorgunluk başta olmak üzere insanı yıpratan biçok süreç oluyor ama okadar değerliler ki :huhuu:

Ben herşeyine razıyım onun Allahım hayırlısını versin yeterki başımın üstünde yeri var ilk göz ağrımın:)

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Çok sevindim canım benim Allahım hayırlısıyla sağlığıyla kucağına almak nasip etsin hayırlı bi evlat olsun sana darısı benim başıma artık

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Sağol canım benim çoook teşekkür ederim...
İnşallah canım gerçekten darısı senin naşına:)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
canım ne kadar sevindiğimi bilemezsinrabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah..

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bebeğim o kadar sevindim o kadar duygulandım ki sana anlatamam :) Benim de gözlerim doldu... İnşallah hayatınıza huzur, mutluluk ve bereket getirir. Sağ salim kucağına alırsın inş.. Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu eminim bambaşka bişeydir. Ay ben teyze mi oluyorum şimdi yaaa :cokkomik: Çok mutlu oldummmmm -hmm

H

Hera

Misafir
Tobem tekrar kutlarım allah kucağına almayıda nasip etsin Bak oldu işte olacakmı olmuyor etmiyor derken oldu dedim sana olacak Allahın İzni ile diye ayy yerim onu kız beennnn

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bebeğim o kadar sevindim o kadar duygulandım ki sana anlatamam :) Benim de gözlerim doldu... İnşallah hayatınıza huzur, mutluluk ve bereket getirir. Sağ salim kucağına alırsın inş.. Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu eminim bambaşka bişeydir. Ay ben teyze mi oluyorum şimdi yaaa :cokkomik: Çok mutlu oldummmmm -hmm

evet kuzum teyze oluyorsun?
Allah sanada nasip etsin balımmm...
Biliyorum asker yolu bekliyorsun bak gör nasıl geçtiğini anlamayacaksın....
Temiz kalpli kardeşim benim:)

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Tobem tekrar kutlarım allah kucağına almayıda nasip etsin Bak oldu işte olacakmı olmuyor etmiyor derken oldu dedim sana olacak Allahın İzni ile diye ayy yerim onu kız beennnn

Gelsin bi teyzesiiii yiyecekolan çoook sıraya koyduk herkesiiii...
Sağol canım benim eksik olma emi...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar