yalnızlığım

OP
külkedisi

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
burada komşulukda yok yazın ümraniyeye taşınacağız artık apartmanda oturmak istiyorum

Tepki
40
buraya yazıp yazmama konusunda düşündüm.içimden yazmak geliyor.Kendimi yalnız,mutsuz,içaresi hissediyorum.Aklımdan kötü düşünceler geçiyor.Kimseye anlatamıyorum.Bu yalnızlık benim tercihim kimse beni anlayamaz çünkü msn mi açıyorum fgace book u açıyorum buraya giriyorum.takı kursuna gidiyorum ne yapsam yok yok yok .1 tane dostum olsaydı herşeyimi paylaşabileceğim o zaöan mutluolurdum bir tane vardı ama anlattıklarımı eşime anlattı boşanmanın eşiğine getirdi bizi şimdi geçti tabi herşey düzeldi.konuşmaya o kadar çooook ihtiyacım var ki yazarken ağlıyorum.tek 1 tane olsaydı msn mi rahatsızlanınca 6 ay bilgisayara oturmadım çoğu beni silmiş girmeyince .Bugün kötüyüm gerçekten aklımdan geçen düşüncelerin yanlış olduğunu biliyorum.hiçbirşey yalnızlığımı geçirmiyor.benim ilacım bir dost ama öyle olmalı ki ben ona obana güvenmeli böyle işte daha çok şey yazacağım ama yazdıkça hep mutsuzluğumu yazacağım iyiki burası var sişzleri seviyorum burada mutluyum ama içimdeki hüzün mutsuzluk hiç geçmiyor

Bende senden farklı degilim külkedisi ,bu ülkede bütün kadınların kaderi.:dusun::dusun:

Tepki
40
Ilk once şunu soylemeden edemeyecegım.Yanlızlıgın caresı ne msn ne face ne de bu sıte.

Sonucda sadece elektrık varsa net varsa pc varsa buralardan edındıgın dost(!)larınla gorusursun.Ve bunlardan sadece bırı kesıntıye ugrasa poffff uctu tum hepsı.

Bunlar sadece alternatıf.Sabah canın sıkıldıgında bı kahve ıcmeye gıdecegın,kapının acılmadıgını farkedınce acaba hasta mı dıye dusunecek komsuların,basın sıkısınca bır telefon edecegın ınsan varsa hayatında o zaman bıter bu yanlızlık.

Ama ne acı kı artık bu tıp ınsanlar bı elın parmaklarını gecmeyecek kadar az.Cunku bızler ınsana guvenı ıcımızı dokebılmeyı çatkapı komsuya gecebılmeyı yanı yakınlık ozellıgımızı kaybettık...

cokkkk cokkkkk haklısın yannız bazen bir ömür arıyorsun ama dedigin komsuyu bulmak cokkk zor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar