Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Terim'den galibiyet yorumu

Konu, 'Spor haberleri' kısmında Fındık Kurdu tarafından paylaşıldı.

 1. Fındık Kurdu

  Fındık Kurdu Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  47.854
  Beğeniler:
  49.335
  Terim'den galibiyet yorumu


  A Milli Futbol Takımı'nın Dublin'de 1-2 kazandığı hazırlık maçının ardından Fatih Terim bazı açıklamalarda bulundu.


  [​IMG]  A Milli Futbol Takımı'nın Dublin'de 1-2 kazandığı hazırlık maçının ardından Fatih Terim bazı açıklamalarda bulundu.

  Maçtan sonra Terim "Hem 100. maç, hem 51. galibiyet. Çocuklar yüzümüzü güldürdü. Eksiklerimiz var. Fizik gücümüz düştü. Ekonomik oynayarak çözüm üretmeye çalışıyoruz. Gençlerle tecrübelilerin karışımından güzel bir takım çıkacak. Genç oyunculardan kısa süre içerisinde forma alabilecek olanlar var. Bu mutluluk veriyor. İrlanda deplasmanda çok ciddi bir rakip, ve böyle bir deplasmanda kazanmak güzel." dedi.

  Fatih Terim'in yardımcısı Hamza Hamzaoğlu ise "Bu turdaki 2. maçımızdı. Kosova'ya karşı iyi bir galibiyet almıştık. Gerçek manada en önemli oynadığımız maçtı diyebilirim. İyi mücadele ettik, İrlanda'ya karşı deplasmanda hiç galibiyetimiz yoktu. İyi oynayan arkadaşlarımız var, yeni arkadaşlarımız var. Hepsinin futbolundan memnunuz. Bu maçlardan çok şey kazandığımızı ve oyuncuları net bir şekilde tanıdığımızı düşünüyorum. Bundan sonra diri ve genç isimleri milli takımımıza kazandıracağımıza inanıyorum.

  A Milli Futbol takımı bundan sonraki hazırlık maçlarını ABD'de oynayacak.  Acunn.com