Ünlülerden Eurovision Yorumları!

Tepki
8.216
unlulerden-eurovision-yorumlari_49584_b.jpg

Türkiye'nin büyük umutlarla hazırlandığı organizasyonda beklenmedik bir sonuç alındı...

Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen 56. Eurovizyon Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Yüksek Sadakat, yarı finalde elendi.

Düsseldorf Eurovizyon Arena'da düzenlenen yarı finalde ilk on ülke arasına giremeyen Yüksek Sadakat, 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak finalde yarışma hakkını kaybetti.

Yarışmadan elenmemiz Twitter'da da büyük yankı uyandırdı...

Ünlü isimler bu başarısızlığımızı işte böyle değerlendirdi:

Demet Akalın: Yüksek Sadakat popculara laf etmişti gitmeden! Allah'ın tokatı yok diyeceğim. Ayıp olmaz değil mi :) Saygılar.

Şahan Gökbakar: Yüksek Sadakat, takmayın kafanıza. Belki üstünüzden bir kuş geçer, kanadından bir tüy düşer...

Hande Yener: Keşke!

Şebnem Bozoklu: Ah Atiye diyorum, susuyorum...

Ebru Polat: Moral sıfır, Eurovision'da elendik. Bunu Nihat'a nasıl anlatmayı düşünüyorsunuz. Sabahtan beri bunu düşünür oldum. Çok kızacak...

ışın Karaca: Harbiden elendik mi? Yüksek Sadakat'a geçmiş olsun...

Ferhat Göçer : Eurovision'da elendik çok üzüldüm. Yüksek Sadakat'in bunu haketmediğini düşünüyorum. Çok değerli bir grup, moral ve desteğe ihtiyaçları olacak.

Metin Erolat: Ne yani, diğer şarkıların tümü bizim şarkımızdan daha mı iyiydi? Yok öyle bir şey. Saçmalık...

Armağan Çağlayan: Seneye Eurovision adayımı açıklıyorum, Yıldız Tilbe. Valla çok eğleniriz ülkecek. Nihat Doğan adadan dönünce hepimizin intikamını alır Yüksek Sadakat'tan. Siz nasıl üzersiniz benim milletimi der! Bir de döver! Rahat olun.

Ayşe Özyılmazel: Aaa, Yüksek Sadakat gerçekten elendi mi?

Cüneyt Özdemir :Ne yani kahpe batı dünyası (!) bizi Orovizyondan eledi mi! Hay bin Bülent Özveren'in telefondaki cızırtılı sesi! Göğsüm daralıyor, yüreğim yanıyor... Olmayaydı sonumuz böyle!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Armağan Çağlayan: Seneye Eurovision adayımı açıklıyorum, Yıldız Tilbe. Valla çok eğleniriz ülkecek. Nihat Doğan adadan dönünce hepimizin intikamını alır Yüksek Sadakat'tan. Siz nasıl üzersiniz benim milletimi der! Bir de döver! Rahat olun.

Doğru valla yandılar kaçacak delik arasınlar :gul:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

Doğru valla yandılar kaçacak delik arasınlar :gul:

:)Armağan Çağlayan söylemiş yine söyliyeceğini...:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar