Yalancı Bahar (Star Tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.538
ImageView.ashx

Yalancı Bahar

Yönetmen :Serkan İpekören

Oyuncular : Fahriye Evcen,Cansel Elçin,Serkan Ercan ,Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Bengü Öztürk, Tansu Taşanlar, Merve Sevi

TÖVBEKAR DOLANDIRICI

Gold Film’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın paylaşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlandı. Sezonun iddialı projelerinden olan “Yalancı Bahar”ın yönetmenliğini Serkan İpekören yapıyor.

Geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak sonra başka bir hayatı seçen güzel bir kadının hikayesini anlatan dizide Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın dışında Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Bengü Öztürk, Tansu Taşanlar ve Merve Sevi rol alıyor.

'Yalancı Bahar' yakında Star'da!

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
spacer.gif

14108725.jpg

Bodrum’da Yalancı Bahar

Önümüzdeki ay Star TV’de izleyiciyle buluşacak olan “Yalancı Bahar” dizisinin çekimlerine Bodrum Cezaevi’nde başladı.

spacer.gif

Cezaevi çekimlerinin ardından Milta Bodrum Marina’da devam eden çekimlerde özellikle başrol oyuncusu Cansel Elçin’in yeni imajı dikkat çekti. Sakallarını uzattığı görülen Elçin, dizide cezaevinden yeni çıkmış birini canlandırıyor.
Hürriyet

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
fft50_mf1544634.Jpeg

Fahriye Evcan ve Cansel Elçin aynı dizide!

Beş yıl süren “Yaprak Dökümü” dizisinde Necla rolüyle beğeni toplayan Fahriye Evcen‘in ilk başrol dizisi Yalancı Bahar‘ın ilk görüntüleri yayınlandı.

Evcen’in eski sevgilisi ve kötü adam rolünde Cansel Elçin… Cansel de ilk kez kötü adam rolünde sevenlerinin karşısına çıkacak…Evcen’in eşi rolü için de bir süredir oyuncu arayışı sürüyordu. Dizinin yapım şirketi Gold Film’in patronu Faruk Turgut, rol için ödüllü bir oyuncu ile anlaştı. geçen yıl Tolga Karaçelik’in yönettiği “Gişe Memuru” filmiyle Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Oyuncu Ödülü”nün sahibi olan Serkan Ercan dizinin ekibine katıldı. Gönülçelen‘in yönetmeni Serkan İpekören’in yöneteceği dizinin senaryosunu Özlem Dumludağ ile Nil Güleç Ünsal kaleme alıyor.

Yalancı Bahar‘da Fahriye Evcen, geçmişte sevgilisiyle dolandırıcılık yapan güzel bir kadını oynayacak. Evcen kendisine çok aşık olan, gözü kara sevgilisine kazık atıp hapse düşmesini sağlayacak. Ardından da geçmişine sünger çekip Serkan Ercan ile evlenip yuva kuracak. Ancak Evcen’in bu mutlu aile saadeti hapisteki eski sevgilisinin özgürlüğüne kavuşmasıyla son bulacak. İntikam ateşiyle yanan eski sevgili, Evcen’in hayatını kabusa çevirecek. Çekimleri Bodrum’da başlayacak olan dizinin diğer oyuncuları arasında Ayda Aksel ve Cevdet Arıcılar gibi iki usta oyuncu da var. Saçını geçen günlerde kızıla boyatan Fahriye Evcen, dizide yeni imajıyla kamera karşısına geçecek.

Elçin canlandıracağı bu farklı karakterle ilgili olarak “Her oyuncu kariyerinde farklı karakterler oynamak ister. Bugüne kadar yer aldığım projelerin hepsinin yeri ayrıdır benim için. Bu yeni projede canlandıracağım rol de bugüne kadar hiç canlandırmadığım tarzda bir karakter olacağı için beni çok heyecanlandırıyor. Ayrıca duyulduğu andan itibaren fanlarımdan gelen destekse beni çok çok mutlu etti.” dedi.

Milliyet

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
Bende izlemeyi düşünüyorum en azından ilk bölümü izlicem duruma göre devam edicem Cansel Elçin sanırım tam görmek istediğim rolde romantik tiplemesini çok sevmiyorum ben kötü karakterde iyice konuşturur yeteneğini sanırım Fahriye'yi de tuttum bakalım inşallah yanıltmaz beni...

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bende merakla bekliyorum bakalım bu diziyi.fahriye evceni çok beğeniyorum.rolünün hakkını vereceğinden eminim.güzel bi dizi olucak bence.konusuda farklı ve sürükleyici gözüküyor...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
ImageView.ashx

Geçmiş asla peşini bırakmaz...

Zeynep, İstanbul’un köklü ve varlıklı bir ailesi olan Karaman’ların gelinidir. Kocası Mehmet’i aşkla sevmekte, oğlu Ömer’in üzerine titremektedir. Arkadaşı Deniz ile açtıkları serada bitkilerle, çiçeklerle uğraşmaktadır. Kısacası Zeynep hayatının en mutlu ve huzurlu günlerini yaşamaktadır. Fakat bu yalancı bahar uzun sürmez. Geçmişte yaptığı bir hata Zeynep’in hayatını kâbus gibi çökecektir.

Zeynep henüz 20’li yaşlarının başlarındayken Bodrum’da yaşamakta, Selim’i sevmektedir. Gençliğin de verdiği kayıtsızlıkla Selim’i başlarda hiç sorgulamaz, onun para kazanmak için kurduğu kumpasların bir parçası olur. Bir süre sonra ise yaptıklarının doğru olmadığını anlayan Zeynep, devam etmek istemediğini söyler. Fakat Selim’in vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur, hatta işleri daha da büyütmek istemektedir. Zeynep ise kurtulmakta kararlıdır ve bu girdaptan kurtulmanın çaresini Selim’i ihbar etmekte bulur.

Yıllar sonra tahliye olan Selim, kafasında kurup olgunlaştırdığı büyük bir intikam planıyla harekete geçer. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Zeynep’e olan aşkı… Bu aşka tekrar sahip olabilecek mi? Bunu da zaman gösterecektir.

YAPIMCI: FARUK TURGUT

YÖNETMEN: SERKAN İPEKÖREN

PROJE TASARIM: ZEYNEP GÜZELDOĞU

SENARYO: ÖZLEM DUMLUDAĞ, NİL GÜLEÇ ÜNSAL, ATİLLA ÜNSAL, EMRE ÖZDÜR, SAVAŞ ŞAYLAN

GENEL KOORDİNATÖR: AYŞE İLKER

MÜZİSYEN: FIRAT YÜKSELİR

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: ALPER DERLİ

SANAT YÖNETMENİ: BUKET KALYONCU

Oyuncular

ImageView.ashx

SELİM
CANSEL ELÇİN

ImageView.ashx

ZEYNEP
FAHRİYE EVCEN

ImageView.ashx

MEHMET
SERKAN ERCAN

ImageView.ashx

MÜGE
MERVE SEVİ

ImageView.ashx

SAFİYE
AYDA AKSEL

ImageView.ashx

MUSA
CEVDET ARICILAR

ImageView.ashx

DENİZ
BENGÜ ÖZTÜRK

ImageView.ashx

ARAS
TANSU TAŞANLAR

ImageView.ashx

BAHTİ
MERT ASKER

ImageView.ashx

ÖMER
EMİR GEYLAN

Startv

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
ImageView.ashx

Yalancı Bahar 5 Eylül Pazartesi 20:00'da Star'da başlıyor.Başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan paylaşıyor.

Bodrum'da çekimlerine başlanan dizinin yönetmenliğini Serkan İpekören yapıyor. Yalancı Bahar sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, ancak pişman olup başka bir hayatı seçen Zeynep'in geçmişinin peşini bırakmamasını anlatıyor.

Sezonun iddialı projelerinden olan, Gold Film'in yapımcılığındaki dizinin oyuncu kadrosunda Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan'ın dışında Merve Sevi, Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Bengü Öztürk ve Tansu Taşanlar yer alıyor

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
44828_yalanci-bahar.jpg

Yalancı Bahar

Tarih: 2011-09-05 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi

Geçmiş asla peşini bırakmaz...

5 Eylül Pazartesi günü ilk bölümüyle
Star’da ekranlara geliyor.

1.bölüm özeti:
İstanbul’un tanınmış ailelerinden Karaman’ların gelini Zeynep(Fahriye Evcen), doğum gününde aldığı sürpriz bir hediyeyle alt üst olur. Ona geçmişe gömdüğü bir hatayı hatırlatan bu hediye, aslında başına gelecek büyük bir tehlikenin habercisidir. Bu tehlike, yıllardır kurduğu intikam planıyla harekete geçen eski sevgilisi Selim(Cansel Elçin)’in ta kendisidir. Zeynep’in, eşi Mehmet (Serkan Ercan) ve oğlu Ömer’le yaşadığı mutlu ve huzurlu hayat, hapisten çıkan Selim’in İstanbul’a gelişiyle sona erecektir. Yaşamı boyunca kaçtığı hatasıyla yüzleşmek zorunda kalan Zeynep, bundan sonraki hayatında ne yapacaktır?

H

Hera

Misafir
Fahriye Evcene bayılıyorum ona bakarken acaba Bende Saçlarımı o renk yapıp koyulaştırsamı diye düşünmüyor değilimmm :zuzu:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
Fahriye'nin saçını bende beğendim eski saçından daha güzel önceki bir garipti kabarık falan kapkara bu güzel...
-----------------------

14315045.jpg

Geçmiş peşini bırakmaz

Star TV’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Yalancı Bahar”, yayın hayatına bu akşam başlıyor. Sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, ancak pişman olup başka bir hayatı seçen Zeynep’in öyküsünü anlatan dizide başrolleri Cansel Elçin, Fahriye Evcen ve Serkan Ercan paylaşıyor.

Cansel Elçin (Selim) / Aşk ve intikam peşinde

Yeni dizinizde bir dolandırıcıyı canlandırıyormuşsunuz, doğru mu?
- Evet, eskiden dolandırıcılık yapmış Selim adında bir adamı canlandırıyorum. Hapishaneye düşmüş, tahliye oluyor. Aşkın peşinde koşan biri Selim ama kendisi de farkında değil aslında aşkın peşinde koştuğunun... Tabii bir de intikam peşinde...

Selim karakteri için bir hazırlık süreciniz oldu mu?
- Proje belli olduktan sonra çekimlere kadar 2,5 aylık bir sürem vardı. O süreyi hazırlık yaparak geçirdim. Karakterin yürüyüşü, kompleksleri, travmaları üzerinde çalıştım. Konuları biraz benzediği için “Raydan Çıkanlar” ve “Yetenekli Bay Ripley” filmlerini izleyip oradaki karakterler üzerine düşündüm. Bir de Selim bir dönem barmenlik yapıyor, o yüzden uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmış bir kişiden şişe çevirme hareketleri üzerine dersler aldım. Böyle dönemlerde karakterinizle birlikte yaşıyorsunuz, hep onu düşünüyorsunuz. Ben de hikâyeyi ve rolümü anlatmayı seviyorum. Bu süreçte arkadaşlarıma sürekli rolümü anlattım. Zaten anlattıkça iyice içselleştiriyorsunuz karakteri. Senaryoyu da tekrar tekrar okudum.

KÖTÜLER, KÖTÜ OLDUKLARINA İNANMIYOR

Bize de anlatır mısınız biraz Selim’i?
- Selim, kendisini suçlu görmüyor. Galiba kötüler kötü olduklarına inanmıyorlar. Amaçları var, onların peşinden gidiyor. Amaçları uğruna nereye kadar gider bilemeyiz ama onun için en önemli şey, tutkulu bir aşkın peşinden gitmek. Selim, Zeynep’i tutkulu bir aşkla seviyor, onu sahipleniyor, kıskanıyor. Çok zeki biri, zaten kendisi de “Ben çok akıllı bir adamım ama hak ettiğim yerde değilim” diyor. Zekasını kullanma biçimi biraz farklı. Zenginliğin ve paranın peşinde koşuyor. Zeynep’e de “Batsak da beraberiz, çıksak da” diyor. Hikâyenin en güzel yeri de bu.

Zeynep’le aşk yaşıyor ama sonra terk ediliyor sanırım...
- Bonnie ve Clyde gibiler. Deli deli bir aşk yaşıyorlar. “Bonnie ve Clyde”da kadın kötü. Bir yere adım attığını biliyor ama orası o kadar heyecanlı bir yer ki, ona çok eğlenceli geliyor. Hem adam kıza, hem de kız adama hayran...

GÜLME KRİZİNE GİRMEMİZ YASAK

Bodrum çekimleri nasıl geçti?
- Keyifliydi, çünkü geçmişi çektik orada. Geçmiş çok eğlenceliydi. Selim’in 10 sene önceki halini canlandırdım. İstanbul’daki çekimler de çok eğlenceli geçiyor. Güzel bir ekip olduk, çok gülüyoruz. Ama yönetmenimiz disiplinli ve otoriter, o yüzden gülme krizine girmemiz yasak.

Projeyi kabul etmenizin ilk nedeni neydi?
- Senaryo. Ben ilk senaryoya bakarım, “Aşk Tesadüfleri Sever”de de o yüzden rol aldım.

Fahriye Evcen (Zeynep) / Sevdiğim kişi için kendimden ödün veririm

Zeynep’i anlatır mısınız bize?
- Zeynep, karakter olarak çok statik ve bilinçli bir yapıya sahip. 17 yaşındaki karakteriyle şimdiki arasında bir değişiklik yok. Genç yaşta olgunluğa erişmiş. Zaten bu olgunluktan ötürü 17 yaşındayken hayatını değiştirecek bir karar veriyor. Bu da ilk bölümün sürprizi. Öte yandan ailesiyle çok mutlu, kocasını da çok seviyor.

Zeynep, gençliğinde Selim’le aşk yaşıyor. Onun yaptığı bir dolandırıcılığa ortak ya da alet mi oluyor?
- Zeynep, Selim’e âşık olduğu ve hayatını onunla birleştirmek istediği için onunla dolandırıcılık yapmaya karar veriyor. Selim de Zeynep’e “Bir kere yapacağız” diye söz veriyor. Ama olayın arkası geldiğinde Zeynep kendini kullanılmış hissediyor ve “Ben bunu yapmak istemiyorum” diyor.

YAŞIMIN GEREKTİRDİĞİ KADAR OLGUNUM

Çoğu kadın, aşkı için her şeyi yapar. Siz aşk hayatınızda kendinizden ödün verir misiniz?
- Aslında Zeynep de kendinden ödün veriyor diyemem, çünkü çok mantıklı davranıyor. Ödün verseydi, Selim’le ilişkisine devam ederdi. Böyle bir konuda kendi adıma konuşamayacağım ama genel olarak şunu söyleyebilirim; sevdiğim kişi için de, ailem için de kendimden ödün veririm. Ama beni suiistimal edecek kişiyi hayatımda barındırmam.

Kadınlar, erkeklere göre daha erken olgunlaşır derler, siz de çok ağırbaşlı duruyorsunuz...
- Ben yaşıma göre inanılmaz olgunluğa erişmiş görmüyorum kendimi. Yaşımın gerektirdiği kadar olgunluğa sahibim. Bilinçli davranırım, istediğini bilen biriyimdir. Bu noktada Zeynep’le örtüşüyoruz.

Cansel Bey sette çok eğlendiğinizi söyledi, sizin için de geçerli mi bu durum?
- Ben de çok eğleniyorum, çok harmonize bir ekibiz.

Serkan Ercan (Mehmet) / Seyirci yeni bölümleri heyecanla bekleyecek

Sizi “Yalancı Bahar”da Zeynep’in eşi Mehmet rolünde izleyeceğiz...
- Evet. Mehmet, varlıklı bir ailenin tek çocuğu. Babası tüm işleri ona devretmiş. Beş yaşında bir çocuğu var. Hayatındaki her şey iyi giden bir adam Mehmet.

Her şey yolunda gidiyor ama aniden bozulacak sanırım...
- Aniden mi bozulacak, zamanla mı bozulacak, orası dizinin gidişatına bağlı. Bu, Mehmet’in sınavı gibi olacak. Selim, hayatlarına yavaş yavaş girecek ve Mehmet’e şunu diyecek: “İyi bir ailede dünyaya gelmişsin, iyi bir iş sahibisin, iyi bir yuva kurmuşsun ama ya hayatın benimki gibi başlasaydı? Şartlar iyiyken iyi olmak kolay, bakalım ben hayatına girdikten sonra da iyi olabilecek misin?”

Yeni sezonda birçok iddialı dizi yayına başlayacak. Sizce “Yalancı Bahar” aralarından sıyrılabilecek mi?
- Ben bu diziyi hem kadrosunda beğendiğim oyuncular yer aldığı hem de iyi bir yapım şirketinin işi olduğu için kabul ettim. Senaryoyu okuduğumda da uzun sürecek ve yorgunluğuna değecek bir iş gibi geldi bana. Biz senaryoyu beğendik, ekipteki herkes birbirini sevdi, yayına çıkınca seyirci de sevecektir. Her bölüm bir diğerinin teaser’ı gibi oluyor. Bittiği yerde, devamını heyecanla bekliyorsun. Biz senaryoyu okurken de hemen ikinci, üçüncü bölüm gelsin diye bekliyoruz. Seyirci de heyecanla bekleyecek gibi geliyor.
Hürriyet

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.538
Ben beğendim bu diziyi ileride daha güzel olacak gibi...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar