yanlis yaptim - cok caresizim yardima ihtiyacim var

Berivan1987

Yeni Üye
Tepki
20
Merhaba arkadaslar,
daha önceden esimle yasasidizimiz sorunlari yazmisdim size, ve alan cevaplara tekrar tsk etmek istiyorum. esimle aramiz düzelmisdi az cok sorunlar yasiyoruz ama onlarida normal görüyorum büyütücek seyler yokdu.
Ta ki düne kadar, bundan bi kac gün önce tlfonundan bi kac sitelere girdigini gördüm. Sex ile ilgili hikayeler okuyormus, biraz üzüldüm ve ister istemez icimde bi süphe oldu ama öncelikle birsey demedim. dün yine tlf basindaydi ve okey oynarken biri ile yazisdigini gördüm. Dayanamadim sordum kimle yazisiyor diye, tlf istedim. verdi ve 42yasinda bi bayanla konusuyordu, onu bekledigini onunla yazismak istedigini fln yazmisdi. benim icin yasi fark etmedi, ha ayni yasdalar ha kadin ondan 20 büyük sinirlerim bozuldu. kapatmasini istedim ve dahada üzerine gitmedim, kafamda yeterince soru isareti olmusdu zaten.
ben temizlik falan yaptim, bakdim esim üstüne giyip cikdi, birsey diyormusun falan dedi, o an sinirden yok dedim. arada biraz zaman gecdi (yarim saat gibi) sms attim ne zaman gelir diye, ama kötü niyetle degil. cvp yazdi saatle cikmiyor diye, dayanamadim bana neden bu kadar soguk bu kadar ilgisiz fln davrandigini sordum, cvpi buydu: ben sana birsey yapmiyorum, sen kendi kendine yapiyorsun. kesinlikle simdi agliyorsundur ve öyle yaparak beni kendinden kaciriyorsun.
daha cok gücüme gitti, icimde kalanlari dökdüm keyfimden aglamadigimi, ve türlü türlü sitelere girmesi ve baskalariyla konusmasi hosuma gitmedigini yazdim.
ardindan eve geldi, bana hakaret ediyorsun dedi, ben bunlari öylesine okudum, ve sadece bir kez o kadinla konusdum oda öylesine. sen kalkmis bana türlü türü sitelere ve kisilerle konusuyorsun diyorsun. bana bagirarak dedi tabiki bunlari. o bagirdikca icim dahada cok aciyordu icim dahada icimi yiyordu, bir an nasil olduysa kendimi kayip ettim, resmen cildirdim masaya vurup sacimi cekdim cok kötü oldum ya, anlatamam.
o an sok oldu, piskopat oldugumu dedi, ve benimle öyle dvm edemiyecegini dedi. geri türkiyeye gidicegini dedi, ve agladi. ona yaklasmami veya konusmami dokunmami istemiyor. öyle yaptigim icin bozuldu bana. ama inanki istemiyerek oldu, sanki ben bunu ona veya kendime yasatmak istermiyim? onu gercekden cok seviyorum ve suan canim cok aciyor. ne yapicagimi bilmiyorum, kimse ilede konusamiyorum. lütfen bana akil verin nasil yaklasa bilirim ona

_ozibuuu_

Daimi Üye
Tepki
265
sonuçta yaptığı bu durumu çok hoş bulmuyorum .. yani bunda bişey yok konuştum falan demesi yanlışını düzeltmez ... ama malum kadın olarak bir çok fedakarlık bize düşüyor .
iletişim herşeydir hele ki evilikte ... ne kadarlık evlisin nasıl bilmiyorum ama bir takım heyascenlar yaratmak farklı şeyler yapmak birlikte keyifli zamanlar geçirip birşeyler paylaşmak yani monotonluktan kutarmak iyi gelebilir .. birde ; sanırım sinirlere engel olabilmek de çok önemli erkekler özellikle baynların eşlerinin fevri tarzlarını çok sevmiyorlar .. iletişim karşılıklı iletişimi doğuruyor canım , sevgi sevgiyi şefkat şefkati ilgi ilgiyi sevgi sevgiyi doğuruyor ..... yapman gereken ne tükeniyor ? diyip ona göre hareket etmek sanırım NACİZANE ..... ÖPÜYORUM.. HERKES MUTLU KALSIN ...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
allah yardımcın olsun ama sevecek olan insan zaten öyle şeylere tenezzül etmez. Varsa yoksa eşidir. Herşeyi onla paylaşmalıdır diye düşünüyorum kolay gelsin bacım

OP
B

Berivan1987

Yeni Üye
Tepki
20
Ya inanki ben normalinde okadar sinirli degilim, cok sabirli bi insanimdir. 1sene oluyor evliyiz. ikimiz icinde zor bi zamandi, o türkiyeden almanyaya geldi, ailesinden uzak, calismiyor, arkadaslari cevresi yok büyük bi gerilim icinde ve cok stres yapiyor kendine. bunu anliyorum, ve ellimden geldigi kadar yardimci olmaya bunlari ona hiss ettirmemeye calisiyorum. ama basaramiyorum, en ufak tartismada sinirleniyor bagirarak bana konusuyor, cvp verdigim zaman dahada sinirleri bozuluyor susdugum zaman benim icim doluyor.
Simdi bizim böyle olmamiz beni bitiriyor, ben ondan ayri yapamiyorum, konusmadan ona yaklasmadan dokunmadan olmuyor. sözleri cok dokundu, inan ki cok üzgünüm :(((

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Canım üzme kendini. Ailesi tr.de diyorsun cevresi yok diyorsun biraz kendi haline bırak istersen zaman akışı iyi gelebilir. Kafasını toplasın sen üstüne gittikce hırçınlaşıyor. Özlüyordurda ailesini bilemedim şimdi :utan:

OP
B

Berivan1987

Yeni Üye
Tepki
20
Elbetde ailesini özlüyordur, ama 3 hafta sonra zaten beraber tr´ye gidicegiz. onu öyle kendi haline birakamiyorum, onun bana bu kadar soguk davranmasi, ona yaklasmami istemedigi beni bitiriyor.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
berivan bulunduğun duruma çok üzüldüm allah herkesin yuvasından mutluluğu huzuru eksik etmesin bence kocan belki bunalımdadır üstüne pek gitme senin yapacağın tek şey rabbine sığın kenzul arş duası var nette araştır çok tesirli bir dua onu içten gelerek oku allaha yalvar eminim rabbim senin duana icabet edecektir rabbim yuvanı bozmasın

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim suan soktayim niye kendini suclu hissettigini ben anlayamadim
onun kendini suclu hissetmesi gerekirken o suc bastirmis sende buna izin vermissin
kendi bagirdiginda sorun yok sen sinirlerine hakim olamayinca psikopat damgasi yiyorsun
once kendini toparla su sucluluk duygunu ustunden at lutfen
sonra al esini karsina aglamadan sizlanmadan konus madem bunlardan hoslanmiyor sevdigini acikca ifade et en ufak olayda da kiz gibi ben tr ye gidicem demenin faydasi olmadigini ona anlat nazli kiz gibi davranmanin evliliginize hic bir faydasi yok bunlari konusurken de kendinden oldukca emin olmani tavsiye ederim canim
evlilikte hersey erkegin gonlunu yapmaktan ibaret degil anladigim kadariyla calismadigi icin zaten seni kendinden ustun goruyo sorunlarinizin kaynagi da buna bagli bunun bir sorun olmadigini soyle tekrar mutlu olmak icin bri daha deneyelim de
tabi burdan akil vermek kolay ama bu benim acizane fikrim canim uyup uymamak sana kalmis
ama devamli naziyla oynarsan bir bakmissin ki senin naz makamin kalmamis
senin dokunmamani istemesine gelince bu konusmadan sonra tatli bir sekilde bitirmeyi basarirsaniz eminim o sorun da hallolacaktir

OP
B

Berivan1987

Yeni Üye
Tepki
20
canim cevabin icin cok sagol, azda olsa iyi geldi. ben sinirlerime hakim olamadigim icin kendimi suclu hiss ediyorum. kendimi okadar birakmamam gerekiyordu, zaten kendimi nasil bu kadar kayip ettim halen anlamis degilim.
ben onu cok seviyorum, ve evliligim söz konusu onu kendi haline birakamiyorum. keske o masaya öyle vurmasaydim, kendimi öyle birakmasaydim. simdi ne konusuyor, ne konusmama izin veriyor ne yaklasmama izin veriyor... cok caresizim coook

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
sizin ikinizle konusucak bir buyugunuz yok mu canim benim orda orta yolu bulcak biri hem onun dinliycegi

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kendi suçlama nedenini hala anlayamadım ben :acep:

Anladığım kadarıyla daha çalışmıyor.1 yıl oldu diyorsun.İnsanlar kalkıp iş için Türkiyeden Almanyaya taşınıyor.O seninle evlenip oraya yerleşmiş aradan 1 yıl geçmiş hala iş bulamamış.Çalışmak mı istemiyor anlamadım :acep: Uğraşacak bişeyleri olmadığı için vaktini boş şeylerle öldürüyor.

Yaptıkları çok ayıp.Tamam hadi girdin hikaye okudun diyelim.Neden kadının tekiyle sohbet edersin.Çok çok yanlış davranış bunlar.Sana saygısı olsaydı bunları yapamazdı diye düşünüyorum.Eşimin bir başkasıyla konuştuğunu hayal bile edemiyorum ben Tüm bunlara karşılık sinirlenmen okadar doğalki.Sinirlenmesen sevginden şüphe ederdim zaten.Yalnız şunuda bil eşinin sana olan sevgisinden şüphe ediyorum.Kısa zamanda ona iş bulun.Sen hem çalışıp hem evde uğraşırken onun sabahtan akşama internet başında gezinmesi hoş değil.

Burda suçlu varsa oda eşindir -rgulu

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Berivan eşini seviyor ve evliliğini kurtarmaya çalışıyorsun.İşallah senin duyarlılığın karşılığını bulur.Eşinin aklı başına gelirde oda bir çaba sarfeder.
Benim gördüğüm şu ki senin işin çok zor.Bana sorarsan kendini yıpratma :miyagi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar