Vücut yapın nasıl?

Vücut yapın nasıl?

• :incim:Zor kilo veren bir yapım var

Kullanılan: 8 25,8%
  • Güçlü bir yapım var.

Kullanılan: 1 3,2%
  • İnce yapılıyım ve uzun boyluyum. Ne zaman spor yapsam çabucak kaslanırım

Kullanılan: 8 25,8%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 14 45,2%

• Kullanılan toplam oy
    31

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hafıf armut tıplı hemen kılo almayıp hemende veremıyen bırıyım
ama artık vucudumla barısııgm:kupa:

yalnızlık

Daimi Üye
Tepki
371
zaayıf ve zor kilo alan biriyim
hatta yıllardır uğraşmama rağmen 4, 5 kiloyu ancak alabildim

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Valla ne desem yalan :kedim:

İri kemıklerım var.Oranlı dagılmıs kılom var.Kolay alır cok da kolay verırım(Kortızon kullanmadıgım zamanlar ama)İlaç kullanıyosam sankı gece normal yatar sabah sısman kalkarım ve ne yaparsam yapıyım gıtmez takı ılacın zamanı dolup da bırakana kadar.:sigara:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bende elma tipi vücudm var. hep göbekte toplandı yağlarım. en tehlikeli vücut tipiymiş offff. ama önlem almaya başladım . inş. işe yarar

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
ben düzenli yemek yemeye calisiyorum ve kilo almiyorum ama alirsam benim basenler büyüyor.:eek:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kolay kilo alıp kolay kilo veren biriyim:dusun:
aslında çok zayıf olsam atletik oluyorum-hmm
çünkü omuzlarım geniş iyikide öyle:kupa:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
kilo alamayan,yedikçe yiyen..iki gün hastalanınca dehşet kilo veren tuhaf bir yapım var:aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Balık etli bir yapıya sahibim,ama kilo vermek istediğim anda hemen kilo veririm.Yalnız bu aralar hamişliğin verdiği bir iştah açıcılık varki,tutamıyorum kendimi habire yiyorum::dil:

fufuk

Aktif Üye
Tepki
65
boyuma göre orantılı bir kilodayım.uzun boyluyum.çatlasamda kilo alamıyorum.istemiyorumda zaten.dikkat ederim kiloma.:gulegule:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Uzun boylu ve ince yapılıyım aslında ama şu aralar veremediğim doğum kilolarım var..
Kilo almaya müsait bir yapım var aynı zamanda spor yapınca çabuk toparlıyorum.

Tepki
914
aşırı zayıf değilim ama zayıfım ..hep kendimi bildim bileli zayıf olmuşumdur ..ama çirkin zayıflardan değil ,yüzü de vucudu gibi güzel olanlardan:kptmya::kptmya: çok çabuk kilo veririm ,2 gün yemeği azaltayım hemen kilom inmeye başlar...doğum kontrol hapı 13 kilo aldırtmıştı bana 62 ye çıkmıştım yazın .. 1,5 ayda 10 kilo verdim hem de ölüm diyeti yapmadan sadece azalttım -kop kilo alan bir yapım yok ..bi oturuşta bi tepsi baklava yiyen bir insanım ama hiç kilo almam ..herkes buna imreniyor zaten ...özellikle tatlı yiyip hem de şerbetli tatlı yiyip kilo almayan nadir insanlardan biriyim herhalde :kptmya: bir de su da hiç içmem su içme özürlüyüm ..su da içsem bi deri bi kemik kalırım herhalde :)
zaten kilo alsam da çok orantılı alıyorum ..her yerim birden alıyor ..öyle ordan burdan fırtlamalarım ,kalça basen büyümem hiç olmaz çok şükür...
ama aşırı zayıflık bana yakışmıyor yüzden veriyorum herkes de öyle diyor...aşırı zayıflığı ben de kendime yakıştırmıyorum zaten suratım çöküyor ...suratımın çökük olmasını hiç istemem ıyy hele bazı zayıflar var göz altları çökük çökük iğrenç oluyor herşeyin ortası ii ..-hmm

R

Rosie

Misafir
uzun ve inceyim dümdüz bir vücudum yok ve kemiklerim ince fazlasıyla:ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar