Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Yalancı Romantik

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında єℓєησяα tarafından paylaşıldı.

 1. єℓєησяα

  єℓєησяα Daimi Üye

  Kayıt:
  23 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  987
  Beğeniler:
  945


  [​IMG]

  AHMET (Hakan YILMAZ)

  Aşkı evleninceye kadar olan erkeklerden. Evlendikten sonra giderek özüne döndü. Karısına olan ilgi ve alakası sadece yatak odası düzeyine geriledi. Televizyon kumandasıyla karısından daha çok vakit geçiriyor. Eskiden bir futbolcuyken sakatlanarak yeşil sahalara veda etti ve küçük bir televizyonda futbol yorumculuğuna başladı. Amacı bir gün büyük bir kanala transfer olmak


  [​IMG]

  İPEK (Ebru CÜNDÜBEYOĞLU)

  Büyük umutlarla evlenen kadınlardan. Fakat evlendiği romantik ve aşk dolu adamın sonradan bir oduna dönüşeceğini nerden bilebilirdi. Yapılacak tek şey var, kocasını adam etmek.

  KONU:
  "Yalancı Romantik" evlilikte kadının ve erkeğin değişimini, gelişimini ve bazen de gerilemesini anlatan bir durum komedisi. Bekarların evlilere özendiği, evlilerin bekarlara bakıp iç çektiği bir ilişkiler yumağı. Cinsellik uğruna oynanan oyunlar, söylenen yalanlar, takılan maskeler, gizli saklı düşünceler artık bu dizide ortaya çıkacak.

  [​IMG]

  Yalancı Romantik artık yeni bölümleri ile FOX ekranlarında olacak. Kanal 1 televizyonunun dizileri durdurma kararı almasıyla birlikte, yeni bölümler çekilinceye kadar, tekrar bölümlerini haftaiçi hergün 16:00 da Kanal 1′de izleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. egenin_annesi

  egenin_annesi Üye

  Kayıt:
  8 Kasım 2008
  Mesajlar:
  96
  Beğeniler:
  55
  bu dizide benim annem bir mlekle aynı akşam yayınlanıyo malesef kanal 1 de tekrarlarını seyrediyoruz fox a geçmiş sanırım o kanalıda fazla seyretmedigizmden izleyemiyoruz güzel bi dizi
   
 3. GÜLÇİN

  GÜLÇİN Daimi Üye

  Kayıt:
  5 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2.308
  Beğeniler:
  2.169
  [​IMG]

  O eskiden bir romantikti, şimdi evlilikte beş yılı doldurmuş bir koca.. Eve gelirken çiçek getirir, eşinin kulağına güzel sözler fısıldardı. Karısını elde edene kadar bir erkeğin yapması gereken ne varsa yaptı. Ama herşey köprüyü geçene kadar...

  İlişkilerde eski yöntemleri savunanlar, torun isteyen anneanneler, yeni kuşağa sinir olan yaşlılar, cüzdanı bir türlü doğrultamayan girişimciler, günlerini son günü gibi yaşayan serseriler ve "Beni fazla yormayın, ben sadece gülmek istiyorum" diyenler.Dozunda olan bır fılm....
  Ben cok begenerek ızlerım fırsat buldukca denk gelırse tavsıye ederım acıkcası ...
   
 4. Hanımefendi.com

  Hanımefendi.com Daimi Üye

  Kayıt:
  11 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  8.209
  Beğeniler:
  8.215
  en sevmediğim dizilerden bırı...
   
 5. asi melek

  asi melek Yeni Üye

  Kayıt:
  1 Eylül 2008
  Mesajlar:
  11
  Beğeniler:
  0
  evt bende aynı dertden muzdaripim ikisinide seviorum çok güldürüolar ama aynı satte olması kötüü:protesto:
   
 6. Fındık Kurdu

  Fındık Kurdu Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  47.854
  Beğeniler:
  49.335
  Yalancı Romantik  Tarih: 2009-12-21 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

  [​IMG]

  YALANCI ROMANTİK
  Ahmet ve Tayfun birbirlerini “kılıbık” olmakla suçlarlar. Tartışmadan sonuç alamayınca, kimin daha “maço” olduğunu kanıtlamak için iddiaya girerler. Kocalarının maçoluk yarışı sırasında, İpek ve Meltem de boş durmaz.
  Öte yandan, Hamit Müzeyyen’e evlenme teklif edince Müzeyyen düşünmek için süre ister. Müzeyyen’in kararını bekleyen Hamit meraktan çıldırmak üzeredir.
  Maçoluk yarışını kim kazanacak? Kocasının maço tavırları karşısında İpek’in tepkileri ne olacak? Hamit ile Müzeyyen evlenecekler mi?
  Yalancı Romantik’in yeni bölümünde, tüm bu sorulara yanıt ararken kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.

   
 7. Fındık Kurdu

  Fındık Kurdu Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  47.854
  Beğeniler:
  49.335
  Tarih: 2009-12-28 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

  [DM]x6ru28_yalancy-romantik-kamera-arkasy_shortfilms[/DM]

  YENİ- 43. Bölüm
  YALANCI ROMANTİK

  Müzeyyen alt kattaki balkona düşen çamaşırı almak üzere kapıyı açık bırakıp evden çıkar. Döndüğünde Zeynep yerinde yoktur. Müzeyyen önce Ahmet ve İpek’e haber verir Zeynep’in kaybolduğunu… Herkeste büyük bir panik ve üzüntü vardır. Spor salonundakiler bile Zeynep’i aramaya çıkmışlardır. Fakat aradan geçen birkaç saat içinde hala bir haber yoktur.
  Bu sırada ortada olmayan bir kişi vardır; Handan hanım.
  Zeynep bebek artık ‘agu bugu’ diye sesler çıkarmaktadır. İpek, Zeynep’in ilk olarak “anne” diyeceğini ileri sürerken, Ahmet ise, “baba diyecek” der. Karı koca Zeynep üzerinden iddiaya girerler.
  Hamit ilk gördüğünden beri yanık olduğu Müzeyyen’e, nihayet bir yemek teklifini kabul ettirmiştir.