Yağmur geliyor

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Hafta ortasından itibaren yurdun batı kesimleri yağışlı bir havanın etkisi altına girecek. Hava sıcaklığı, bugün batı bölgelerde 1 ila 3 derece, salı günü doğu bölgelerde 2 ila 4 derece azalacak

yagmur-geliyor-1633493.Jpeg

Bugün Adana, Osmaniye, Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt ve Sivas’ın yağışlı geçmesi tahmin ediliyor. Salı günü Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Ardahan, Tunceli, Bingöl, Van, Ağrı ve Iğdır’ın yağışlı olması bekleniyor. Çarşamba günü ise tahminlere göre Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Ardahan, Iğdır, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Yalova, İstanbul’un Avrupa Yakası, İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Antalya, Isparta ve Burdur yağışlı geçecek.
Perşembe günü de kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun güney ve batısı, Batı Karadeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları aralıklı sağanak ve gök gürültülü yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçmesi öngörülüyor.

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canımm benim ne güzel haber biran önce yağar inş..üstelik batı bölgesi sanırım :sila:

ya ben soğuk havayı kat kat giyinmeyi pek sevmiyorum.Yağmuru severim ama rüzgarsız,hafif hafif yağan yağmuru.

Kışada ihtiyacımız var tabi.İnşallah zamanında kış ayınıda görürüz.hergünümüz böyle güneşli geçerse ne olur halimiz :ilknur:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

ya ben soğuk havayı kat kat giyinmeyi pek sevmiyorum.Yağmuru severim ama rüzgarsız,hafif hafif yağan yağmuru.

Kışada ihtiyacımız var tabi.İnşallah zamanında kış ayınıda görürüz.hergünümüz böyle güneşli geçerse ne olur halimiz :ilknur:

Allah bilir karşılmaz işine:lilav:her mevsimin bir güzelliği var ama yaz çok uzadı değilmi :ilknur: ve aşırı bir sıcak var

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501

Allah bilir karşılmaz işine:lilav:her mevsimin bir güzelliği var ama yaz çok uzadı değilmi :ilknur: ve aşırı bir sıcak var

lafımız şaka.Tabiki Allah ve bilir ve işine karışılmaz.her mevsimin kendine göre bir güzelliği var.Onların hçbiri olmazsa olmaz.Yaz geç geldi canım oyüzden bukadar uzadı sanırım.Normalde buzamanlarda yağmurlar dökülmeye,havalar soğumaya başlardı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar