Yanınızdan uzaylı geçse.... =) ne yapardınız?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Hay valla elinden her iş geliyor seninde :hihi: Evet tatlım kontrbas :hihi: Uzaylı kardeşlerimize en iyisini seçtim :D Eğer beğendiyseniz sizede birer kostüm ayarlayablirim :kahkaha:

:saskin: Aman Allahım :saskin: Pastanın,böreklerin kokusunu alan uzaylılar akın akın gelmeye başladı :ayk:

26.gif

:sok :sok :sok

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.530
Hay valla elinden her iş geliyor seninde :hihi: Evet tatlım kontrbas :hihi: Uzaylı kardeşlerimize en iyisini seçtim :D Eğer beğendiyseniz sizede birer kostüm ayarlayablirim :kahkaha:

:saskin: Aman Allahım :saskin: Pastanın,böreklerin kokusunu alan uzaylılar akın akın gelmeye başladı :ayk:

26.gif

:sok :sok :sok

Ay resim feciymiş :ayk: bende isterim elbise falan ortama uyalım :hihi:

Allaaaah akın akın geliyorlar bu sefer hep sizin yüzünüzden şeker parem ile zileyim ben kaçıyorum :vecihi: :D

Elif kura çektik haftaya sendeyiz bak mamaları hazırla canım :nk:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
' oooo hemşerim nehaber napıyon len niye indin dünyaya kime geldin gel bi kahvemi iç nede olsa bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır' derim. :cokkomik::cokkomik::cokkomik:

yada şöyle derdim uzaylı kardeş sevmediğim bi kaç insan var onları alıp yaşadığın yere götürürmüsün. derdim. :cokkomik::cokkomik:

şaka bi yana gerçekten uzaylı diye bişey varsa ve yanımdan geçerse korkarım ama incelemekte isterim aynı zamanda

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar