Tırnak yemek

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
anam bı caresı varsa banada söyleyin esım cok fena yıyıcı kaynanam cok sey denemıs olmadı oje bile sürmüs daha tatlı gelmıs o derece yanııı bende aksıne nefretttt ederim

OP
burcu13

burcu13

Daimi Üye
Tepki
311
valla çözüm bilen varsa banada sölersen sevinirim yapmadıgım sey kalmadı

tuana

Aktif Üye
Tepki
93
Canım benim nişanlımda aşırı derecede tırnak yiyici, bizimki psikolojik bir olay ben psikoloğa götürücem ilk fırsatta engellenemiyor başka türlü sonucunu yazarım sana

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
tuana mutlaka yaz bende ona göre eşim icin bı cözüm arayayım

OP
burcu13

burcu13

Daimi Üye
Tepki
311
bi ara bırakmıştım bi iki ay yemedim ama yine başladım bu sefer bırakamıyorum

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Gerçekten çok kötü ve zararlı bir alışkanlık.İnşallah kısa zamanda kurtulursun.

Benimde ilk aklıma gelen acı oje oldu.Nekadar işe yarar bilemem tabi.Aslında ogeyle falan olmaz bu iş.Öncelikle kafanda bitirmen lazım :acep:

OP
burcu13

burcu13

Daimi Üye
Tepki
311
Gerçekten çok kötü ve zararlı bir alışkanlık.İnşallah kısa zamanda kurtulursun.

Benimde ilk aklıma gelen acı oje oldu.Nekadar işe yarar bilemem tabi.Aslında ogeyle falan olmaz bu iş.Öncelikle kafanda bitirmen lazım :acep:
eczaneye gittim acı oje istiyorum dedim baktım eczacı dediki çocuk kaç yaşında ne çocuğu ergin abi kendime istiyorum dedi oooooooo burcu dedi sen çocukmusun ne acı ojesi falan dedi bende utandım tabi ama şöyle söliyim bizim ailede herkes yiyo annem ikizim ablam abim abimin 2 yaşındaki oğlu bile yiyo amcam falanda dayılarım falan yan aile boyu yiyoruz biliyorum bende rahatsız oluyorum bu durumdan ama napcağımı bilemiyorum

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
eczaneye gittim acı oje istiyorum dedim baktım eczacı dediki çocuk kaç yaşında ne çocuğu ergin abi kendime istiyorum dedi oooooooo burcu dedi sen çocukmusun ne acı ojesi falan dedi bende utandım tabi ama şöyle söliyim bizim ailede herkes yiyo annem ikizim ablam abim abimin 2 yaşındaki oğlu bile yiyo amcam falanda dayılarım falan yan aile boyu yiyoruz biliyorum bende rahatsız oluyorum bu durumdan ama napcağımı bilemiyorum

Peki hiç dikkat ettinmi?Sinirlendiğindemi,mutlu olduğunda mı,stres yaptığında mı yersin tırnaklarını.Yoksa her an yemeye hazırmısın :acep:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
valla her an yiyorum ama üzüldüğümde stres yaptığımda falan daha çok yiyorum öyleki sonradan çok acıyo falan

İşte o an tırnak yeme yerine kendine başka bir uğraş bulsan.Çekirdek yesen,sakız çiğnesen.

Etrafımda bu tür sorunu olan biri yok tatlım oyüzden fazla yardımcı olamıyorum ama aklıma gelen bunlar.Tırnak yiyeceğini anladığın an kendine başka bir uğraş bul.İnanıyorum zamanla kurtulacağına.Olmuyor olmuyor diyip yemeye devam etme.Olacak de kafana bunu sok.Öncelikle kafanda bitirmen lazım daha öncede dediğim gibi.

Allah yardımcın olsun

OP
burcu13

burcu13

Daimi Üye
Tepki
311
desteğin için çok teşekkür ederim zaten bazen kendime geliyorum hemen elimi çekiorum ama tabi bazen oluo inşşallah bi çözüm bulurum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar