Uçuk

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Hanımlar merhaba öncelikle konuyu yalnış yere açtıysam özür dilerim. Dudağımın kenarında içi su dolu minicik minicik kabarcıklar olmuş (dün gece yatmadan önce yoktular), Netten araştırdım da uçuk olabileceğini tahmin ediyorum. Evde uçuk kremi yok ve malesef temin edicek yerimde yok doğal yollarla nasıl geçer sizin yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim hepinize. :mendil:

H

Hera

Misafir
Geçmiş olsun canım doğal yolla geçtiğini sanmıyorum benim ki geçmedi denerim olunca bunun en etkili ve en hızlı iyileştiren ilacı ZOVIRAX al Eczaneden evde de bulunsun bu Melet bir kez oldumu hep olur artık nokta şeklinde minicik sür kalsın hemen geçer..

Tepki
49
canim ben cok iyi bilirim ucugu((( biraz usutsem veya cok uzulsem hemen cikiyor hatta suandadudagimin kenarinda var...dogal yolla gecmez canim en azindan bende gecmedi.oyuzden hep evde vectavir diye bir merhem bulunduruyorum. bitek bu merhem yardimediyor...2 gune daha cogalmadan iyilesiyorum...

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
benim o kabarcıklarr burnumunn sag deligi ile dudagımınn arasını komple doldurdu.. uzaktan baknn hamam böcügü duruyo sanabilir o derece. ama maalesef hiçbi dogal yolu yok. ilacı sürüpp gecmesini beklicen.. 1 haftadan önce gecmez benimki:mendil:

Tepki
49
benim o kabarcıklarr burnumunn sag deligi ile dudagımınn arasını komple doldurdu.. uzaktan baknn hamam böcügü duruyo sanabilir o derece. ama maalesef hiçbi dogal yolu yok. ilacı sürüpp gecmesini beklicen.. 1 haftadan önce gecmez benimki:mendil:

canim vectavir kullan cok ciddiyim...benimde senin gibi oluyor ve sik sik... vectavir ucugun cogalmasini engelliyor ve 2 gune iyilesmeye basliyor..

OP
PoRTaKaL

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
İlk kez böyle bişey başıma geldi ve ne yapmam gerektiğini bilemedim. Netten baktım karbonat sür ruj sür parlatıcı oje sür aseton sür gibi abuk sabuk yazılar buldum. Doğal yolu yok anladığım kadarıyla teşekkür ederim hanımlar. Şu an kendiliğinden sadece nemlendirici sürmüştüm ufaldı sanki umarım tez vakitte geçer. Sizlere de acil şifalar diliyorum.

H

Hera

Misafir
Sağol canım sana da acil şifalar şu an bende böyle bir sorun yok zovirax ödenmiyor biraz da pahalı ben bulundururum evde çok çok üzülünce büyük bir olay olursa çıkar uçuğum yani nadir onun dışında allaha şükür..

OP
PoRTaKaL

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Benimde ilk defa oldu kapımı açmak için hırsızın biri zorlarken yakaladım sanırım korkudan :mendil: İlacı en kısa zamanda temin edicem umarım faydası dokunur.

H

Hera

Misafir
çok geçmiş olsun canım Kapın Çelikmi sağlammı ne durumda umarım yoktur bir sorun yalnız olman kötü olduğu anda

OP
PoRTaKaL

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Çok teşekkür ederim canım. Kapım çelik ama yeni uyanmıştım epey korkuttu pis hırsız neyseki kapıyı bi aletle açmaya çalışırkenn yakaladım da ne kapıyı açabildi ne de içeri girebildi. Malesef eşim şehir dışında işi dolayısıyla sanırım yalnız olduğumu anladıkları için teşebbüs ettiler. Umarım bir daha gelen giden olmaz çünkü kaç gündür 2 3 saatlik uykuyla dayanmaya çalışıyorum.:mendil:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Gecmis olsun canim, ciktiktan sonra sedece ucuk kremleri faydali olur.
Ayrica basina gelen olayda cok kötü, gecmis olsun tekrar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar