Tığ ile çocuk bere örüyoruz!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yaaa utandırma beni... sen ben olmadan da yapardın bu işi..
hatta o kadar hızlısın ki ben bile sana yetişemedim:leosupi:

Utandırmak değil inan,senin anlatımın desteğin olmasa ben işin üstesinden gelemezdim.
Şimdi yiğenlerim iin birer şapka öreceğim.
Sonrasında da bakalım Allah Kerim.

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
bak ben 16.6 ördüm... görüntüsü bu..
0_1439a9_1501dac2_L.jpg

şimdi de hiç aktarmadan 18-20 cm kadar örmeye devam edicam...
0_1439aa_adb09ea_L.jpg

neden aktarma sayasi vermek istemiyorum de açıklıyım... çünkü herkesinsin eli farklı.. ben çok sık örerim.. başkası çok bol.. ve diyelim ki bendeki simdi aktarmalar arasında 10 tene tekli trabzan var... ama sen de bu boyuta göre sadece 8 veya 9 olacak.. bu yüzden cm benim için daha kolay..
ayrıca ilahî 16.6 veya 16.9 olması gerek yok... yeter ki bu ölçüye yakın olsun... bak bende 16.5 aslında ama ben bir sıra aktarma daha yapacak olursam 17 cm geçmiş olacam bu yüzden burada duruyorum.. ve artık aktırmadan devam edicam...

pembe-beyaz-y%C4%B1ld%C4%B1z-fig%C3%BCrl%C3%BC-%C3%B6rg%C3%BC-%C3%A7ocuk-beresi.jpg
kikimoraa canım bende bu berenin modelini bir türlü çözemedim anlatımıda yok banada yardımcı olursan çok sevinirim :) bende örgüden anlarım ama senin kadar usta değilim mümkünse senden yardım rica ediyorum :)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ikinizinde ellerine sağlık öylece izliyoruz valla:eek:fff:
:laklak:Seyredince de eğlenceli ama itiraf edin.
pembe-beyaz-y%C4%B1ld%C4%B1z-fig%C3%BCrl%C3%BC-%C3%B6rg%C3%BC-%C3%A7ocuk-beresi.jpg
kikimoraa canım bende bu berenin modelini bir türlü çözemedim anlatımıda yok banada yardımcı olursan çok sevinirim :) bende örgüden anlarım ama senin kadar usta değilim mümkünse senden yardım rica ediyorum :)
Ablacım bu tığ işine benziyor..Ama çok güzelmiş bakalım kikimora ne diyecek-alkis

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
bende o kadar bilinçli değilim... ama bi bakiyim belkide elimden çıkar bu model... :istebu:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
attachment.php

Senin yaptığın kadar güzel olmasa da kediye benzeyen yanı bir tek bıyıkları oldu sanırım:kedim:

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 63
OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
attachment.php

Senin yaptığın kadar güzel olmasa da kediye benzeyen yanı bir tek bıyıkları oldu sanırım:kedim:

gözleri değiştir istersen... ben siyah içi yaptıktan sonra beyaz ipi bağlanıyorum ve bir taraf sık iğneyle çevresini yapıyorum...obur tarafı tekli ikili ve üçlü trabzan yaparak uzatıyorum...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bi.jpg

bir+arada.jpg

İrem'cim nasıl olmuşlar,her biri yiğenlerime gitmek için bekliyor..Senin sayende bu güzelliklerle tanıştım,görmeni istedim canım..

Bir şey soracağım:Sen bu şapkaları resimlerken ne kulllanıyorsun..Ben bir şey icat edemedim de:tskler:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
bi.jpg

bir+arada.jpg

İrem'cim nasıl olmuşlar,her biri yiğenlerime gitmek için bekliyor..Senin sayende bu güzelliklerle tanıştım,görmeni istedim canım..

Bir şey soracağım:Sen bu şapkaları resimlerken ne kulllanıyorsun..Ben bir şey icat edemedim de:tskler:

şapkanın boyutunda bir top işini görür şahım :D

OP
kikimoraa

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
bi.jpg

bir+arada.jpg

aman ne güzel olmuşlar.... güle güle kullansınlar :confetti: ellerine sağlık :istebu:
ben kırtasiyeden beyaz bir top aldım... onu kullanıyorum... önce balon duşundum ama o tam yuvarlak şekil veremedi için top aldım...:sirin:

şapkanın boyutunda bir top işini görür şahım :D
evet!!! gerçekten içinde beyaz bir top var...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar