Tüylere enteresan bir çözüm: Dolunayda Çiş Maskesi

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış..
Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp “Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz” dedi. Kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla “Nedir?” diye sordum. “Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin” dedi. Farkında olmadan “Iğğy” şeklinde bir tepki vermişim. “Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı” dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ii geceler arkadaşlar şimdi yazıcağım yöntem bizzat kendim ve çevrem tarafından (ısrarlarıma dayanamadılar) uygulanmış ve kesin sonuç alınmıştır.denemediğim yontem kalmamıstı lazer bıle yaptırdım bi defa bu yontemden baska sonuc alamadım. zaten bu yöntem yıllardır olan bir yöntemmiş (söylediğim anda iiiiyyy dicenizi biliyorum) dolunay vakti epilasyon ve epilasyon sonrası idrar sürülmesi. bende ilk duyduğumda iiiy asla demiştim ama sonra düşündüm bi sürü kimyasal madde sürülüyor ve ne kadar zararı var içinde ne var bilmiyoruz denemekten ne çıkar dedim ve denedim şimdi o kadar pişmanım ki yıllardır yapmadığım için tüylerimin % 70 i gitti ve daha 4 defa yaptım azalması bi yana kökleri inceldi elimle bile yapabiliyorum tek sıkıntı tuylerimde bi incelme olmadı az ama siyah olduğu için çok gibi gozukuyor onuda arkadasımın tavsiyesi üzerine ersaş tuy dokucu kremi denedim onunla geçirmeyi planlıyorum bakalım ise yarıyacakmı .söylediğim herkes memnun yan etkisi olan olmadı. üstelik bedava die iğrenç pazarlamamı yapiim :) çok konusmusum sonuç olarak garanti çözüm denemekten bişi çıkmaz surup 15 dk bekleyip sabunlu suyla yıkıyorsunuz isteyen sonrasında limon surebilir. bu kadar basit bir işlem gerçekten memnun olucaksınız

Yok artık ya ne alaka acaba :D Bir sürü kişi yazmış böyle :D

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
a be çocuk idrar dediğin vücudun en zararlı ve işe yaramayan yeri.az için de kalsa her yerini enfeksiyon sarar.çişten kim hoşlanııır 3 ve 6 harfliler.de get be çocuk hiiç mi işiniz yok.bu kadar tüy takıntısı niye normal normal yapın işte bişeyler.tüy -kıl meselesinde heep yolunmuş tavuklar ve kazlar gözümün önüne gelir nedense:istebu::serenade:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
Yaraya idrarın iyi geldigini duymuşgum çabuk kapatırmış asit etkisi mikropları kırarmış :gul:
iyide benim tüy çıkan yerim yara deilkine deneyeyim çok saçma :gul: idrarımı isteyen olursa vereyim ama ben yabmam :gul::gul:

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
bitterim yaraya çiş değil bal sür.enfeksiyonlara bile iyi gelir.ve bir kaç hafta önce erkan şamcı dediki çocuklarınıza diş macunu kullandırmayın.onlar bildiğiniz deterjandır ve...sıkı duur geliyor geldi...flaaşş flaş çocuklarınızın dişini fırça üzerine biraz süreceğiniz balla fırçalatıp suyla çalkalatın.
unutmayın hanımlar necasetten ne taherat (temizlik) ne deşifa olur.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
bitterim yaraya çiş değil bal sür.enfeksiyonlara bile iyi gelir.ve bir kaç hafta önce erkan şamcı dediki çocuklarınıza diş macunu kullandırmayın.onlar bildiğiniz deterjandır ve...sıkı duur geliyor geldi...flaaşş flaş çocuklarınızın dişini fırça üzerine biraz süreceğiniz balla fırçalatıp suyla çalkalatın.

hakkatten bal olayı doğrumudur bende duydum ya

Anber

Daimi Üye
Tepki
269

Tatlım çok iyi bir bilgi oldu. Benim oğlum diş macunundan nefret ediyor. Bu yüzden diş fırçalamak istemiyor.
Ben en iyisi tüpte bal alayım :)

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Deokmancığım, ben dolunayda başka birşey denemiştim. Gene böyle iddialı konuşulan:)
Tabi idrarlı birşey değil ve ben de işe yaramadı.
Ben de dolunay ne alaka demiştim. Saçma değil mi ya, sen araştırdın mı neden dolunay diye

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar