Taşındık !!

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Merhaba hanımlar,
2-3 haftadır foruma uğrayamıyorum.Ancak bugün buraya yazma fırsatı bulabildim daha :)
Başlıktan da anlaşıldığı üzere taşınıyoruz . Ev sahibimiz ile yaşadığımız sorunlar sonucunda bize 3 ay içinde taşınmamızı belirten bir kağıt geldi,Türkiye'den döndüğümüzde ulaştı bize bu kağıt bu da demek oluyordu ki bir,bir buçuk aylık bir zamanda ev bulmamız gerekti.Biz de hemen eşimle ev aramaya başladık eşimin çevresi geniştir hemen yeni bir ev bulduk ancak aksilikler peşimizi bırakmadı .Ben bu fırsattan yararlanıp eşyaları da yenilemeye kalkınca her şey daha da uzadı :D Şu an koltuklarımız ve mutfağımız hazır değil .Ancak hayırlısı ile olacak inşallah :) Bu koşuşturmacada yeni eve interneti taşıma işlemleri de eklenince internesiz kaldık .Kayınvalidemin evinde internet olduğu için size yazmak istedim hemen ..En kısa zamanda yeniden aranıza döneceğim :)
görüşmek üzere hanımlar :):sila:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim yeni ev daha iyi olmus en azindan kafaniz rahat olucak insallah
biraz yorulucaksin ama evin isileri bitincede rahata ericeksin kolay gelsin sana canim cokta yorma kendini
internetin baglanir baglanmazda haber et bize bazende firsat buldukca kaynanandan gir böyle:cee

OP
denizkızı

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
canim yeni ev daha iyi olmus en azindan kafaniz rahat olucak insallah
biraz yorulucaksin ama evin isileri bitincede rahata ericeksin kolay gelsin sana canim cokta yorma kendini
internetin baglanir baglanmazda haber et bize bazende firsat buldukca kaynanandan gir böyle:cee

Sağol canım benim eve taşımak öyle zor ki ,ama bitecek az kaldı :)
internet bağlansın yine soluğu burada alacağım zaten :):sirin:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
denizkizi ben tasimadim ama oda degistiriyorum bugünlerde ayyyy topla topla bitmiyor Allah seninde yardimcin olsun

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
Kolay gelsin canım güle güle oturun

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kolay gelsin canım bilirim ev taşımak çok zordur Rabbim kolaylaık versin evle birlikde eşyalarınıda yeniliyorsun demek ne güzel yeni bir ev yeni eşyalar yeni başlangıçlar hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun canım:huhuu::huhuu::huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar