Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Terörü Kınıyoruz!

Konu, 'Hanımefendi Protesto Köşesi' kısmında Hanımefendi.com tarafından paylaşıldı.

1. Hanımefendi.com

Hanımefendi.com Daimi Üye

2. chatlack

chatlack Daimi Üye

Protestona katılıyorum canım Onlara insan bile denilmez.İnan onlarla ilgili konuşmak bile istemiyorum.Tek diceğim LANET OLSUN

3. KRİZANTEM

KRİZANTEM Aktif Üye

Güngörendeki patlamaya lanet okuyorum
    Bunu yapanların,ALLAH hepsinin cezasını versin.
    Nasıl masum insanlarımıza kıyıyorlar anlamıyorum
    Patlamanın olduğu yer k.validemin evine 2 dk mesafede bir yer.Onlarda çok korkmuşlar. Bende cumartesi döndüm ordan ,patlamanın olduğu cadde çok güzel bir yerdir alış veriş yaptığımız gezilen bir cadde yani. Ama bu gidişimde gezmek nasip olmadı ve çok üzüldüm eşime kızıyordum 2 dk lık yere bile çıkamadım diye.
    ALLAH korudu bizleride.
    Ölenlere allahtan rahmet diliyorum.yakınlarının başları sağ olsun..
    yaralılarada rabbim tez zamanda acil şifalar versin.. Aminnn

4. lilaa

lilaa Aktif Üye

Ölenlere allahtan rahmet diliyorum.yakınlarının başları sağ olsun.. çok üzüldüm akşam lanet olsun bunu yapanlara ALLAH belalarını versin

5. Oruc

Oruc Daimi Üye

TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ asla bölemeyeceksiniz.....-zebani

Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.yakınlarının başları sağ olsun....

6. süslü

süslü Üye

kusura bakma canım akşamki olay beni o kadar etkilediki farkında değilim

güllerdiyari ve Hanımefendi.com bunu beğendi.
  7. KheChi

KheChi Daimi Üye

Lanet oLsun bu insan disi mahLukLara destek verip göz yumanLara-zebani
    ALLAH hepsininde belasini versin-zebani
    Yetmedimi döktügünüz kanlar-zebani

Yakinlarina allah sabir versin,düsünmesi bile insana aci veriyo:mad:

8. єℓєησяα

єℓєησяα Daimi Üye

Konu terör olurda lanet okunmazmı.....:mad::mad:

ayser, güllerdiyari, palmiye ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  9. Şahmaran.

Şahmaran. Admin

İnsan demek bile onlara iltifat etmek olur-zebani,nasıl bir vicdan bunu yapabilir-zebani,o gece hiç uyumadım masum çocuk,genç,yaşlı,erkek,kadın demeden böyle bir vahşeti gerçekleştirebilen adi yaratıklar öbür dünyada Allah'ın huzuruna çıktıklarında nasıl bir cevap verecekler?.
    Hiçmi düşünmezler hiçmi annesi babası kardeşi yani o ölen insanları bir düşünsünler kendi canlarına bir şey geldiğinde ne yapacaklar?Hay Allah düşündüğüm şeye bak geniş midelidir onlar nasıl böyle vicdan muhasebesi yapabilirlerki onlarda vicdan yokki neyi düşünecekler.
    Rabbim çok büyüksün sen,sadece bu dünya için yaşayan insanlar öbür dünyada senin huzuruna çıktıklarında asıl o zaman görecekler işte adeletin nasıl olduğunu.

Rabbim bütün ölen vatandaşlarımıza Rahmet diliyorum,mekanları Cennet olsun inşallah..BU VATANI KİMSE BÖLEMİYECEK BUNA MÜSADE ETMEYECEĞİZ..
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!

10. ilknuryetkin

ilknuryetkin Yeni Üye

ben bir öğretmen olarak, mardinin ömerli ilçesi pınarcık köyünde teröristlerce katledilen 33 sivilin anma programına 2 sene sunucu olarak gittim.ilk kez şehit yakınlarına bu kadar yakın oldum ve ilk kez bir şehit yakınının gözlerindeki ateşi gördüm.bu acıyı insanlarımıza yaşatanları şiddetle kınıyorum ve terörü sona erdirmek için yapılması gereken herşeyin yapılmasını diliyorum.siteye teşekkürler ayrıca duyarlılık için...

ayser, güllerdiyari, serra ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  11. Şahmaran.

Şahmaran. Admin

Nasıl bir şeydir anlam veremiyorum,15 şehit verdik bugün ve bunu yapanlara lanet okuyorum.O gözü yaşlı aileler ve bizler sadece gözyaşlarımızla uğurluyoruz şehitlerimizi.
    Bu vatanımızı bölmeye çalışan çok ülke oldu,çok fazla girişim oldu ama biz Türkiye Cumhuriyeti'ni hiç bir kuvvet bölemez bölmeyecekte.

12. tatlıpozan

tatlıpozan Daimi Üye

Kimseye verecek bir karış toprağımız yok.Kimse hayal görmesin ancak kahpece pusu kurabilirler. saklanarak bişeyler yapmaya çalışırlar alçaklar. hainler.Allahın belaları..ama bizi kimse bölemez.

ayser, güllerdiyari, palmiye ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  13. niha55

niha55 Daimi Üye

Diyecek kelime bulamıyorum yapanlarada yaptıranlarada binlerce kez lanet yağdırıyorum .Bende iki erkek anasıyım biri iki sene sonra gidecek düşünmek bile istemiyorum o kadar söylenecek söz varki ama yeri burası değil işte.Allah kahretsin diyorum gencecik fidanlarımız gitti gene.Allahım sabır versin aillerine.

ayser, güllerdiyari, EFNAN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. süslü

süslü Üye

yine 15 ana babanın evine ateş düştü yeter artık ya şunlara dur diyecek birileri yokmu 3 kere aynı yere baskın yapılıyor eee daha ne bekliyorsunuz ? aa pardon ya tabii şimdi gündemde daha önemli mevzular var dimi
    öyle doluyum ki ama maalesef burada söylemek istediklerimi yazamıyorum içimiz yanıyor
    allah cezalarını versin türkiye yi bölemiyecekler mehmetciklerimiz buna izin vermeyecek
    allah ailelerine sabır versin

15. leyla

leyla Daimi Üye

Lanet olsun diyorum bu çiğerleri yakanlara..Ama bir şeyler yapılmalı..daha ne kadar böyle şehit vermeye devam edeceğiz..:eek:lmaz:

ayser, güllerdiyari, EFNAN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  16. iclo

iclo Yeni Üye

hain bölücülere söyleyecek söz bulamıyorum.Sadece lanet okuyorum,yine içimize ateş düşürdüler,allah ailelerine sabır versin.Birşeyler yapmalı artık bu son olsun,artık gencecik fidanlar toprağa düşmesin.....

ayser, güllerdiyari ve süslü bunu beğendi.
  17. tatlıpozan

tatlıpozan Daimi Üye

Öylesine hırslıyım ki artık lanet yağdırmak beddua etmek yatıştırmıyo beni elimden gelse ben de gidip silah alıp elime bişeyler yapmak isterdim....

ayser, EFNAN ve palmiye bunu beğendi.
  18. palmiye

palmiye Daimi Üye

helal olsun.katılıyorummmmmmmmmmmmmmmm

e eninde sonunda şehitlerimize kıyanların sonununu getircez.biz türk halkı olarak bunu başarabiliriz

Elele Hadi Türkiyemmmm

19. Admin

Admin Admin

Bu ülkenin ekmeğini yiyen, sonra da ihanet eden herkes er ya da geç cezasını bulacaktır. Bunların Allah belasını versin. Ölen kardeşlerime Allah'tan rahmet, ailelerine de başsağlığı diliyorum. Bu saatten sonra hükümetimize ve silahlı kuvvetlerimize düşen, bu pisliklerin köklerinin kazınması için gerekeni yapmaktır.

ayser, serra, Şahmaran. ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  20. lilaa

lilaa Aktif Üye

yazıklar olsun..yine ateş düştüğü yeri yakacak.artık birileri bişey yapsın ciğerimiz yanıyor...şehitler ölmez vatan bölünmez.

ayser ve EFNAN bunu beğendi.