Takdir mi alıcam, teşekkür mü?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Takdir mi alıcam, teşekkür mü?

13 Haziran'da karnelerini alacak olan öğrenciler şimdi takdir-teşekkür hesaplamalarına başladı. Peki takdir ve teşekkür belgesi hesaplamaları nasıl yapılır?

karne_1515264174538c28034b3b5.jpg

13 Haziran'da karnelerini alacak olan öğrenciler şimdi takdir-teşekkür hesaplamalarına başladı. Peki takdir ve teşekkür belgesi hesaplamaları nasıl yapılır?

2013-2014 eğitim ve öğretim sezonu 13 Haziran 2014 tarihi itibarıyla sona eriyor. 13 Haziran'da karnelerini alacak olan öğrenciler şimdi takdir-teşekkür hesaplamalarına başladı. Peki takdir ve teşekkür belgesi hesaplamaları nasıl yapılır?

Öğrenciler karnelerini alacakları 13 Haziran'a sayılı günler kala karne hesaplamalarına başladı. Eğitim ve öğretim yılını takdir ve teşekkür belgesi ile kapatmanın hayalini kuran öğrenciler hesaplamalar yaparak meraklarını dindirmek istiyorlar.

Okulların kapanmasına az bir süre kaldı. Okullar tatil olması için bekleyen veliler planlarını yapmaya başladı. Merakla beklenen 2013-2014 yılı sonunda öğrenciler ise karnelerine kavuşacak. Karneler okulun son günü öğrencilere verilecek. Kimi kırık notları için üzülürken kimi ise başarısının ödülünü alacak.

Okullar ne zaman kapanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye göre; 2013-2014 eğitim öğretim yılı 16 Eylül Pazartesi günü başladı. Bakanlığa bağlı her derece ve türdeki eğitim ve öğretim kurumlarında 2013-2014 eğitim öğretim yılı 13 Haziran 2014 Cuma Günü Sona Erecek İkinci yarıyıl 10 Şubat 2014 Pazartesi günü başlayacak ve 13 Haziran 2014 Cuma günü sona erecek. 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı ise 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak.

Dersleri bu sene iyi giden öğrenciler ise takdir veya teşekkür alıp almadıklarını merak ediyor.Bunu öğrenmek için ders notlarını hesaplamaları gerekecek.

Acunn.com

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar