Süper bir haberim var kızlar

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaşlar şu an içim kıpır kıpır ve anlatılmaz bir heyecan içindeyim.
Bu haberi alır almaz sizlerle paylaşacaktım ancak doğruluğundan emin olmadan buraya yazmak istemedim.
Biliyorumki sizlerde bu haberi alınca çok ama çok sevineceksiniz..
Hanımefendi.com üyelerinden ve benim sevgili kız kardeşim chatlack (türkçesi çatlak:) ) kardeşim 14 günlük
connie38hc9.gif
hamile-kop
Evet yanlış duymadınız benim çatlak kardeşim hamile
conniemamaso5.gif
..
İçim içime sığmıyor ve deli danalar gibiyim,Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin
connierockingbabyor8.gif
,sağ sağlıklı doğmayı nasip etsin-hmm

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
Bu habere gercekden cok sevindim,kendiside istiyordu cünkü.Hayirlisiyla insallah:) ay gercekden chatlackin adina cok sevindin:)tebrik ederiz Chatlack,allah anali babali huzurlu bir aile icinde büyütmeyi nasip eylesin;)

sunuda itiraf etmeden gecemicem,ilk okudugumda bir hamilelik haberi oldugunu anladim biraz ama sahmaranin sandim :p

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Öncelikle tebrik ederim..Çok sevindim..Ailenize yeni bir üye...Mutluluk verici..Allah sağlıklı, sıhhatli kucağına almak nasip etsin inşallah...-alkis

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün sağlıklı eli ayağı düzgün kucağınıza almayı nasip etsin inşallah teyze olacan demek:D

valla bende öyle zannettim ;)

Tuba'cım canım benim çok teşekkür ediyorum,kendiside çok istiyordu ve inşallah sağlıklı bir şekilde
connierockingbabyor8.gif
kucağına almayıda nasip eder-hmm
Bu arada inşallah benim haberimide buradan yazmak nasip olur,her ne kadar şu anlık böyle bir düşüncem yok ama ileride ne olur bilemiyorum kısmet diyelim artık-ayse

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu habere gercekden cok sevindim,kendiside istiyordu cünkü.Hayirlisiyla insallah:) ay gercekden chatlackin adina cok sevindin:)tebrik ederiz Chatlack,allah anali babali huzurlu bir aile icinde büyütmeyi nasip eylesin;)

sunuda itiraf etmeden gecemicem,ilk okudugumda bir hamilelik haberi oldugunu anladim biraz ama sahmaranin sandim :p
Akşama burda olur sanırım çatlak ablam yanında misafiri var çünkü,kendiside inanılmaz istiyordu ancak tiroyit tedavisi yüzünden hep erteliyordu.İnşallah sağ salim kucağına alsında..Bu arada 3.kez teyze oluyorum ama her biri ayrı bir heyecan veriyor bana..-alkis
Bir gün gelir benimde bu güzel haberi almayı nasip eder Rabbim kim bilir-ayse
Öncelikle tebrik ederim..Çok sevindim..Ailenize yeni bir üye...Mutluluk verici..Allah sağlıklı, sıhhatli kucağına almak nasip etsin inşallah...-alkis

Leyla ablacım çok teşekkür ederim,Güzel dileklerin içinde ayrıca teşekkürler ederim.Rabbim olamayanlarada nasip etsin inşallah
conniemamaso5.gif

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
canım çok sevindim geçen konuşmuştuk bana söylemişti şüpheleniyorum diye ayy doğru olmasına çok sevindim allah tamamına erdirsin ... Darısı başıma inşallah :(

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canım çok sevindim geçen konuşmuştuk bana söylemişti şüpheleniyorum diye ayy doğru olmasına çok sevindim allah tamamına erdirsin ... Darısı başıma inşallah :(

İnşallah dilruba canım benim,Rabbim herkeze ama herkeze evlat sahibi olmak isteyenlere
conniemamaso5.gif
bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah(AMİN)
Daha çok küçük ama 14 günlük canım benim,yarın doktoru ile randevu alacak bakalım daha çok yeni ama benim içim içime sığmadı ne yapayım hemen sizlerle paylaşmak istedim-kop

Tepki
8.216
aaaaaaaaa çatlak hamilemiiiiiii
connie38hc9.gif
ben hep ona sende hamıle kal dıyordum:D ınanamıyorum çatlakta aramıza katıldı bır hamiş daha kazandık sıra sende şahmarancım çok sevındım ya Allah'ım kurtarsın hayırlısıyla kucağına alır inşallah
connierockingbabyor8.gif

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
CANLARIM darısı tüm bebek özlemi çekenlere inşallah
connie38hc9.gif

Güzel dilekleriniz için ayrı ayrı çok ama çok teşekkürler..Teyzeleri olarak hediyelerinizi hazırlayın,bana yollayın ben çatlak kardeşime kendi ellerimle götürürüm:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar