Teşekkürler kocişim

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
evet arkadaşımız mutlu mesut bir konu açtı bizde biraz dağıttık ama bazanda böyle yeri geliyor insanın konuşası geliyor işte

ben senin anlattıklarını anlayacak en son kişiyim heralde ,laf aramızda pek öyle idare etme pohpohlama huyum yoktur bir eş olarak
ama anladığım kadarıyla sende yorulmuşsun bu durumdan ve kimse çocuk değil eşin bu durumu anlamalı sıra bence ona geçmiş kesinlikle seni bu konuda dinlendirmesi lazım
umarım sağlıklı bir şekilde konuşabilirsiniz ve sende biraz olsun rahatlarsın:tskler:

OP
L

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
yok ne demek konu hala devam ediyor aynı işte eşlerden dağılmadıki ben dinlemekten zevk duyarım.Ama gerçekten insan böyle büyük bir sorumlulukla bir aileyi idare ediyorsa önce kendine de zaman ayırmalı cunku kendi pili biterse aileye ne yararı olurki.Kendi değerinizide unutmayın lütfen

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Konuyu toplam 3 üye okuyor. (3 kayıtlı üye ve 0 misafir)
*Hülya*, Aslı Oktay+, Şahmaran.+
bir canavar daha gelmiş o da aslı
onunda çok keskin çözüme yönelik fikirleri vardır:kahkaha:
yok yok lateralus senden canavar olmaz diyecemde o laf atana bayağı haddini bildirmişsin
istmekle gereklilikle ilgili bir durum demek ki:1:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Umarım dediğin gibi olmaz ablam en çok insan kendi içindeki canavardan korkmalı yahu :) çocukta herşeyde sağlıkla hayırlısıyla olsun inşallah hepimize

Umarım herşey gönlünce olsun canm benim.Hayat senide yormasın hayata hep böyle toz pembe güzellikleri ile görmeye devam edersin eşin ile birlikte
evet arkadaşımız mutlu mesut bir konu açtı bizde biraz dağıttık ama bazanda böyle yeri geliyor insanın konuşası geliyor işte

ben senin anlattıklarını anlayacak en son kişiyim heralde ,laf aramızda pek öyle idare etme pohpohlama huyum yoktur bir eş olarak
ama anladığım kadarıyla sende yorulmuşsun bu durumdan ve kimse çocuk değil eşin bu durumu anlamalı sıra bence ona geçmiş kesinlikle seni bu konuda dinlendirmesi lazım
umarım sağlıklı bir şekilde konuşabilirsiniz ve sende biraz olsun rahatlarsın:tskler:

Keşke azıcık sert,desbot olabilsem.Ama yumuşak başlıyım,güçlü gb görünüyorum yaaaa..Sanırım hep bundan kaynaklanıyor bu kendimi harab etmelerim.
Bakalım aklı başına gelir inşallah,bizleri kaybetmeden.Artık bir eş olduğunu,erkek olduğunu ve onun yaptıklarının üçte birini ben yapsam kendisi beni ne kadar çeker bilemiyorum.
Güzel temennilerini okurken eşcazım aradı:findik:hani derler yaaaa...İyi insan lafın üzerine araramış:telefon:eve geliyormuş eksik bir şey varmı diye sordu:bende huzur dedim:1:
:sok:Böyle kaldı escazım yazık.
Neyse canım konuşmak rahatlattı beni iyiki varsınız:eek:
Lateralus canım sanada tşk ederim,anlayışın için konuna verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim tatlım:eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yok yok lateralus senden canavar olmaz diyecemde o laf atana bayağı haddini bildirmişsin
Canavarlar çoğalıyor desene:kptmya:
Hülyam'dan bir şey kaçmaz:biyik:
Seneler oldu bak Hülyam çözdüm seni:eek:
Eh Aslım seninde itirafını alalım,şöyle afilli olsun ama,benimki sönük kalsın yanında:1:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
rahatol şah,evlilik böyle bir denge işte
bir taraf bazan daha çok yorulur ama en küçük şeyler bile insanı mutlu etmeye unutmasına yeter
böyle olmasa geçermi bir ömür
demek çözdün beni çok iyiym değil mi:kahkaha:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
rahatol şah,evlilik böyle bir denge işte
bir taraf bazan daha çok yorulur ama en küçük şeyler bile insanı mutlu etmeye unutmasına yeter
böyle olmasa geçermi bir ömür
demek çözdün beni çok iyiym değil mi:kahkaha:

Terazi hep benim tarafıma basıyor ama..Bendemi bir dengesizlik var aceba:1:
Çözmemmi şekerim dile kolay 4 yıl...Koskoca 4 yılı geride bıraktık beee:benmi:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
oncelikle konu sahibi arkadasim kocani tebrik etmek lazim bu zamanda boyle anlayislisini bulmak zor helal olsun
vayyy hulya ablam gozunden kacmamisim :D sabah okurken konuyu acl cikmam gerekti yorum yazamamistim ama farkedilmisim :D

Canavarlar çoğalıyor desene:kptmya:
Hülyam'dan bir şey kaçmaz:biyik:
Seneler oldu bak Hülyam çözdüm seni:eek:
Eh Aslım seninde itirafını alalım,şöyle afilli olsun ama,benimki sönük kalsın yanında:1:

ah kuzum yumusak basliysan da uysal koyun degilsin ya cikaralim icindeki canavari
sahim benim itiraf etcek birseyim yok herseyim meydanda yaptiramadigim isi mutfakta tabak canak ne varsa kiriyorum adam bakiyo daha cok zararli cikcak bu durumdan dedigimi yapiyo :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

eger varsa bir durum git mutfaga bardaklardan basla zevkli de oluyo hae

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet bu devirde böyle kociş bulmak zor şanslıymışsın Laterus :huhuu::huhuu:
Allahdan ben saçlarımı askeri kuaförde yaptırıyorum ve bedavadan biraz pahalı oluyor mesela ben çarşamba günü saçlarıma röfle yaptırcam hele bir sorun bakim kaça yaptırcam:dusun:60 tl ye yoksa öbür türlü ben kocişe diycemki saçlarıma röfle yaptırcam bizimkinin cevabı ne olur biliyormusunuz :biyik:OTURAŞA:biyik: ne işin saç boyatmayla derŞahım bende dile getirsem eşime yaptıklarımı ve onun bana ettiklerini aaahhhh ahhhhhhhhhh kader arkadaşım benimgel biz kader birliği edelim iyisimi:cak:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Böyle eşlere sahip olmak güzel..Ben de memlkete gidicem ya orda kuaförüm var hem uygun fiyata röfle yaptırıcam,hemde eşime sürpriz...:)

Haberi var ama bir buçuk ay sonra görüşücez değişik görsün beni

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar