Üst kat komşumu öldürmek istiyorum....

ümitsiz vaka

Aktif Üye
Tepki
59
buraya taşınalı 2 ay oldu.üstkat komşumuz olacak deli karının kocası geceleri çalışıyo gündüz evde ve bu deli karı her gece koltukları çekiyo elektirik süpürgesini çalıştırıyo halı dahi sirkeliyo...bi gece dayanamadım çıktım kapısına bağırdım çağırdım apartman başımıza toplandı saçlarını yolacaktım ama tuttu millet...annem de bana kızıyo kadın ne yapsınmış kocası gündüz evdeymiş...onun kocası gündüz rahatsız olmasın diye biz gece neden uyuyamıyacakmışız.onun kocasının canı var keyfi var bizim yok mu?
öldürücem sonunda o olacak.neymiş ev sahibiymiş onlar biz kiracıymışık.kiracı demek 2. sınıf vatandaş mı demek.bizim hakkımız yok mu?bu görgüsüz kıro insanlara katlanmak zorunda mıyım?burdan önce dağda yaşıyolardı heralde şehre inince sapıttılar:ates::ates:bu arada bi de küçük çocuğu var gündüz ağlayıp duruyo elime bi geçirirsem tüm alieyi katledicem de ömrüm hapiste geçecek ondan korkuyorum:alsana:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
bi sinirle aman kotu bisey yapma olan sana olur,,ofkeyle kalkan zararla oturur,,,
bizdede ayni dert var,,,sen gene bitane ile biz butun mahalle ile ugrasiyoruz:dertli:(bu sana teselli olsun)

bence cik guzel guzel konus,haaa hala takmiyosa o zaman anladii dilden konusmak lazim:alsana:(saka tabi)

ALLAH kolaylik versin,ne diyim zor isler,,,,,:dertli:

OP
Ü

ümitsiz vaka

Aktif Üye
Tepki
59
konuştum apartmanda karşılaştım sakindim hatta kardeşim uyuyoruz senin kocan rahat edecek diye ben eziyet mi çekeyim dedim senden başka kimse rahatsız değil burası benim kendi evim beyenmiyosan çık dedi bana ev taşımak o kadar kolay mı nereye gideyim kış ggeliyo annem babam zaten taşınmadıktan sonra ben ayrı eve mi çıkıcam ne saçma bi öneri dedim banene işine gelirse dedi salak:sok

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Sakin olmalısın birazdaha yoksa hayr görünmüyor pek bu işin sonu evliişen eşine değilisen babana yada abinesöyle kadının kocası ile konuşsun ..Kadınla bi ortak yol bulamayacaksınız belli..:eek:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
allah yardimcin olsun:sim3:
gündüz temizlik falan normalde gece olursa uyarin :kahve:
ilerde pisman olacaginiz seyler yapmayin
olurmu öyle öldürmek istiyorum basiniza bela alirsiniz:panter:o:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
allah yardımcınız olsun bence kadın biraz daha anlayışlı olmalı öle düşünmeyin öldürmek istiyorum filan öfke ile oturan zararla kalkar

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
benim şimdi çıkmam lazım yorumlarınızı bekliyorum mutlakaaaaaa geri gelicem beni bekleyin anacım

Şu mesaja kadar yazdıklarınızın gerçek olduğunu düşünüyodum ama şu mesajdan sonra az biraz kafa buluyosunuz bizle gibi geliyor bana ..:dusun:

6.hissim de çok kuvvetlidir söylemesi ayıp,yanılıyor muyum?-gozluk

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
konuştum apartmanda karşılaştım sakindim hatta kardeşim uyuyoruz senin kocan rahat edecek diye ben eziyet mi çekeyim dedim senden başka kimse rahatsız değil burası benim kendi evim beyenmiyosan çık dedi bana ev taşımak o kadar kolay mı nereye gideyim kış ggeliyo annem babam zaten taşınmadıktan sonra ben ayrı eve mi çıkıcam ne saçma bi öneri dedim banene işine gelirse dedi salak:sok

Gerçekten böyle bir şey varsa yasal yollar da var ilgili mercilere şikayet edebilirsin

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
annen baban yokmu kızım büyüklerin işi
böyle şeyler büyükler konuşsun
baktın olmadı yasal yollara başvurursun
apartman hayatı işte hepimiz şikayetçiyiz
bu durumdan sakin ol yavrum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Annenlerle aynı evde yaşıyorsun; ama evlisin. İlginç :kahve:

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Ne öldürmesi yaa. ayrıca çocuk o yani sen bu kadar kötümüsün anlamadım. Polise şikayet etme hakkın var onu dene.Bir de güzel bir dille uyar bence. bu kadar kötü şeyler düşünmesen iyi edersin.

Pembe_pati

Yeni Üye
Tepki
13
Cok haklısın bu konuda.Benim üst katta da eşimin abisinin hanımı baltayla odun kesiyor sanki odun deposu yok bu apartmanın.Gidicem bi tane cakıcam da bakma sabıııırrrr-kizgin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar