Survivor - Tv8

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bu mesaj aklımda dursun bakalım tutacak mı :) Tutarsa çok enteresan olur herhalde

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Bu mesaj aklımda dursun bakalım tutacak mı :) Tutarsa çok enteresan olur herhalde
Bi tahminim daha vardı ve süresi gelmeden tuttu bile. Nagihanı potaya bi koysalar fırıldak gibi döner ondan ona gider diyordum . akşam dakka bir gol bir huyunu gösterdi.
Ümit karana diyorki "nihat modumuzu düşürdü kaptan gibi susturamadın" diyor
İki dakika sonra nihatın yüzüne "nihat seninle ne alakası var sen elimizi kolumuzu mi tuttun sanki, biz atamadık atışları" diyor.

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bi tahminim daha vardı ve süresi gelmeden tuttu bile. Nagihanı potaya bi koysalar fırıldak gibi döner ondan ona gider diyordum . akşam dakka bir gol bir huyunu gösterdi.
Ümit karana diyorki "nihat modumuzu düşürdü kaptan gibi susturamadın" diyor
İki dakika sonra nihatın yüzüne "nihat seninle ne alakası var sen elimizi kolumuzu mi tuttun sanki, biz atamadık atışları" diyor.

Aaaa! Evet onu Ümit Karan da hemen vurdu yüzüne iyi oldu :D

Nihat'ın yaptığı da çok ayıptı ya misafir takım gelmiş resmen önlerinde ciyak ciyak bağırdı ben bile sus be adam oldum. Düzgün bir dille söylese belki herkes daha ılımlı olurdu neden oynamaması gerektiğini açıklarlardı o da ne kadar istediğini söyler orta yol bulurlardı ama sanki Nihat biraz şimşekleri üstüne çekmeyi seviyor çünkü onun üzerinden röportajlar verecek onun bunun hakkında özlü sözler söyleyecek kendi kendisine aksiyon yaratacak vs başardı da :D

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Aaaa! Evet onu Ümit Karan da hemen vurdu yüzüne iyi oldu :D

Nihat'ın yaptığı da çok ayıptı ya misafir takım gelmiş resmen önlerinde ciyak ciyak bağırdı ben bile sus be adam oldum. Düzgün bir dille söylese belki herkes daha ılımlı olurdu neden oynamaması gerektiğini açıklarlardı o da ne kadar istediğini söyler orta yol bulurlardı ama sanki Nihat biraz şimşekleri üstüne çekmeyi seviyor çünkü onun üzerinden röportajlar verecek onun bunun hakkında özlü sözler söyleyecek kendi kendisine aksiyon yaratacak vs başardı da :D
Evet manipülasyoncunun teki
yalnız çok zeki bir adam. Başetmek zor
Dikkat ediyorum da erkekler hiç topa girmiyor.
Çünkü onunla laf yarıştırılmaz. Erkekler sonucun kavga dövüşe çıkacağından korkuyor. Hepsi tecrübeli zaten geçmiş sezonlarda ne olduğunu biliyorlar

nk83

Admin
Tepki
83.528
Tartışmaya girip konuşturmaya devam etseler istediğini yapmış olacaklar ondan ilişmiyorlardır belki

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Nagihani cok arka plana attilar sevinirken bile kadinla paylasmiyolardi bi saril bi el şaklat ne biliyim bi eypemde bulun yani demi ama dislandigi ayri tutuldugu belliydi aslinda destekleselerdi kadin hirsli şişligide inmisti oyun almaya baslamisti ama simdi gonullulere gecti gecer gecmezde etegindeki taslari bir bir döktü kiymetimi bilseydiniz falan demeler bide sahra ve semadan da o sussun ben konusurken vs cumlelerini beklemiyodum ne olduysa artik demekki oyundan sonrami olacak yoksa adada mi aralarinda bisey gecti bilemiyorum yarin izleyim gorelim bu sinirle hirsla gonulluleri ayaga kaldirabilir nagihan yazik cok ac kaldilar birazcikta onlar yemek yesinler dengeler degisebilir hakanda oyun almaya baslarsa hadi bakalim neler olacak kizlar :türküm:

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bu sene survivor olmadı ya :( Bence iki takımda All Star olmalıydı güçler de tecrübeler de dengeli değil o yüzden eskisi kadar patlama yapamadı gibi

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.460
Bu sene survivor olmadı ya :( Bence iki takımda All Star olmalıydı güçler de tecrübeler de dengeli değil o yüzden eskisi kadar patlama yapamadı gibi
evet onlar tercübeliler genede ben gönülülerden yanayım
öbür takımda destegledigim bir tek adem var:):p:D

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Kizlarr nagihan milli takimda oynamamis ayni seyi nihata da yapmislardi bencede herkesin 1 kere de olsa oynama hakki var alsin almasin ama kalp kirmak yanlis sema bu duruma fena hirslandi

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Sema bana hep itici gelmistir. Bana gore nagihan soylediklerinde de yaptiklarinda da kismen hakli. Bana da saf disi birakmak istiyorlarmis gibi geliyordu. Bakalim parkurda sema ile kapistiklarinda kim daha hizli daha iyi gorecegiz. Ayrica sahraya da ayri bir gicik oluyorum :mad:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.460

Yelizimmm

Daimi Üye
Tepki
4.327
Sema bana hep itici gelmistir. Bana gore nagihan soylediklerinde de yaptiklarinda da kismen hakli. Bana da saf disi birakmak istiyorlarmis gibi geliyordu. Bakalim parkurda sema ile kapistiklarinda kim daha hizli daha iyi gorecegiz. Ayrica sahraya da ayri bir gicik oluyorum :mad:
Semayı bende sevmiyorum
Gecen senede sevmezdim :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar