Vazgeçilmez oyun ''Super Mario''

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
şimdiki çocukların kaçırdığı en önemli oyun belki de
biggrin.gif
1den 8 e kadar ana bölüm her bölümün altında 4 tanede alt bölüm vardı .. mantarla büyür çiçekle ateşe sahip olrduk
smile.gif
bi de oyunun zaferi prenses vardı.. 1den 7ye kadar olanların prenses olduğuna bin şahit gerek ama 8. bölümün sonundaki prenses gerçekten hoştu yada çocukken öle gelirdi gözümüze...

m9rl07.jpg

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayy ne oynardık babamla devamlı yarışırdık ben daha fazla bölüm geçtin sen daha çok geçtin 2 kolla oynardık ben onu yenince mızıkçılık yapar oyunumu bozardı o beni geçince bende oyunu kapatırdım koştururduk evde ne günleri yaaa:gulcicek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sımdı fırsatım olsun yıne buyuk bır zevkle oynarım ben valla.

İyi hatırlattın fındıkım ılk fırsatta oynayayım hatta gel bırlıkde oynayalım :gulcicek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayyy ciddi misin acaba hala satılıyo mu acayip canım çekti bak şlimdi eşimle oynadık akşamları boş boş tv izleyeceğimize:)bi araştırayım ben onu :))

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
çok pahalı bişeyse alamam ben yeni evliyim borcum var amannn sinir oluyorum he bi mario bilem oynayamıcaz mı:findik::findik:

Canım oyunun makına fıyatı burada ne kadar bılmıyorum.Bız buradan almamısdık ama yenı oyunlar almak ıstedık o zaman da Turkıye ye yenı gelmısdı.Bır oyun cd sını 120 lira demıslerdı de kıyamamısdım almaya:S

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
ayy fındığım nelerde bulup çıkarıyosun.-ayse:eek:
ne oynardım bu oyunu yaa yarım saatliğine diye başlayıpta sabah ezanını duyduğumu hatırlıyorum.:D:utandim:

Bende oyleydım kız.Ama sımdı de play statıona taktım.Gecen ramazanda azıcık oynıyım sahura kadar bı temız uyurum dedım.Bı oturdum need for speed manyaklıgım var benım.Anaaa bı bakdım ezan okunuyo.Nasıl su ıcıpde nıyetlendım bılemedım=)))

Sart degıl cocuk olmak valaa:findik::findik::findik:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sımdı fırsatım olsun yıne buyuk bır zevkle oynarım ben valla.

İyi hatırlattın fındıkım ılk fırsatta oynayayım hatta gel bırlıkde oynayalım :gulcicek:

Oynayalım valla pisicğim:yandanyandan:

ben de en çok 7.ci bölümdü sanırım o bitmeyen cehenneme sinir olurdum

bir sürü canım olmasına rağmen orayı bi türlü geçememişimdir:bayil:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ay ben bu oyuna hala bayılıyorum :D keske cocuklar hep boyle oyunlar oynasa:(

fufuk

Aktif Üye
Tepki
65
süper mario oyunları hala daha var kızlaaar.ben oğlumla hafta sonları oturup oynuyorum valla.çooook eğlenceli.ateri kasetleri satılıyor hala.sizde alın.

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Kızım Maryo hastasıydı Anadolu sınavına girip çıktığında verdiği cevap sınavda hep maryo oynuyordum.Sonuç kazanamadı tabii.Ben hala adını duydukça gülerim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar