Vintage İkonu Ece Sükan'ın İmajı

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Vintage denince Türkiye'de ilk akla gelen isim artık Ece Sükan.

ece-mkle2.jpg

Giyiminde genel beğeniye hitap etmek gibi bir derdi olmadığını belirten Sükan "Biraz avangart olduğunuz zaman rüküş oluyorsunuz ki
virgulll.gif
bu beni rahatsız etmez. Ben çok deneysel giyiniyorum” diyor. Gerçekten de
virgulll.gif
onun avangart stilini başkası denese
virgulll.gif
eminim rüküşlükten yerin dibine sokarlardı. Fakat Ece Sükan ne giyse yakıştırıyor
virgulll.gif
ne yapsa güzel yapıyor
virgulll.gif
birbiriyle uyumsuz parçalar da harika uyumlar yaratıyor ve gözümüzün önüne vintage kraliçesi olarak çıkıyor.

ece-mkle.jpg

Tarzını beğendiği insanlar da var elbette. Eda Taşpınar
virgulll.gif
Nil Karaibrahimgil
virgulll.gif
Biricik Suden
virgulll.gif
Deniz Berdan
virgulll.gif
Şebnem Çapa
virgulll.gif
Fatoş Yalın ve Ajda Pekkan’ın eskiden giydiklerini çok beğeniyormuş.

"Türk insanın iyi giyinememesinin sebebi bu
virgulll.gif
üzerinde bir baskı var. Bunun sebebi sırf o yazarlardan değil. Orta beğeniye hitap ettiğiniz zaman aman ne güzel deniyor. Böyle bir şey olmamalı
virgulll.gif
herkes özgür olmalı. Sonuçta herkes orta beğeniye hitap etmek zorunda değil; hiç değilse biraz avantgard insanlar kalsın."

ece-mkle3.jpg

ece-mkle4.jpg

Vintage döpiyes kombinleri...

ece-mkle5.jpg

Flaş renklerle gündüz şıklığı...

ece-mkle6.jpg

Her detayda pembe...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
ben hem giyimini hem kendini çok beğeniyorum.en önemli ve bilinen yabancı bloglarda tarzıyla adını duyuran ve beğenilen tek türk bayanı olması nedeniylede oldukça takdir ettiğim bir kişilik.

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ben hem giyimini hem kendini çok beğeniyorum.en önemli ve bilinen yabancı bloglarda tarzıyla adını duyuran ve beğenilen tek türk bayanı olması nedeniylede oldukça takdir ettiğim bir kişilik.

Evet haklısın canım.Gerçekten kadın tarzıyla adını duyurdu ve bu gerçekten büyük bir başarı.Konuyu buraya eklememin amacı da o ama ne bilim bana çok soğuk geliyor.Şöyle sıcak,sevecen,sempatik bişey değil ama olmak zorunda da değil aslında.Yaptığı işiyle adını en güzel şekilde duyurdu bu yeter de artar
icon14.gif

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar