Süper bir haberim var kızlar

G

GuL_CiCeGi

Misafir
coook sevındım canım yaaa
gözünüz aydın ALLAH ANALİ BABALİ BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞ darisi diger anne adayların basına.....

tebrik01bx8.jpg

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Arkadaşlar hepinize çok tşk ederim beni inanılmaz mutlu ettiniz.Bu aralar yoğunluktan giremiyorum ama en yakın zaman da tekrar uzun uzun konuşuruz.Hepinizin iyi dileklerini ve tbr lerinizi okudum hepinize ayrı ayrı tşk ederim.Allah olmayanlara da nasip etsin.Darızı başınıza ;) Bugun doktora gittim bebeğim 6 haftalık 5 günlük bende beklemiyordum ama hamileymişim :D.Gerçekten çok farklı bir duygu ama şunu belirteyim hiç durmadan ağlıyorum.Çok sulu göz oldum :( Ağlamadığım an yok -ayse

G

GuL_CiCeGi

Misafir
canım benım kıyamam sana aglama aksıne mutlu olmalısın üzme tatli canını canım ablam benım :besik: :bebek: -ayse

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398

tebrikederim canım allah analı babalı büyütmek nasip eder inşallah...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaşlar hepinize çok tşk ederim beni inanılmaz mutlu ettiniz.Bu aralar yoğunluktan giremiyorum ama en yakın zaman da tekrar uzun uzun konuşuruz.Hepinizin iyi dileklerini ve tbr lerinizi okudum hepinize ayrı ayrı tşk ederim.Allah olmayanlara da nasip etsin.Darızı başınıza ;) Bugun doktora gittim bebeğim 6 haftalık 5 günlük bende beklemiyordum ama hamileymişim :D.Gerçekten çok farklı bir duygu ama şunu belirteyim hiç durmadan ağlıyorum.Çok sulu göz oldum :( Ağlamadığım an yok -ayse

:gelbenimle:Ne zaman bizlerle eskisi gibi olucaksın benim çatlak kardeşim.Bak seni çok özledik haberin olsun.
Bu arada hamilelik pisikolojisi atlatırsın birtanem.Bu arada ben halen yiğenimi göremedim ama dün bizim tekne kazınıtısı nergis hanım bana hava attı ben görüm yiğenimi hamsi kadar dedi:hihh:kontrole benide çağırıyorsun bende görmek istiyorum bebişimizi:cicibebek:

Tepki
29
gözün aydın allah analı babalı büyütmeyi sağlıklı evlat dünyaya getirmeyi nasip etsin

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
çok sevindim ya canım benim çokda nenemolladır benim arkadaşım hep hastadır inşallah hamileeliği iyi geçer.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156

canımmmm benimmm kutlarım seni tatlım
şimdi hasatalıkla uğraşırken bide sulu gözününümü çekcez:D

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Anne adayımızı kutluyorum ben de.Allah tamamnına erdirsin analı babalı büyütsün..Bebek beklemek heyecan verici ben de heyecanlandım şimdi ne güzel bir haber.

Hediye

Üye
Tepki
55
allahim hayirlisiyla sagliloi bi sekilde kucagina almayi nasip eder insallah

Z

zaman geçsin artık

Misafir
Allahım Sağ Salim Dogmasını Nasip Etsin Tebrik Ederim...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar