Tığ ile çocuk bere örüyoruz!!

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Süper anlattın tamam canım bir sıra daha örüp dediğin şekilde yapıyorum.İlk başlangıçta ayı deseni olarak düşündüm hem kolay olması açısından..
Az kaldı bitmeye haydi bakalım..
Peki o kulak ucundaki saakları nasıl yaptın İrem'cim onun hakkında da bilgi verirmisin bana.

sakallar çok basit-))) tamamen bere biterdin zaman bir sıra sık iğnele geçiriyorsun ( istersen farklı renk olabilir)
sonrada berede kullanılan bütün ipleri alıyorum ve yaklaşık yarım metre boyutta kesiyorum.. renk ve iplerinin saygısı kafana göre yapıyorum... sonrada onları o 4 tane tek trabzan arasında geçirterek saç örgüsü yapıyorum...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Anlatım süper ya bayıldım benimde yapma hevesim geldi iyimi acaba yiğenimin bebişine yapsam ve kendi yiğenime yapsammı dinlene dinlene bişicik olmaz yormaz gözlerimi sanırım:huhuu::huhuu:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
0_143c43_482ab411_XL.jpg

kulakları iki adet örüyorsun... sadece biri birsinde son sıra eksik.. sonrada diktiriyorsun onları... ağızı ben 8 ilmek zincirle başladım...:selam:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bugün sen geç gelince ben kulakları ve ağzı kafama göre yaptım umarım oldu,henüz dikmedim canım..Ağız kısmını yapıyorum şu an sonrasında da en sevmedğim dikim işim var:böö:
Bitmeye az kaldı:sevindirikasli:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Bugün sen geç gelince ben kulakları ve ağzı kafama göre yaptım umarım oldu,henüz dikmedim canım..Ağız kısmını yapıyorum şu an sonrasında da en sevmedğim dikim işim var:böö:
Bitmeye az kaldı:sevindirikasli:

ya özür diliyorum... Elifi aile hekimine götürdüm sabah ama kalabalık oldu için öyleden sonrasına kaldı.... sonrada dönüşte yok eczane yok market.. ancak eve varabildim ...ve bilgisayarı açabildim...:interest:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Çok beklettim değil mi?
Gözlere uygun olacak şekilde evde düğme aramalarım nihayet sonuç verdi:confetti:

Ve işte benim oğluşumun figürlü ayıcık şapkası..Gerçi ben daha çok maymuna benzettim ya neyse:lengua:
attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 57
  • 2.jpg
    2.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 58
  • 3.jpg
    3.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 4.jpg
    4.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 40
OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Çok beklettim değil mi?
Gözlere uygun olacak şekilde evde düğme aramalarım nihayet sonuç verdi:confetti:

Ve işte benim oğluşumun figürlü ayıcık şapkası..Gerçi ben daha çok maymuna benzettim ya neyse:lengua:
attachment.php

attachment.php

aman da aman... bereye bi bakın.. harika olmuş!!!!:ask: ayrıca maymuna hiç benzemiyor... tam bir ayıcık olmuş:huhuu:

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
yaaa utandırma beni... sen ben olmadan da yapardın bu işi..
hatta o kadar hızlısın ki ben bile sana yetişemedim:leosupi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar