Visitors

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
v.jpg

80'li yıllarda ülkemizde de ''Ziyaretçiler'' adıyla yayınlanan ''V'' dizisinin yeniden çevrimi olan ''V'', yakında ülkemizde de yayınlanmaya başlayacak. abc kanalında henüz 4 bölümü yayınlanıp ara veren dizinin başrollerinde, Lost'tan tanıdığımız Elizabeth Mitchell'la birlikte, Logan Huffman, Morena Baccarin, Lourdes Benedicto, Scott Wolf, Joel Gretsch ve Morris Chestnut bulunuyor.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar bu diziyi kesinlikle tavsiye ediyorum. harika bir dizi, sanırım şuan Digitürk'te oynuyor; ama ben netten indiriyorum:utandim: Bağımlısı olacaksınız:eek:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
28220180.jpg

"V" Visitor

Yönetmen :Yves Simoneau
Senaryo :Kenneth Johnson,Scott Peters
Görüntü Yönetmeni :Stephen Jackson
Müzik :Marco Beltrami
Türkçe Adı :Ziyaretçiler
Yapım : 2009
Ülke : Amerika
Tür : Dram, Bilim-Kurgu
Süre : 60 dakika

Oyuncular
Elizabeth Mitchell :Erica Evans
Morris Chestnut :Ryan Nichols
Joel Gretsch :Father Jack Landry
Logan Huffman :Tyler Evans
Lourdes Benedicto : Valerie Stevens
Laura Vandervoort : Lisa
Morena Baccarin :Anna
Scott Wolf :Chad Decker

2009 - 2010 dizi sezonunda ekranlara gelecek olan yeni yapımlar, kanallar tarafından açıklanmaya başlandı.ABC kanalı “V“nin yeni versiyonunu yeni sezonda yayınlamaya başlayacak.Orijinaline sadık kalınarak senaryosu oluşturulan dizi şimdiden merak konusu.

Yapımın oyuncu kadrosu oldukça zengin.Lost dizisinden tanıdığımız ve hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Elizabeth Mitchell, The Nine'den tanıdığımız Scott Wolfi, Smallville kadrosundan Laura Vandervoort, The 4400'den Joel Gretsch ve Bones dizisinden Morris Chestnut “V“ başrolünde oynaması kesinleşen oyuncular.

Dizinin konusu ise şöyle;

Ziyaretçiler olarak bilinen Dünya dışı varlıkların Dünya'ya gelerek insanoğlunu ve yaşamlarını yönetmesi ve bunun çevresinde gelişen olaylar.

v963109.jpg

v867380.jpg

v964636.jpg

v178871.jpg

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzlemene şiddetle tavsiye ederim canım :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar