Utanmadan yolda sevişenler !!

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
Malum annemler burda olduğu için hep birlikte yani annem , babam , ablam , eniştem ve teyzemin kızları (biri 13 diğeri 14 yaşında ) istanbula gezmeye gittik... Daha sonra yorulduk ve bir parkta dinlenmeye başladık... Karşımızdaki bankta bir çift oturuyordu.. Önce yanyanalardı daha sonra kız erkeğin kucağına oturdu ve parkın ortasında hemde tam ortasında sevişmeye başladılar... İnanır mısınız bilmem ama insanlığımdan utandım... Yani bu mu medeniyet bumu ilerlemek ... Burda çoğumuz evliyiz hangimiz sokak ortasında böyle bir edepsizlik yapabiliriz ... İnsanlıklarını kaybetmiş bunlar... Ve acı olan kız işleri bittiğinde kucağından kalktı saçını topladı , gömleğini falan düzeltti yani sanki evde gibi ya nasıl bir duygu acaba bunu yaptıran vah ki o kızı doğuran anneye vah kızının neler yaptığını görse kahrından ölürdü herhalde Böyle edepsiz insanları kınıyorum ... Daha doğrusu insan görünümlü yaratıkları !!!! -zebani

Tepki
8.216
nedense hep parkta oluyor bu işler.. terbiyesizlikten başka bişey değil bu gerçektende çok haklısın edepsizlik diz boyu oldu artık.-zebani
bende çok kızıyorum-zebani bır bayan kendıne bunu nasıl yakıştırır-kizgin helekı karsısındakı erkek:confused: hiçbi o bayana saygısı yokta ulu orta sevişiyor:confused: yoldan gecen bır herıf abi bizede yokmu dese o erkek bozuntusuna ne cevap verecek:confused: kızsa ne duruma düşeceğini hepınız anladınız zaten:D

çiğdem

Aktif Üye
Tepki
189
-zebanievet canım ya.bende çok şikayetçiyim bu konuda.evim parkın karşısında.çocuklarım görünce anne ne yapıyorlar diye soruyorlar.ne cevap vereceğimi şaşırıyorum.büyük oğlum birşeylerin farkında ondan utanır oldum.:mad:terbiyesizliği onlar yapıyor ben utanıyorum.:confused:

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
ya varya ben alıştım artık bizim buralarda pek olmaz ama tv de falan çok görüyoruz ondan bende onları kınıyorum:zebani:

niliş

Aktif Üye
Tepki
78
ben kızımla dışarıdaysam ve böyle bir olaya şait oluyorsam herşeyi göze alıp gidiyorum ve kibarca onları utandırark uyarıyorum ama çözüm değil öbür ağacın yada öbür durağın orda devam ediyorlar belki bana kızarak sonu gelmez ahlak anlayışını aileden almamış ki çocuk uygulasın gençler bazen ipin ucunu kaçırıyolar bazen büyüklar ikinci baharlarını yaşayanlarda bu işi yapıyorlar ahlak anlayışı ne desen boş yani ama çok kınıyorum

arzum

Üye
Tepki
30
:(bende hiç ama hiç hoş bulmuyorum..evet kınıyorum..bizimde evletlarımız var allah doğru yoldan ayırmasın inşallah...
ama şu da bir gerçek ki toplum olarak tepkisiz kaldıkça doğal bir süreçmiş gibi düşünülecek ve zorla gözümüzü alıştıracaklar uyarılmazsa olucaklar bunlar işte...ama gerçekten söyleyin kaçımız uyarabiliyoruz..:(çok azız dimi?onlarda bunu bildikleri için bu kadar rahatlar..üniversite bahçeleri bile aşk yuvasına dönüşebiliyor yazık ne diyim...hemde çok yazıkkkk!!!

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
yazdıklarınıza katılıyom onları görünce bende insanlığımdan utanıyom..nasıl bir zihniyet anlam veremiyorum , anneler kızlarına hiçmi bişey anlatmıyolar bunların doğru olmadığını namus kavramını anlatmıyolar mı?? Allah'ım çocuklarımızı şaşırtma...

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Yazık ya bu gençlerin haline..
Söylenecek pek bir söz yok malesef ..
Gençlik kendinden geçti nasıl bir dönüş olacak çok merak ediyorum ve ne zaman ...

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
yuuh diyorum başkada bişey diyemiyorum
parkta sevişmek medeniyetmiymiş
şimdi onlar medeni biz neyiz edepli hayalı olduğumuz için :kizdim:

medeniyet dediğin açmaksa bedeni
desene hayvanlar bizden daha medeni

onlar hayvanlar gibi ulu orta yerlerde yaparak ancak onların seviyesine inmişler
çok şükür ar haya varda o kadar düşmedik

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
yAZDIKLARINI OKUYUNCA AKLIMA KENDİ ŞAHİT OLDUGUM MANZARA GELDİ..memlekete gidecegiz aştideyiz..Otobüse bindik en ön koltuk abim annem ablam ve ben ..Otobüsün önünde bi çift daha 18 yaşında belki vardır.. Oğlan nasıl ağlıyor anlatamam kız burnunu falan siliyor oğlanın :) Sonra oğlana yanaşıyor boynundan falan öpüyor kız oğlanın dudagına yapışıyor 2.3 dakka öpüşüyorlar çekiliyor.Size yemin ediyorm neredeyse 5-6 kez öpişüp çekildiler elleride doru durmuyor.Otobüsten inip kızıın saçına yapışacagım artık inanılmaz öfkelendim .Kız öpüşüyor ben utanıyorum ..Bayan oldugum için utanmıştım gerçekten hiç unutmam

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Malum annemler burda olduğu için hep birlikte yani annem , babam , ablam , eniştem ve teyzemin kızları (biri 13 diğeri 14 yaşında ) istanbula gezmeye gittik... Daha sonra yorulduk ve bir parkta dinlenmeye başladık... Karşımızdaki bankta bir çift oturuyordu.. Önce yanyanalardı daha sonra kız erkeğin kucağına oturdu ve parkın ortasında hemde tam ortasında sevişmeye başladılar... İnanır mısınız bilmem ama insanlığımdan utandım... Yani bu mu medeniyet bumu ilerlemek ... Burda çoğumuz evliyiz hangimiz sokak ortasında böyle bir edepsizlik yapabiliriz ... İnsanlıklarını kaybetmiş bunlar... Ve acı olan kız işleri bittiğinde kucağından kalktı saçını topladı , gömleğini falan düzeltti yani sanki evde gibi ya nasıl bir duygu acaba bunu yaptıran vah ki o kızı doğuran anneye vah kızının neler yaptığını görse kahrından ölürdü herhalde Böyle edepsiz insanları kınıyorum ... Daha doğrusu insan görünümlü yaratıkları !!!! -zebani

allah akıl versin ne diyeyim ki bende çok karşılaştım böle olaylarda ben metronun içinde gördüm daha çok ...allah kimseyi yoldan çıkarmıasın

Masum

Aktif Üye
Tepki
185
Devir çok kötü malesefki..
Bizde denize gitmiştik karşımıza 2 sevqili oturdu hiç birsey yoktu qayet iyi oturuyorduk denize girmek için gittim dönüşte ne qöreyim oglan kızın üstüne yatmiş kiz bacaklarinin arasına almış o kadar milletin içinde sevişiyorlar.Yanımızda çoluk çocuklarda var ve arada sağa sola bakıyorlar millet bize bakiyormu diye hususu yapiyorlar DİKKAT çekmek için.
Allah kimseyi şeytana uydurmasın

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
bızım ew ara sokakta we mah. lıse war sabahleyın burda da
ck kotu manzaralar oluyo
kızlar ozellıkle erkeklere yapısıo
zman zman bahceden ıc camasırları falanda cıkıyo
rabbım sonumuzu hayır etsın

ebrar-85

Aktif Üye
Tepki
47
bu zamanda maalesef kızlarımız rahat durmuyor erkekler daha seviyeli.allah yardımıcısı olsun yavrucakların zaman çok kötü

purelove

Aktif Üye
Tepki
114
bende nişanlımla bi çok özelimi paylaşıyorum ama bunları ulu orta yerde yapmıyorum
biz nişanlımla dışarda yürürken inanırmısınız yanak yanağa bile öpüşmeyiz yani
otobüslerde ben onun önüne falan geçmem hep yanyana dururuz.
çünkü insanlar var etrafta yani... ayıp denen bişey var

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Gercek mi bu ya, ben Almanya´da dogdum burda öyle birsey görmedim. :sok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar