Supernatural

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.522
4x21-22

Sezon Finali

0dYPAff.jpg

Bu Sam'in yanına gelen anneyi sevmedim Dean'i dinleme o zayıf bilmem ne dedi hayal mayal sildim kadını bir çırpıda :nazo:

Sonu kötüydü ya Dean ile Sam birbirine girdi :(

Sam_in_4-21_When_The_Levee_Breaks.jpg

When-the-levee-breaks-supernatural-16308780-450-253.jpg

fdd513a3fae99ec8f549ee4b17760e99.jpg

----------------

tumblr_myz21n2lgM1qafea7o1_r1_500.gif

Bu çok komikti gitmesine izin vermediler odada dolaşırken gıcıklığına meleği yere attı o anda da arkadan Castiel geldi bizimkinin tip görülmeye değerdi kaşını gözünü nereye koyacağını şaşırdı :nazo:

tumblr_m3fkajllBj1r5lmh4o1_500.png

supernatural4x22-3janelaa.jpg

Sam ne safsın ya al sana Ruby kullandırdı kendisini şaşkoloz :bitter: Neyse Dean deşti Ruby'i :D tekrar çıkmasa bir yerden bari :ne:

3533805420_8bc0f6dd00_o.png

"O geliyor"muş ay bayıltacak beni abisi şimdi geldi aklına :ko

tumblr_mknv69Q6xX1qdqlhzo1_250.gif
tumblr_mknv69Q6xX1qdqlhzo2_250.gif

Mouth_of_Lucifer%27s_Cage.jpg

-------------

Var ya dizinin sonunda herşey bitince Dean ve Sam kesin aynı anda ölecek :ne: sahne bile gözümün önünde içime doğdu :cilgindans: ölünce de anne ve babası yan yana bunlara gururla bakıp sırıtıyor Jessica Sam'e elini uzatıyor bizim kaşı gözü oynak Dean yine aynı kızlar nerde kafasında etrafı kesiyor :kahkaha: bölüm gerdi cıvıyayım dedim

5.Sezona geçeyim hemen :uc:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522

tumblr_inline_mps226wFV01qz4rgp.gif

5x1
Michael'ın kılıcı Dean mi :ne: ay ne çekti bu oğlan be yazzık dünyayı kurtaracam diye olmadığı şey kalmadı ama mecbuuuur

Ooo Michael Dean'in tipine bürünmeliymiş ama bizimki hayır dedi aslanım be yapacak olsa bile iyice tartmadan düşünmeden etmeden atlamıyor ortaya :hihi:

tumblr_m2wv1f3cmw1qi8qaao2_250.gif

Off Dean'in Sam ile olan konuşması iyiydi...

Dean : Yoruldum Sammy.Artık her şey yolundaymış
gibi yapamıyorum.Çünkü öyle değil.Asla da öyle olmayacak. Öz kardeşinin yerine bir şeytanı tercih ettin ve bak neler oldu

Sam : Bu olanları geri almak için her şeyimi verirdim

- Yapacağını biliyorum. Ve ne kadar üzgün olduğunu da biliyorum.Ama dostum...Sen en güvendiğim kişiydin ama beni düşünemeyeceğim şekillerde yüz üstü.... Ben sadece...unutmak ve affetmekte zorlanıyorum. Anlıyor musun?

-Ne yapabilirim?

- Gerçekten mi? Hiçbirşey...Ben sadece biz Bir daha eskisi gibi olabileceğimizi sanmıyorum.Anlıyor musun?Sana güvenebileceğimi sanmıyorum.

Ooops :(

5x2

Bu bölümde Ellen ve Jo vardı :)
600px-Supernatural_S05E02_043.jpg

cw-supernatural-prt-episode502_045411-9f6c53-281x374.jpg

tumblr_mztqeo0yA21ro97tqo3_r1_250.gif

Önüne gelen Dean'e kutsal su atmaya başladı :gul:

Jacob'tan sonra Lost'tan tanıdık bir yüz daha
goodgod08.jpg

4-5-6'dan :D

Dean ve Sam ayrıldı Dean Castiel ile...
tumblr_ljfj64ZTJV1qc3n92o1_500.gif

Ters tutuyor şaşkın :nazo:

tumblr_n60fwfl6er1qgo4tfo1_r1_250.gif
tumblr_n60fwfl6er1qgo4tfo4_r2_250.gif

Sam kendi başına takılıyor çok uzun sürmez :hihi:

SN503-0001.jpg

Jessica yine Sam'e gözükmeye başladı o ara...

tumblr_mo5ufk5cqQ1ro95bto5_r1_500.gif

Dean Michael'in bedenini almasına müsade etmezse 5 yıl sonra ne oluru gördü...
y2Wkak.jpg

Bu bölümde 2 Dean vardı Sam 5 yıl sonraki Dean'in boynunu kırarak öldürdü :ayk:
spn5.jpg

...ama insan olmuş Castiel'in hali çok komediydi :cokkomik:
10%20-%20The%20End.jpg

tumblr_n9n7h7Xz191tgwu6qo1_500.jpg

5x7
The Curious Case of Dean Winchester

Ha haaa yaşlı Dean çok komediydi :D
86-5-7.jpg

Hileli pokerde 50 yıl kaybetti cizburger yiyo midesi ağrıyor birkaç merdiven çıkıyor soluğu gidiyor :D mezar kazıyor orası burası sızlıyor Bobby "Sızlanma sulu göz" diye laf ettikçe sinir oldu "Resmen öldürülecekler listeme girdin Bobby" dedi ya ikisinin sürekli didişmesi çok tatlıydı :sirin:
curiouscase01.jpg

Aa unuttum yaşlı Dean ilk başta kıza asılıyordu kız buna aynı büyükbabama benziyorsun dedi o an Dean'i tahmin edin :gul: kendine gelince kesin beni yaşlanmadan önce öldürün diyecek :D

Çok zibidi ya gençleştikten sonraki çıkışa bak :kptmya:
tumblr_inline_mlk8smGpLA1qz4rgp.gif

tumblr_inline_n7jdwz29oH1r7blwi.gif

5x8

Aaa hilecinin içine soktuğu sitcom olarak ne tatlı olmuş ya bayıldım :kptmya:
tumblr_n5o9saO4zh1sntfeuo2_250.gif

samdean.gif

Jeneriklerinden :)

spn508-051.jpg

tumblr_lkl32wMsKY1qbbejoo1_500.gif

Screen-1150561.jpg

cw-supernatural-prt-episode508_054932-9bc6d6-281x374.jpg

21.jpg

Sam'e yazık en çok ona yüklenmişlerdi perişan oldu garibim:hihi:
hqdefault.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
5x9
Screen-1150571.jpg

Yazar adam Betty'i Sam'den kıskanıyor olmadık yapacak gibi :ne:
tumblr_md6qe86IA91rp16h7o8_r2_250.gif

cw-supernatural-prt-episode509_055922-001f85-281x374.jpg

5x10
213268-supernatural-abandon-all-hope-episode-screencap-5x10.jpg

Jo :mendil: Ellen :mendil: Dean Jo'yu sevmiş ya kıyamam ölmesi içine oturdu resmen ikisi çok uyumluydu tüh be :derdimcok:
tumblr_mtyypjoSlG1soxxtxo6_250.gif

ABANDO%257E1.JPG

tumblr_mtyypjoSlG1soxxtxo3_250.gif

tumblr_my6jk42nSf1rk1ssio3_r1_500.png

tumblr_mfrklmExXj1qgo4tfo4_r2_250.gif
tumblr_mfrklmExXj1qgo4tfo2_r1_250.gif

tumblr_n8ouhd07Va1tgzrcho1_500.gif

Aksiyon öncesi beraber foto çektiler ama sonra Ellen ve Jo ölünce resmi şömineye attılar :(

5x11

Aaa kendi kendilerini psikiyatri kliniğine kapattırdılar :nazo:
tumblr_muxov6vcqD1qdqlhzo6_250.gif

Dean'in kafa gerçekten gidecek he terapi yaptı doktoru :D o dr kadından da şüphelendim :D

Supernatural5x11.jpg
Deliii
tumblr_m3ja5ivByG1qbdw32o1_r2_500.gif

Dr kadın hayal çıktı ya :ne: Dean'e belki de deliriyorsun konuşması yaptı bizimki telaşta :cilgindans:
spn5111.jpg

Evet Dean'den sonra Sam'in kafa da gitti ne oluyor be :ne:
OKs-oOEN-mZbG3y0QefFnQ16345

Off bu duygusala bağlayıp mod düşüren Sam beni çıldırtacak çok şükür Dean anında fırça çekip toparlıyor da içimin yağı eriyor inşallah Dean de ilerde böyle olmuyordur :ne:
11rmr.jpg

5x13
Supernatural5x13.jpg

Bir Geleceğe Dönüüüüüüüüüüüüş bölümü daha :sila:

Oooo Anna 1978'e gidip Sam doğmadan annesini falan öldürecek :ilknur: Sam hiç doğamayacak :bayil:
spn5131.jpg

Dean Sam John Mary aynı salonda oturuyor Sam nerdeyse ağlayacak zor duruyordu
tumblr_myhi6xPTLf1rk1ssio2_250.png

Ooo aksiyon var anneleri çok iyi dövüşüyor :sılakonda: John öğrenmiş oldu ooops

Oğlanların genç babaları ile olan konuşmaları çok güzeldi ya :dusun:
0bb3810c5908.jpg

Dean annesine ben senin oğlunum dedi kız dondu kaldı off çok güzel bölüm :sirin: Sam ile herşeyi anlattılar :uzgun: John'u bırak git böylece hiç doğmayız vs dediler ama ooops Mary zaten Dean'e hamileymiş :bayil:

Sam :ayk: John :ayk: nasıl yani :ne:
supernatural-5x13-1.jpg

Michael John'un bedeninde ya offf Anna ızgara oldu yaaaaa Sam'i iyileştirmek için Dean'i bedenini alması konusunda köşeye sıkıştırdı

Bu geleceğe gidiş bölümleri çok güzel oluyor yine çok sevdim :kayris:

Off Dean şu Sam'e bir yumruk çak lütfen yine başladı ya haklılarsa demeye evet diyecek bu belli oldu
702148_1303966727263_full.jpg

Son diyalogda iyiydi Mary karnı burnunda Dean'in beşiğine melek figürü almış Dean tekmeyi bii bastı :kptmya: Mary "Sorun yok bebeğim. Herşey güzel olacak. Melekler seni koruyor" dedi :utan:
tumblr_mgsng9lWkF1rjao5bo1_500.gif

5x14

Telefon diyalogunun olduğu bölüm
yabanc%C4%B1-dizi-replikleri_447040.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
5x18
Zachariah-5x18-angels-of-supernatural-16115802-1280-720.jpg

Şimdi de Dean kendi başına iş yapmaya başladı :ne: Bobby amcam yine iyi konuştu he :eek:

- Vazgeçemezsin evlat.

- Sen babam değilsin. Bana bağlı değilsin. Nedir o?

- Kafama sıkmak istediğim mermi.Her sabah bakıyorum ve düşünüyorum.Belki bugün yapmam gereken gündür diye.Ama yapmıyorum.Asla yapmayacağım.Neden biliyor musun?Çünkü sana vazgeçmeyeceğim diye söz verdim!

5x18-Point-of-No-Return-HD-adam-milligan-11887564-1280-720.jpg

Aaaa Adam geldi :ilknur: OOo ben Michael'in kılıcı yada bedeni gibi birşeyim dedi :ne: Winchester kanından olduğu için Dean yerine o gelmiş

Dean Sam'e sana inanmıyorum nasıl olur bilmem seni kandırmanın yolunu bulacaklar şeytan bedenini ele geçirince seninle savaşması gereken biri olmalı. O kişi Adam değil ben olmalıyım falan dedi off çok dramatik konuştular ya iyiydi :(
5x18.jpg

Ooo Castiel giden Dean'i yakalayıp fena benzetti :miyagi:

Aman Adam'ı yem olarak kullanmışlar Dean'in yerine geçmiyor :bayil: Dean'i istedikleri yere çekmek istiyorlarmış o yüzden zayıf yönleri olarak gördükleri için kardeşlerini almışlar illa onu kurtarmak isteyeceklerini biliyorlarmış :ne:
tumblr_n7yooaF2If1ro95bto1_250.gif

İki kardeşine de kan kusturunca Dean Michael'ın bedeni olmayı kabul etti :( ama Sam'e göz kırpıp evet demeden önce istekleri olduğunu söyledi çakaaal :D korunmasını istediği kişiler var ve bedeni almadan önce Zachary'i küle çevirmesini istedi didişirken de ooo bir anda Zachary'i öldürdü :ne: etraf karıştı Adam içeride kaldı Cass gitti gibi amaaan :cilgindans:

Sam : Gözlerini gördüm. Orada evet demek üzereydin.Fikrini ne değiştirdi?

Dean: Gerçekten mi? En berbat şey.Dünyanın sonu geldi.Duvarlar üzerimize geliyordu sana baktım ve düşündüm.Beni bu noktaya bu serseri getirdi dedim.Sadece seni yüz üstü bırakmak istemedim.

- Bırakmadın. Neredeyse bırakıyordun ama bırakmadın.

- Sana bir özür borçluyum.

- Hayır dostum.Değilsin.

-Söylememe izin ver. Bu ağabey olmaktan mı kaynaklanıyor bilmiyorum sen benim için her zaman
burnu akan göz kulak olmam gereken küçük bir çocuktun.Sanırım artık böyle olmadığını
ikimiz de biliyoruz.Eğer bana inanacak kadar büyüdüysen en azından ben de karşılığını böyle vermeliyim.Kaderi falan boş ver. Ben onlarla kendi yöntemlerimizle dövüşelim diyorum.

- Bana uyar.
0.jpg

Çok tatlılardı be :)

5x19

Dean turtaların içine düştü açııık büfe ya şu hileciye fıtık oldum en olmadık anda çıkıp duruyor -kizgin

tumblr_inline_mpgjqhYOUi1qz4rgp.png

901254_1323808952211_full.jpg

tumblr_n1uvht8Wu11qfoo4go2_500.png

5x22

Sezon Finali

Dean yapar yapacağını İmpala ile dalar araya :D
"Selam çocuklar :interest:"
tumblr_lhkeygMnYK1qbclhzo1_500.gif

Ooo Castiel patladı :ne: Bobby öldü :ne: Dean'in kemikler çıtır çıtır yüzü gözü dağıldı kıyamam hala seni bırakmayacağım Sam diyor :ayk: Ooo Sam de hatıralar sarmış dört bir yanımı :sarki: durumu oldu :kptmya:

tumblr_mt49nx1hCc1qicon8o3_250.gif

Michael ile atladılar be
Supernatural5x22.jpg

Castiel geldi Dean'i ve Bobby'i iyileştirdi...
tumblr_l2fe23AA0f1qarvr1o1_500.jpg

Dean Sam'e söz verdiği gibi Lucy'nin yanına gitti Sam dışarıdan onları izledi ama gerçek Sam'miydi bilemedim
14b820dfb02972f4cf3bdf03fc7f9899.jpg

SPN5x22_10.jpg

...ama Sam'i eski Sam olarak sadece finalde görebileceğiz gibi ya bu gelen bir tuhaf :(

6.Sezondayım :kayris:
tumblr_mg9w8aAVUS1r4okq9o1_500.gif

6x1
48867.jpg

Dean aile babası gibi ne enteresan geldi gözüme ya :ne: eski ve yeni hali olarak geçişler harika olmuş eskiden kapılara pencerelere tuz döküyordu şimdi ocaktaki yumurtaya :hihi: impala da yok :( tamircilik yapıyor sanki boş boş yaşıyor :ne: Dean'i hemen çıkarın oradan dayanamayacağım

Oooo aslan be enteresan işler yine buldu bunu Dean geri döneer :sila: Sarı göz meydanda :miyagi:
YellowEyes.jpg

Dean'i öldürürken Sam geldi :ilknur:
1040323_96338667-0828-4f03-9e09-77cbdde68158-5.jpg

Sam aslında 1 yıldır oradaymış ama Dean kendisine hayat kurarken karşısına çıkamazmış :ne: leeen Dean'in hayatı sensin delirtme beni ay bu Sam uyuz geldi uyuz gidecek Anne tarafından 3 kuzenle avcılık yapıyormuş aaa Samuel dede de var :gul: Yaa Dean'i de almak istemişler ama Sam kardeşini bu işin dışında tutmak istiyormuş ay fıttıracam dünkü bebeye bak :kahkaha:

SN601-0014.jpg

Bobby'de Sam'i biliyormuş :bayil: ay Dean koynunda yılan beslemiş gibi resmen onun yerine karar verilmiş çıldıracak oğlan bu Dean'e yapılır mı be Bir de saf saf sen kurtulmuştun Dean aile kurmuştun demezler mi yahu adam kardeşini nasıl kaybetti neler oldu hergün tekrar tekrar ölmüştür be ne kurtulması ay çok kızdım ağzıma geleni basasım geliyor :gul:

Bu Lisa da da ne şüphe çekici bir anlayış var anlamadım gitti. Kadın anlayıştan çatlayacak :ne: Bu Ben'de Dean'in çocuğu gibi hala şüphelerim gitmedi muallakta bırakıyorlar sanki :cay:bence kadın Dean babası olduğu için onlarla kalmasına tamam dedi sorun yaşanmasa gerçeği birgün söyleyecekti gibi neyse anlarız illa ki...

6x2
BSRRGUuCMAASBcn.png:large

Bebekli bölüm :1: ay çok güldüm :ko ilk başta Dean bebeğin altının kirlenip kirlenmediğini öğrenmek için evire çevire bakarken öldüm gülmekten :kptmya:
tumblr_mrksusOlhe1rfdneqo1_250.gif

ama sonra profesyonel baba gibi uyuttu etti Sam bile şaşırdı :D
tumblr_lhyvxyRHys1qcsjxo.jpg

Replikler iyiydi :D bebeğe "Uslu durursan sana para veririm" dedi :hihi: bezlerken de bipppten bir bombayı etkisiz hale getirmek gibi diyooo :cokkomik:
ShapeShifters-love-their-Ba.jpg

Bebiş şekil değiştiren çıktı :gidiyom:
----------

0:58

Bebek : Eeeeee :mendil:
Dean : Eeeee :ne:

---------
tumblr_mrksusOlhe1rfdneqo2_250.gif

Şaibeli Kadın :D : Bebeğin adı ne?
Dean : Bobby
Sam : John
Kadın : ?
Dean : Bobby John :tskler:

6x2_ImpalaReturns.jpg

:dance2: Bölüm sonu Dean ve İmpala geri döner :dance2:

6x4

Ay Bobby'nin Dean ve Sam'e telefonda attığı fırça çok bombaydı bayıldım arada sarsmak gerekiyor oğlanları tabi :kptmya:

Ekibin kurtarıcısı be :kayris:

torturing-demons.jpg

d4g06L.gif

--------------------

Bunları eklemeyi unutmuşum :tskler:

Sam kendisine yeni araba yapınca Dean tuhaf karşılamıştı sonra kazaya kurban gidince içimde kalmasın oldu :hihi:
aPQQ5d.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
6x5
1064978455.jpg

Dean de Sam'in gerçek Sam olup olmadığını düşünüyor
Run-Dean-the-freaky-vampire-wants-to-molest-you.jpg

Dean yaklanıp hırpalanırken Sam tebessüm edecekti ya :ne: Dean vampir oluyor iyimi :D Ooo Lisa'ya (Bu kıza da hep Lucy diyesim geliyor off :D) ısıracaktı :ayk: ay kop twilight'a gönderme kızın kalp atışlarını duyup uzaklaşırken "Tanrım Pattinson gibi oldum :ne:" dedi :D dişleri çok fena :ayk:
Dean-in-Live-Free-or-Twihard-supernatural-and-the-vampire-diaries-16272353-500-341.jpg

Vaaay Samuel dedede :D iyileştirme çorbası gibi birşeyi varmış kesin iğrenç birşeydir

Senin neyin var Sam? diye sormaz mı o Sam değil yahu birşey olmuş ona :ne: iyileştirme olayını o da biliyormuş ama söylemedi Dean o hazırlanan şeyi içerken içeride ne gördün diyor kesin bu işte bu yeni Sam'in parmağı vardı he

Cass Sam için o Lucifer değil kafeste çıksa hissederdik dedi :bayil:

6x6

Her ne olduysa barda içkisini içtikten sonra herkes Dean'e gerçeği söylemeye başladı eğlenceli olacak :kptmya: ama Sam de öyle olmaz herhalde

Bobby buna arada pedikür yaptırıyorum ve birkaç şey daha söyledi :ko ayrıca bunu sana neden anlatıyorum dedikten sonra en sevdiğim sensin Dean ama Sam daha iyi bir avcı dedi Dean şişti bu kadar doğruluk devrelerini yaktı oğlanın :nazo:

Lisa'yı aradı kesin Ben'i yine soracak derken Lisa içindekileri döküverdi :ilknur: Sam varsa onlar yok gibilerinden konuştu

Aha Sam'e soruyor şimdi de :interest: Vampir saldırdığında neden durdun birşey yapmadın dedi (Kesin Sam'in içindeki her ne ise bu doğruluk şeysini o yaptı kendisi etkilenmeyecek istediği cevabı verip Dean'i susturacak :neparanoyakoldunbenksmilisi: :hihi: ) Haaaah durmamış donup kalmış duyda inanma :hihh: Sence bilerek mi izin verdim abime yaparmıyıma bağladı Dean yeme bu numaraları balım :ko Aaa yedi gibi gözüktü :ne: Gerçek anlamda yememiştir :hihi: ama niye yedi gibi de gözüküyor ya :ne:
truth06.jpg

Deli kadın ikisini yakaladı gerçeklik oynatıyor

Ooo kadın Sam'in yalan söylediğini çaktı bunu nasıl yapıyorsun deyip Dean'e "o ne?" diyor :D Sen insan değilsin dedi Dean şaşkın ama kadın sonra imha oldu tabiki...

Dean bıçağı Sam'e doğrultu kimsin diye eyvah :nazo: yalanını kabul etti vampirin Dean'i dönüştürmesine izin vermiş :paranoyaklığınısevemhaklıçıktınnksmilisi: :kayris: yuvayı bulmaları gerekiyormuş ve Dean'in bu vampirliğe dayanacağına dönüşüme geçmeyeceğine eminmiş falan fıstık Dean kızdı "Ölebilirdim! Ben'i öldürebilirdim!!!" diye bağırdı bu Sam tam sopalık he geri döndürmeden önce bunun kafaya reset falan mı attılar ne -kizgin haaay ellerin dert görmesin Deaaan fena yumrukladı bu benim için olsun :kayris:

6x7
supernatural-castiel-sam-family-matters.jpg

Cass sorguya çekiyor Sam'i :D Fiziksel olarak iyi durumdaymış ama ruhu gitmiş :bayil: belli zaten :ne:

Dean : O hala bildiğimiz Sam mi?
nk : Yok anam kolayı düşün asidi kaçınca ne ise şu an Sam de o

Cıvıma nk devam :D benim yerime aynı soruyu Cass cevaplıyor bedenen tamam da Sam'in ruhu hala kafesteymiş . Samuel'e gelip Cass ona da endoskopi yaptı ıyyy onun ruhu yerinde

Cas+checks+out.jpg

Samuel de birşeyler karıştırıyormuş. Sam galiba Dean ile ayrılmış gibi Samuel'e yanaşacak ki öyle de oldu

İşler fena karıştı Sam ve Samuel'i Crowley çıkarmış tehditini yaptı ya onunla beraber hareket ederler ya da Sam kafese Samuel geldiği yere artık Dean'e de bakar birşeyler sonra çekti gitti :ne:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Türkçe altyazılı kamera arkası :gul:

Çok şekerler ya :nazo:

Bir bölümde Misha Collins yönetmenlik yapmış set arası da şakaya kurban gitmiş :D tam aile olmuş bunlar

10.sezonda Dean ve Crowley'in ilişkisi

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Bu dizinin genel olarak konusu nedir
bide ne demek bu supernatural :)

Doğaüstü anlamında

Birkaç sayfa önce eklemiştim alıntı yapayım :)

Doğaüstü olaylar ile ilgilendikleri için korku gerilim de var ama ailesel durumlar itibari ile dramda var bunların da arasına çok iyi yerleştirilmiş komediler var çorba yani :hihi:

Konusu

tumblr_mmi6r7MSr61rmob2uo5_r2_250.gif

Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar.

tumblr_inline_n090cvKVWK1rwcnuu.gif

İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Fakat avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen Sam babası ile tartışarak evi terketmiştir. Yıllarca abisi ve babasından ayrı yaşayan Sam, üniversitede eğitim görmüş, Jessica isminde bir kız ile evlenme aşamasına gelmiştir.
thumb.gif

Üniversiteden mezun oldukları gece uzun zamandır görmediği abisi Dean, babasının birkaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür.
Sam-Jess.jpg

Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.

tumblr_lmt1pb87TT1qglxkoo1_r4_500.gif

Dizi, kardeşlerin insanların gerçekte varolmadığını zannettiği birçok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. varlığın avcılığını yaptıkları ve bu macerala sırasında yaşadıklarını anlatır.

tumblr_m7smzjlP681rq8a7p.gif

Dizide, Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Dean, içki ve kadın düşkünüdür.

tumblr_inline_na9m23Wxp31qjjzql.gif

Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar.

tumblr_mhnyxiMvof1qfofhwo1_500.gif
scared_dean_gif_by_junekiddo.gif

Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiçbir şeyden korkmayan biri gibi görünsede onunda korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir.

Sam_Winchester.gif

Dizi boyunca iki kardeşin başından geçen duygusal, dramatik, komik ve korku dolu maceraları izleyicileri ekrana bağlar.

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Sen bayağı sardırmışsın valla, ben de bir bakıyım ilk bölümüne. Beni de sararsa izlerim.Teşekkür ettim:selam:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Sen bayağı sardırmışsın valla, ben de bir bakıyım ilk bölümüne. Beni de sararsa izlerim.Teşekkür ettim:selam:
Yabancı dizileri severim :ask: supernatural'ın yeni sezonunu yakalayayım diye de sürekli izliyorum anca 6.sezona geldim :D

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Ben de seviyorum yabanci dizi. Çok güzel kafa dağıtıyor. Sıkıntıya iyi geliyor.
Ama devamlı izlediğim pek olmadi.
En çok house md
Bir de fringe seviyordum.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Fringe harikaydı çok iyi de final yaptı Walter amcayı çok özledim ya :sevindirikasli:ben yeni sezonda White Collar,The Vampire Diaries,Supernatural, Arrow, The Originals, The Flash'a devam edeceğim iyiki 42 dakikalıklar :bayil:

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Haftaya Fargo başlıyormuş galiba.
En iyi mini dizi emmy ödülü de almış:)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Fargo imdb'de 9,1 oy almış :kupa: Tom Hanks'in oğlu ve LOTR'in Bilbo Baggins'i de oynuyormuş baksam mı ne :D

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Jared ve Jensen'ın Yaşamında bir gün

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
Ben ilk bölümüne bakarım merak ettim iyi oy almış :cay:

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Arkadaslar, ben o Fargo'nun filmini biliyorum, eh..bir şeydi.
Ama yönetmeni Coen kardeslerin anlatım dilini seviyorum.
Özellikle the big lebowski filmlerini, keşke o filmi diziye dönüştüreydiler

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.522
6 Sezon 12 Bölüm

Brotherly-Hug.jpg

Ruhen geri gelen Sam'in Dean ve Bobby'e sarılması ne hoştu be...
tumblr_lg62bqAN1H1qarvr1o1_500.jpg

Ya Sam ve Bobby'nin arası çok soğuk Sam henüz nedenini çakmadı tabi Bobby'i öldürmeye kalktığını bilmiyor :acep:

-*-*-
1040323_650b9b9a-5afa-4a14-8534-e8ed4331209e-14.jpg

Bobby birgün bu Dean'ı pataklayacak he adamı uğraştırıyor ediyor sonra sorduğu şeyin yanıtını alır almaz çat diye telefonu kapatıyor insan bir sağol Bobby falan der tam sopalık ya :nazo:

Kılıçlı bölümmüş onun gifleri çok komediydi ya :D

hqdefault.jpg

Kılıcı kayadan ancak yaratığı öldürebilecek cesur bir şovalye çıkartabilirmiş bizimki cool cool tamam ben bir deneyeyim dedi. Dedi demesine de tipe bak kop sonra tekrar bak tekrar kop

tumblr_ml11plDriE1rz4rkoo2_250.gif

tumblr_ml11plDriE1rz4rkoo3_250.gif

tumblr_lg5r02Oi3f1qbilz6.gif

spn612.jpg

tumblr_ml11plDriE1rz4rkoo8_250.gif

Ay bu sahneye çok güldüm nk azcık iptal ara :gul:

b0087158a55fb90b25af6f36be24b2a6.jpg

Bu Dean beni öldürecek :kahkaha:
------------

Bu Castiel'in gelişleri çok iyi ya ama Sam çağırdı garibim tam seni canlı görmek çok güzel deyip sarılıyordu Sam fark etmeden gayet rahat yerine oturunca eli kolu havada kaldı yazık :gul:

------------
image_1.jpg

Dean kayayı patlatmaya çalışıyor da :D bilemedim ya kendi patlamasın :hihi: Ayyyyyyyyyyyyyyy öldüm kaya parçalandı da kılıçta hasar gördü Dr. kadına sigortan varmıydı diyor deli mundar etti kılıcı yarısı yok :kptmya:

------------

Ooo aksiyon var :miyagi: Dean kılıcı düşürmenin sırası mı be :ayk:

Sonu...yok artık af buyur ne :ne:
giphy.gif

vlcsnap-2011-02-08-17h51m57s179.jpg

eyluldogan

Aktif Üye
Tepki
58
Valla Fargo'nun başına oturdum, kalkamadım sonra. 10 bölümü bir solukta izleyiverdim. Coen biraderlerin bulaştığı bir işin kötü olmayacağını düşünmüştüm ama gerçekten beklediğimden iyi çıktı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar