Tüy Azaltıcı Yöntem!

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
bende bir kere denedimmm ama ayni sekilde devam etmedim faydasi oldugunu duymustum bi kac yerden

G

guzelcem

Misafir
Lazer epilasyon merkezinde kıl kökleri kökten yakıldığındaki acı kat kat fazla arkadaşlar limon tuz ne ki:sok ben yapdım üçgün samimi söylüyorum azalma oldu zayıfladı kıllarlazer epilasyona gidicem dayanmak lazım:gitme: acıya:gitme:

güz esintisi

Yeni Üye
Tepki
0
neden devam etmediniz ? bi faydası olmuşmuydu peki uzunnca zamandır araştırma içindeyim bi çare bulsam artık çok süper olucak :hihi:

zelal

Yeni Üye
Tepki
0
Lazer Epilasyon,gerçekten çok hasas bir konudur.geri dönüşü olmayan sonuşlara sebeb olabilir. bu tür bir operasyona girecek olanları seçecekleri salonun çok dikkat etmeli.işlemi yapacak persolnelin tam profesyonel olması dışında kullandıkları cihazında bu iş için uygun olması gerekiyor. böyle hasas bir konuda ben çin malına güvenemem. cihazların menşei ve gerekli belgeleri alınmış olması çok önemlidir.

bu konuda bu firmanın ürünleri gerçekten hem çok iyi hemde avupada amerikada kendini ıspalamıştır

Tepki
16
bende bikini bölgesi için kuaföre gidiyorum.
oradaki kadında bana demişti,ağdadan 1 gün sonra başlayıp kıl köklerini görene kadar her gün limon sür,kıl köklerini zayıflatır diye.
daha denemedim ama en yakın zamanda deneyeceğim.

aysenim

Daimi Üye
Tepki
484
ben bunu denemiştim fazla can yakmıyor ama çok etkisini göremedim ben. benim vücudumla da alakalı olabilr tabii

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar