Umut varmıdır

Tepki
45
bır öncekı yazımda erkek arkadaşımın eskı kız arkadaşı rahatsız edıyo dıye benden ayrılmak ıstedıgını yazmıştım. son zamanlarda soğuktu belkı kafası karışıktı belkıde benım soğumamı bekledı nerde ben patladım o zaman söyledi ayrılmamızın doğru olduğunu sonrasında msjlastık bana ıkımızde kafamızı toplayalım tertemiz geleyim sana dedi msjdan bır gun sonrada gece aradı sesımı duymak ıcın. buna ne dersiniz peki arkadaşlar?

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Canim benim erkek arkadasin imkansizlari oynuyor gibi geldi bana.Tutarsiz davranislar icinde ama inan bu tarz iliskiler insani cok yorar,Bazen birsey nasip olacaksa insana hersey yolunda akisinda gider,bazende nasibin degilse turlu turlu engeller cikar yoluna.Tercih senin tercihin ama bi erkegin eski kiz arkadasi rahatsiz ediyor diye bu kadar degismesi ne bileyim biraz tuhaf.Ileride daha cok buyuk engeller ciktiginda yolunuza,seni yari yolda birakmasinda gulum uzulme sonra.

OP
gamzelii19
Tepki
45
bende ondan korkuyorum ama vzgecmek kolay olmuyor işte o kadar sey paylaşmışken herseyı benden gızlemezken herseyı dolu dolu yaşamışken arkanı dönmek kolay olmuyor bekliyorum belkı düzelir diye ama olmucak sanırım...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Birde izmitlisin kimmiş o erkek arkadaşın enişteyi bir zopalayalım baldızları olaraktan :sinirli: işin şakası tabiki..
Canım benim hakkında hayırlısı olsun :eek:

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Bizler ne kadar yorum yazarsak yazalım olayı yaşayan sensin yavrum
dediğim gibi bizler sadece senin anlattığın kadarıyla olaya bakıyoruz .
yani anlatmak istediğim objektif bakamadığımız için ancak tek taraflı yazmak zorunda kalıyor ve zaman , zaman diğer x kişiyi eleştirebiliyoruz
hani diyorum ki sen olayı sakin bir şekilde düşünsen ve ona karar versen istikbaliniz için çok daha isabetli bir karar alacaksın diye düşünüyorum ...

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Senin sevgilinin 2 kişinin arasında kalmış gibi..Ama bir söz vardır duymuşsundur belki..BİRİNCİYİ GERÇEKTEN SEVSE İKİNCİ OLMAZDI diye..
Senin erkek arkadasının sağlıklı düşünceleri olduğuna inanmıyorum bence biran önce kararını sen ver yoksa üzülecek olan sen olacaksın

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Canım, böyle durumlarda zordur bilirim ama karar verip önce kendini düşüneceksin.

Karar vermesini isteyeceksin.

Şimdiden 2. kişi varsa bu zaten kuşkuya sebep olur aranızda.

Bugün olmasa yarın sorunlar mutlaka çıkar.

Aradaki güven çok önemli.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar