Tecavüz sahnesi nasıl çekildi

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064

İşte o tecavüz sahnesi

Sezona damgasını vurması beklenen 'Fatmagül'ün suçu ne? ilk bölümünde yaşanan tecavüz sahnesiyle çok konuşulacak.

Beren Saat ile Engin Akyü-rek'i buluşturan Ay Yapım imzalı dizide kendisine tecavüz eden 4 gençten biriyle evlendirilen Fatmagül'ün dramı ekrana taşınıyor. Dizinin tecavüz sahnesi ilk bölümün en dikkat çeken görüntüleriydi. Yönetmen Hilal Saral'ın bu sahneleri Çeşme'de ıssız bir koyda 7 ayrı planda çektiği öğrenildi.

Çekilen sahnelerin arasından televizyonda yayınlanabilecek en yumuşak olan planlar ekrana getirildi. Dizinin 1986'da Süreyya Duru tarafından çekilen film versiyonunda ise Fatmagül'ü Hülya Avşar canlandırmıştı. Dizinin ilk bölümünü dün Çeşme'de dizinin bütün oyuncuları birlikte izledi. Kıvanç Tatlıtuğ da "Aşk - ı Memnu" dizisindeki partneri Beren Saat'i yalnız bırakmadı.Tatlıtuğ, diziyi izledi ve başta Beren Saat olmak üzere tüm ekibi tebrik etti.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok; ama çok etkileyici bir bölümdü. Hatta eşim baya bir küfürde etti oradaki tecavüzcülere yani:)

AMOR

Aktif Üye
Tepki
112
yaa yumuşak görüntü demişlerde hiçte yumuşak değildi herkes darmaduman oldu:ates:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aynen arina bizde ağzımıza geleni saydık sonra o demirci de geldi salak gibi baktı ya son küfürü de o yedi bi de bakıyo die:))

T

Tash_hatun

Misafir
Nişanlısını dinlemeyip qece vakti dışarı çıkmak vee kaçarkn yola doğru değil ortaya doğru kçmak :D dme gülbin.. simdi dalgaya çekiorum ama çok ağlattı bni beren hanım işini bilio valla çok gerçekçiydi..

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ben resmen hüngür hüngür ağladım nef ret ediyorum tecavüzcülerden gerçek hayatta saf yada korumasız kişilerin başına geldiği zaman onların psıkolojilerini düşünemiyorm allah kimsenin başına vermesin :alsana::alsana::alsana::alsana::alsana::alsana:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yengesini elime geçirsem zaten:D

Ben olmazsa bir ara çeşme'ye gideim :kptmya:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
git arinacım gitte bi zahmet benim içinde yol okadını:alsana::alsana::alsana::alsana:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar