Üyelik yıldönümüm :)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
resim
resim
resim

nk'nin üyelik yıldönümü

Efendim şimdi sene 24 Ağustos 2010
read2.gif
nette kendine güzel bir site aramakta olan nk
resim
birkaç site gezip baktıktan sonra :durbun:onları gözü tutmayıp :hihh: gogul bey amcada
resim
Hanımefendi.com ismini görünce hmm aradığım sen olabilirsin diyerekten bir bakış atıp :D kısa sürede sitede keşife çıkar :findikim:

O konu senin bu konu benim gezer durur.Sonunda işte aradığım yer burası :eek: diyerek 16:48 itibari ile siteye resmen üye olur.
Ve o andan itibaren tanıştığı üyeler sayesinde
resim
"Anam ben nereden düştüm burayaaa acaba buranın kaçılacak arka kapısı varmı :ne: " demeyi bir an bile düşünmeden bu güne kadar ilk günkü keyifle gelir.

resim

Sizlere tanıştığı yada bundan sonra tanışacağı tüm hanımefendilere gösterdikleri sıcaklık samimiyet için teşekkür eder ve kucak dolusu sevgiler göndermeyi de ihmal etmez tabi ki :D

resim
resim
resim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ayyyyyy:kahkaha:
Canım nk'cım keşke sitenin bir arka kapısı olsa ama nerde...:miyagi:Bizim bir yapışkanlığımız var ki kene gb bir daha operasyonla bile çıkmayız insanın damarlarına akarız
Vesselam şekerim.Onca geçen zaman içinde seni tanıdığıma,senin gb bir yoldaşım olduğuna ne kadar mutluyum anlatamam-kop
İyiki yolun buraya düşmüş ve seni tanımışım..
Sitede geçen emeklerin için,saygın ve o ağır duruşun için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Bu arada bundan sonra sen gitmek istesende biz bir yere bırakmayız seni zaten,hiççç ama hiççç arka kapı falan arama-kizgin
Daha nice nice uzun seneler birlikte olmamız dileklerimle.
Seni Seviyorum canım arkadaşım benim:eek:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Teşekkür ederim ayser abla inşallah daha nice nice senelere

Ayyyyyy:kahkaha:
Canım nk'cım keşke sitenin bir arka kapısı olsa ama nerde...:miyagi:Bizim bir yapışkanlığımız var ki kene gb bir daha operasyonla bile çıkmayız insanın damarlarına akarız
Vesselam şekerim.Onca geçen zaman içinde seni tanıdığıma,senin gb bir yoldaşım olduğuna ne kadar mutluyum anlatamam-kop
İyiki yolun buraya düşmüş ve seni tanımışım..
Sitede geçen emeklerin için,saygın ve o ağır duruşun için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Bu arada bundan sonra sen gitmek istesende biz bir yere bırakmayız seni zaten,hiççç ama hiççç arka kapı falan arama-kizgin
Daha nice nice uzun seneler birlikte olmamız dileklerimle.
Seni Seviyorum canım arkadaşım benim:eek:

Bizde biletler sadece siteye geliş değil mi

Yok gitmem baksana bütün evi buraya taşıdım zaten sanal evim gibi burası :cokkomik:

Teşekkür ederim inşallaaah bende sizleri tanıdığıma çoook memnunum sevgiler karşılıklı :eek:pucuk:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:elif::elif::elif: Vayyy müdire hanımın yıldönümüymüş amanda aman yerler seni mutfak perisi :dance2::dance2:

RAbbim uzun yıllar bir arada olmayı nasip etsin nk'm biriciğim inan seni çok sevdim sanalda olsa insanın sohbet ettiği dertleşebildiği bir dostu olması çok ama çok güzel birşey Dilerim gerçek hayattada görüşme şansımız olur inan çok isterim bunu :huhuu:

:bebecik

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Öyle balım teşekkür ederim :tskler: inşallah uzun upuzun zamanları birlikte geçiririz :utan:

bitter_im balım sende çok tatlısın bende seni çok sevdim inan canım benim eskisi gibi sürekli sitede olmanı dörtgöz :durbun:bekliyorum canım benim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
10gün kaldı inşallahh hemen komşudan bi,yerden kablo çekiyorum veeee sitemizde oluyorum inşallahh allahın izniyle kavuşcaz

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
üyelik yıldönümün kutlu olsun balım iyiki aramızdasın ,iyiki seni tanımışım sen olmasan resimlerimi kim küçültecek bana yardımcı olacak:cokkomik:dermişimmmmmm
canım arkadaşım:eek:pucuk:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
üyelik yıldönümün kutlu olsun balım iyiki aramızdasın ,iyiki seni tanımışım sen olmasan resimlerimi kim küçültecek bana yardımcı olacak:cokkomik:dermişimmmmmm
canım arkadaşım:eek:pucuk:

Teşekkür ederim flamingo :hhhhhh: aynı duygular içerisindeyim hepiniz iyikilerim arasındasınız canım tek keşkem aranıza daha önce katılamamış olmam Resimlere gelince merak etme her daim yardımcı olacak arkadaşlarımız sitemizde mevcut o konuda bir sıkıntı yok yani :cokkomik:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
yerim yerim senii ne güzel yazmışsın öyle :hihi: üyelik yıl dönümün kutlu olsun nk'm canım benim iyi ki seni tanımışım :eek:pucuk:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Teşekkür ederim ayser abla inşallah daha nice nice senelere

Bizde biletler sadece siteye geliş değil mi

Yok gitmem baksana bütün evi buraya taşıdım zaten sanal evim gibi burası :cokkomik:

Teşekkür ederim inşallaaah bende sizleri tanıdığıma çoook memnunum sevgiler karşılıklı :eek:pucuk:
İvet şekerim girişimiz var,ama çıkışımız yok:elif:
Evki ne anlarımız oldu burada:elif:
Kimi zaman doğurmak için can atan arkadaşlarımızı gaza getirip doğurttuk:elif: (O kendini biliyor
Kimi zaman arkadaşlarımızdan bir haber alabilmek için sitenin altına üstüne getirdik.
Ne hamişler geldi geçti,en güzel en özel anlarını bizlerle paylaştı,paylaştık:elif:
Gözyaşlarımızın sel olduğu anlarda bile ekranın karşısında hep birbirimize destek olduk:elif:
İşte bu yüzden burayı çok seviyor,sizleri çok seviyorum.Gerçek alem denen dünyada,sanal denen ibarenin altında aslında tam gerçeğin içindeyiz şu an bizler.
Samimi,güleryüzlü,sıcak kanlı,anaç....Biz Hanımefendi.com ailesiyiz.
:elif::elif::elif::elif::elif::elif::elif:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Bende Elif'e eşlik ediyorum üstüne söz söylenmez ayakta alkışlanır bir konuşmaydı -alkis-alkis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar