Unutulmaz ekranlara veda ediyor

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs902.snc4/71581_464493236837_617906837_5544715_5464752_n.jpg
Dizinin yapımcısı Ahmet Bayram yaptığı açıklamada elimizde olmayan sebeplerden dolayı diziyi bitirme kararı aldığını açıkladı.

Her Çarşamba ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan “Unutulmaz” dizisi 61.bölümde ekrana veda ediyor. Dizinin yap...ımcısı Ahmet Bayram konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Elimizde olmayan nedenlerden dolayı diziyi bitirme kararı aldık. Unutulmaz ailesi olarak bizden bir hikayenin gerçek duygularını yaşatarak gerçek bir aşk dizisi yaptığımıza inanıyorum. İzleyicilerimizin teveccühü doğrultusun da 6 kez yılın dizisi 13 ayrı internet sitesinde de yılın dizisi seçildik. Emeği geçen oyuncu arkadaşlarıma, senaristlerimize, yönetmenlerimize teknik ekibimize a dan z ye emeği geÇen herkese sonsuz teşekkürler ediyor ayrıca ekran başında duygularını bizimle yaşayan izleyicilerimize ve Unutulmaz olan herkese sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi...

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Hayıııııııııııııırrrrrrrrr,şimdi okudum şoktayım kızlar ya...

Atv yi protesto ediyorum.:protesto:

O kadar geç saat yayınlarsanız olacağı bu-kizgin

aynen katılıyorum canım sana ya
neden sevdiklerimiz gidiyor tek tek ya
ben seviyordum bu diziyi
geç saatte olunca
anca sen ve ben bu kadar ayakta tutabildik diziyi:kptmya:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ay şükürler olsun bitsin ya içime fenalık geldi bir türlü gülmedi hep zırlayıp durdu yaaaa

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar