Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Yardımlarınızı bekliyorum

Konu, 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' kısmında naz79 tarafından paylaşıldı.

1. naz79

naz79 Daimi Üye

arkadaşlar ben halı yıkama makinası aldım bana tavsiye edebileceğiniz halı yıkama şampuanları veya sizler ne ile temizliyorsanız bana önerebileceğiniz birşey varmı yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar

LiLi ve bitter_im bunu beğendi.
  2. duygu2

duygu2 Yeni Üye

benim denediklerimin içinde en iyisi kosla idi hem kokusuda diğerlerinden güzel

LiLi, naz79 ve bitter_im bunu beğendi.
  3. -sumeyye

-sumeyye Daimi Üye

bende kosla kullanmıştım ama epeydir bozuk halı makinam depoda bekliyor tek hatırladığım benimde koslaydı sana kolay gelsin

LiLi, naz79 ve bitter_im bunu beğendi.
  4. bitter_im

bitter_im Admin

Bende ablamin evdekini kullanıyordum yazlari temizliğinde hep kosla almistim ve 1 kapak dökülüyor fazla dökütüğünde makinadan taşıyor hep :tskler:
    kolay gelsin cnim :elif:

LiLi ve naz79 bunu beğendi.
  5. Şahmaran.

Şahmaran. Admin

Konu ''Bir Soru Bir Cevap''bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır..
    Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın bilgilerine:buyrun: