Teşekkürler kocişim

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
Yüzüne söylediğimde aa aşkolsun aşkım lafımı olur diye susturuyorsun bende burdan söylerim.200 lira kuaför param için özür dilerim yok zamanımızda böyle yapmamalıydım.Ama sanada benı kendimi suçlu hissettirmediğin ve feda olsu aşkım dediğin için teşekkür ederim.Ayrıca bu rengi öneren tum hanımefendilerimizede teşekkür ederim .:heyo:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yüzüne söylediğimde aa aşkolsun aşkım lafımı olur diye susturuyorsun bende burdan söylerim.200 lira kuaför param için özür dilerim yok zamanımızda böyle yapmamalıydım.Ama sanada benı kendimi suçlu hissettirmediğin ve feda olsu aşkım dediğin için teşekkür ederim.Ayrıca bu rengi öneren tum hanımefendilerimizede teşekkür ederim .:heyo:

-alkis Böyle kocalara ne demeli Helal olsun demeli-alkis

Bende buradan bir itirafta bulunayım o halde;bana kuaför için verdiğin ve röflemi yaptırmam için verdiğin bütçe sadece 75 Tl idi kocacım:findik:
Ama ben röflemi 75 Tl'ye değil 150 Tl'ye yaptırdım kocişim:ayna:
Sana ufak minnacık bir yalan söyledim,eh ne yapayım sen mevbur bıraktın bak milletin kocalarına feda olsun demeler,senin canın sağolsun demeler....Eh sende nerde böyle bir anlayış beee:bayrak::1:

OP
L

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152

Bende buradan bir itirafta bulunayım o halde;bana kuaför için verdiğin ve röflemi yaptırmam için verdiğin bütçe sadece 75 Tl idi kocacım:findik:
Sana ufak minnacık bir yalan söyledim,eh ne yapayım sen mevbur bıraktın bak milletin kocalarına feda olsun demeler,senin canın sağolsun demeler....Eh sende nerde böyle bir anlayış beee:bayrak::1:

Canım illaki vardır bir sebebi çokta sıkıştırmamak lazım bence onunkide çok güzel bi hareket, senin neyine otur evinde diyenlerde var.Senin kocişinede helal olsun o zaman :gıdık:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519

oo bu müthiş bir itiraf oldu:dance2:
burada senin gibilere kirli çıkın derler şahmaran çaktırmadan kendinde katkıda bulunmuşsun parasal olarak sırf bu yüzden bence eşin gelip konu açmalı
teşekkürler karıcığım diye:1:

bizde sana katılıyoruz lateralus ,böyle eşlerin çoğalması dileğiyle55:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Canım illaki vardır bir sebebi çokta sıkıştırmamak lazım bence onunkide çok güzel bi hareket, senin neyine otur evinde diyenlerde var.Senin kocişinede helal olsun o zaman :gıdık:

Onun kendince oluşturduğu bütçe canım 75 Tl...
Fiyat aldım birde en tanıdık yere ancak 150 Tl zorla yaptırdım.
Yani benim eşim Gayserili cebinde akrep olur her zaman:dance2:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
oo bu müthiş bir itiraf oldu:dance2:
burada senin gibilere kirli çıkın derler şahmaran çaktırmadan kendinde katkıda bulunmuşsun parasal olarak sırf bu yüzden bence eşin gelip konu açmalı
teşekkürler karıcığım diye:1:

bizde sana katılıyoruz lateralus ,böyle eşlerin çoğalması dileğiyle55:

Eşimin bütçe tahminleri her zaman 2 ye al,5'e sat olduğu için şekerim tedarikliyim yani:findik:
Eh mutfak masrafını kısıp kenara para atmak,bozuklukları kumbarada biriktirmek oldum olası huyumdur.
Hal böyle olunca da mecbur kalıp kendim için azıcık ipin ucunu kaçırıyorum ne yapayım..Gayserili eşi olmak zor,helede bu devirde55:
Bu arada eşim bu yazdıklarımı okurmu bilemem ama içimde kalıcağına burada kalsın işte,ileride okuyup bir anımı tazelemiş olurum fenamı yani:1:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bencede iyi etmişsin
eşin bunları okusa bile bence güler geçer,:1:

:korkak:Aceba güler geçermi..Yoksa kafama bir şeymi geçer Hülyam bilmem ama bu aralar 40 yaş sendromundayız ve fena halde kıskançlık,ilgisizlik sendromları yaşıyoruz.
İlgim hep oonda olsun istiyor,daha dün gece atıştık,çocuklarımla çok ilgilenip onunla az vakit geçiriyor muşum diye:mendil:
Yani içim çok feci dolu:aglayan:

OP
L

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
olsun güzel tarafından bakalım, 1 2 saat sonra eve gelecek olması bile beni mutlu ediyor, huyudur canım ne yapalım, kötü bişey istemiyormuşki ilgi istiyormuş, bence beraber bişey yaparsanız çocukların da eğlenebileceği sizde hem birlkite zaman geçirmiş hemde cocuklarlada ilgilenmiş olursunuz.:)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
:korkak:Aceba güler geçermi..Yoksa kafama bir şeymi geçer Hülyam bilmem ama bu aralar 40 yaş sendromundayız ve fena halde kıskançlık,ilgisizlik sendromları yaşıyoruz.
İlgim hep oonda olsun istiyor,daha dün gece atıştık,çocuklarımla çok ilgilenip onunla az vakit geçiriyor muşum diye:mendil:
Yani içim çok feci dolu:aglayan:

ayy şahım ne desem bilemedim
40 yaşına gelmiş adam napacakmış çocuklardan daha fazla ilgiyi anlamadım ki
evlikte olağan şeyler bunlar sanırım inişler çıkışlar heralde böyle birşeydir
kesin başka birşeylere canı sıkkındır gidip sorup ilgilenmeni istiyordur

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
olsun güzel tarafından bakalım, 1 2 saat sonra eve gelecek olması bile beni mutlu ediyor, huyudur canım ne yapalım, kötü bişey istemiyormuşki ilgi istiyormuş, bence beraber bişey yaparsanız çocukların da eğlenebileceği sizde hem birlkite zaman geçirmiş hemde cocuklarlada ilgilenmiş olursunuz.:)

Evet bir kaç saat sonra gelecek ama benim bir bebeğim daha var ve kendisi olur..Bir küser küslüğü en az 3 gün sürer:hihh:

Geldiğinde neler olacak bakalım!!!!!:ayk:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519

lateralus bu yaşta bu anlayışlı hatun olmak nedir yaa,nekadar iyi niyetlisin
kendi yazdıklarımla bakınca ne canavarım ben ya:korkak:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ayy şahım ne desem bilemedim
40 yaşına gelmiş adam napacakmış çocuklardan daha fazla ilgiyi anlamadım ki
evlikte olağan şeyler bunlar sanırım inişler çıkışlar heralde böyle birşeydir
kesin başka birşeylere canı sıkkındır gidip sorup ilgilenmeni istiyordur

Eşi ile benim kadar haşır neşir olan bir bayan varmıdır bilemiyorum.
Bazen suskunluğa bir bürünür ağzına bir kilir vurur açabilene aşk olsun.İnan ona yaptığım maymunlukları bir görsen ağzın açık seyre dalarsın.
Yaptığım fedakarlıkları dile getirmek bile istemiyorum ama inan bu ilişki beni çok etkilemeye başladı diyebilirim.Sağlığımı kaybedeceğimden korkuyorum.
Çocuklarıma bir şey belli etmek istemiyorum,eşimide seviyorum.Ama her biri ile uğraşmaktan bazen kendimi unutuyorum.Yani işim çokk ama çok zor Hülyam.
Onun diliyle konuuyorum olmuyor,onun yanında olduğum gösteriyorum yine olmuyor,inanki yoruldum yada bana bu aralar bir şey oldu anlamış değilim.
Ufff çok yaralıyım bugün,bir dokundum bir ah işittin gördünmü.Neyse ben susayım arkadaşımzıın konusunu dağıtmayayım.:korkak:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
lateralus bu yaşta bu anlayışlı hatun olmak nedir yaa,nekadar iyi niyetlisin
kendi yazdıklarımla bakınca ne canavarım ben ya:korkak:

Yaş farkı olsa gerek Hülyammm..
Yaş 30 larda olup hem çocuk,hemde eş olunca görmek isterim asıl ben..Bakalım içindeki canavar ne kadar tehlike sinyalleri çalıyor

OP
L

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
Yaş farkı olsa gerek Hülyammm..
Yaş 30 larda olup hem çocuk,hemde eş olunca görmek isterim asıl ben..Bakalım içindeki canavar ne kadar tehlike sinyalleri çalıyor

Umarım dediğin gibi olmaz ablam en çok insan kendi içindeki canavardan korkmalı yahu :) çocukta herşeyde sağlıkla hayırlısıyla olsun inşallah hepimize

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
evet arkadaşımız mutlu mesut bir konu açtı bizde biraz dağıttık ama bazanda böyle yeri geliyor insanın konuşası geliyor işte

ben senin anlattıklarını anlayacak en son kişiyim heralde ,laf aramızda pek öyle idare etme pohpohlama huyum yoktur bir eş olarak
ama anladığım kadarıyla sende yorulmuşsun bu durumdan ve kimse çocuk değil eşin bu durumu anlamalı sıra bence ona geçmiş kesinlikle seni bu konuda dinlendirmesi lazım
umarım sağlıklı bir şekilde konuşabilirsiniz ve sende biraz olsun rahatlarsın:tskler:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar