Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Tehlikeli Karım (ShowTv)

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

1850532_1920x1080.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım sete çıktı!

Yakında Show TV’de izleyicisi ile buluşacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Tehlikeli Karım dizisi önceki gün sete çıktı.

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini;Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.

Aldatılan bir kadın için üç seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek. Derin bunların hiçbirini yapmadı!

“Tehlikeli Karım” yakında Show TV’de başlıyor!

NAVLEE ve askrhpozitif bunu beğendi.
  2. NAVLEE

NAVLEE Üye

Vallaha çok ilginç bi diziye benziyor:lili:

mügü bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

4. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

5. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Bir iki dakika baktım da, değişik bir tarafını göremedim
    Reytingi nasıl acaba
    Yüksek olduğunu sanmam

6. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

Ben pek beğenmedim uzun süreli olacağını da sanmıyorum. Olursa şaşırtır beni :yes:

Ev Kedisi bunu beğendi.