Yaprak Dökümü neden yayınlanmadı?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Her yıl Ocak ayında reklam gelirlerinin düşmesi nedeniyle televizyon kanalları iddialı yapımlarını saklamayı tercih ediyor. Kanal D de Yaprak Dökümü'nü geçen hafta yılbaşı olduğu için ekrana getirmedi. Dizinin müdavimleri bugün de ekranı açtıklarında Yaprak Dökümü dizisini göremedi.

'Acaba Yaprak Dökümü de mi krize yenik düştü?' sorusunun yanıtı 'hayır'... Yaprak Dökümü dizi ekibi yılbaşı nedeniyle 9 gün boyunca tatil yaptı. Ekip bu tatilin ardından çalışmalarına yeniden başladı.

Yaprak Dökümü'nün bu hafta ekrana gelmemesinin sebebi, Kanal D'nin taktiği. Ocak ayında düşen reklam gelirleri nedeniyle iddialı dizisini ekrana sürmeyi iki hafta geciktiren Kanal D'nin, önümüzdeki Çarşamba dizinin yeni bölümünü ekrana getirmesi bekleniyor. Televizyongazetesi'nin aldığı bilgiye göre şu anda elde 3 bölüm stok bulunuyor ve çekimler devam ediyor.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Bende oturdun tv karşısına bekliyom başlıcak diye aa bide baktımki arkasokakların eski bölümü deli oldum valla.

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
valla bir an önce verseler iyi olur...
zaten kurtlar vadisi gittti.. bi de bu gitmesin.
sağol şahmaran:)

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Yaprak dökümü avrupa yakasıyla aynı anda olduğu için oğlumla hep inatlaşarak izliyordum.
Bu hafta yoktu evet
Avrupa yakasını rahat rahat izlerim diyordum onun da eski bölümü vardı.Ama çooook güzel ve komikti.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar