Yardımm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Eğer ilk defa patik yapacaksanız Bebek Patiği Yapımı (Şahmaran'dan) - Hanimefendi.com - Kadın sitesi burada anlatımlı bir bebek patiği daha önce benim anlatımımla var..
Ama değişik modeller ararsanız yardımcı oluruz-ayse

teşekkürler canım
bende linke tıkladım basit ve anlatımlı olduğu için örmekte zorlanmayacam :sevindirikasli:

örgü konusunda usta değilim kolay ve anlatımlı olacak benim gibi bilmeyenler için

bende yapmaya niyetlendim inşallah yapacak fırsatı bulurum

OP
Ö

örgükolik

Yeni Üye
Tepki
11
abla bana belki kızıcaksınız ama ben bunların hepisinden ördümm :( sondaki hariç ama ona benzer bir şey daha önce örmüştüm .. başka bi sitede paylaşmıştım burda başka yerde paylaştığım yasaktır diye ondan paylaşmadım

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
abla bana belki kızıcaksınız ama ben bunların hepisinden ördümm :( sondaki hariç ama ona benzer bir şey daha önce örmüştüm .. başka bi sitede paylaşmıştım burda başka yerde paylaştığım yasaktır diye ondan paylaşmadım
Reklam linki reklam içeriği yoksa resmi paylaşabilirsiniz ona göre yardımcı olunabilir

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
teşekkürler canım
bende linke tıkladım basit ve anlatımlı olduğu için örmekte zorlanmayacam :sevindirikasli:

örgü konusunda usta değilim kolay ve anlatımlı olacak benim gibi bilmeyenler için

bende yapmaya niyetlendim inşallah yapacak fırsatı bulurum
Canım sen başla takıldığın yerde yaz ben sana yardımcı olurum canımın içi:orgu::eek:yeterki örmek iste sen ben her daim yanında olurum:teselli:

Canım neden kızayım ki,sen ördüklerini ekle bizlerle bizde bakalım sen neler yapmışsın bu zamana kadar-aysene dersin.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771

Resmin üzerine sağ tıklayıp URL kopyala der linki burada paylaşırsan sorun olmaz canım eminim hepsi çok güzeldir bizler de faydalanırız

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar