Ülkemize Gelen Yabancı Bayan Turistler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
tatil bölgelerine gitmediğim için turistlerle karşılaşmadım.zaten karşılaşsamda banane.kim nasıl olursa olsun.turist turisttir.ülke ayrımı yapmanın ne gereği var:hihi:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
1-Sadece Antalya Bölgesi mi turistik bir yer ve sadece burada kalan insanlar mı neyin ne olduğunu biliyor..
2-Turist turisttir otelde kalan - kalmayan diye ayrımı olmaz.
3-Turizm sadece tv. lerden takip edilmez..
4-Önce genelleme yapıp sonra hepsi için geçerli değil demek zaten başlı başına hata..
5-Önce üslubunuzu düzeltin sonra anlatın derdinizi yoksa ne anlatmaya çabaladığınız anlaşılmayacak..

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Kazıklanmak mı?
Türkiyede tatil bölgelerindeki otellerde bizden daha uygun fiyatla tatil yapıyorlar neden kazıklansınlar anlayamadım?

esas biz yerli turist feci kazıklanıyor. geçen yıllarda bir otelde kalmıştık. tatil köyünde. orada çalışan bir görevliden bizzat duydum. bu tatil köyü 5 yıldızlı tatil köyü. israilli turistler gelmişti o an içeri. ve şunu dedi adam 1 hafta uçak dahil gidiş dönüş. yeme içme dahil tam gün yani,400 ytl. biz Türkler nerdeyse o zaman onun üçte ikisini bir geceye verirken.
ha burada antalyada yaşıyorum.şehir içinde turist sayısı çok az. genelde tatil köyüne gelip oradanda alınıp tekrar havaalanına götürülüyor. çoğu tatil köyünden çıkmıyolar.. şehirdeki esnafta sinek avlıyor maalesef, bilhassa kale içi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar