Sorun kocamda mı bende mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
E

ebrukara

Misafir
cevap gelmedi, olay sadece dini açıdan mı değerlendirildi

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hayır tabii ki... Etik olarakta yanlış. Ben tasvip etmiyorum bu tarz şeyleri. Mini etek giyerim, askılı giyerim; ama eşim sırf benden istedi diye asla üstsüz giymem!

Eeee.. kararınız nedir?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tamam olay gerçekse siz ne düşünüyorsunuz bu konuda onu yazın

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
var var...geçen bir yerde okudum..kadın diyordu ki,eşim beni başkalarının kollarında görmek istiyor,bak bak bak fantaziyi görüyor musun...eğer denize üstsüz girersen,bu onun son isteği olmayacak...istedikleri yapıldıkça istekleri artacak.

Bence olaya son nokta konulmuş bu cevapla:cak:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben 35 yaşında ve 10 yıllık evliyim. Eskiden sevişirken eşimin fantazisi arasında benim üstsüz denize girmem vardı. Ama bu sene eşim şimdiden başladı illa ki denize üstsüz gireceksin diye. Önceleri fantazi diye aldırmıyordum. Bu sene mutlaka öyle girmemi istiyor. Normalde zaten kıskanç bir adam değil. Ama anlayışlı, her dediğimi yapan biri. Gören olur diyorum, "görsünler birşey olmaz" diyor. Bu yazın kesin tutturacak üstsüz gir diye. Ne yapmalı bilmiyorum. Kimseye de soramıyorum. Şaşkınım, ne yapmalıyım, yoksa bana çok iyi davranmasından dolayı bir defa dediği gibi girsem mi denize? Lütfen fikirlerinizi yazın. Çok şaşkınım.

Bir konunun bu kadar yorum alması inanın beni şaşırttı.
Zaten amacınız bu değilmiydi?
Dikkat çekmek!!
Fazlası ile dikkat çektiniz işte:sigara:
Bu arada eşiniz iyi davranmasından dolayı üstsüz denize girmenizi bir fantezi haline getirmeside inanın bir o kadar saçma ve abuk sabuk bir şey geldi.
İyi seneyede çıplak denize geireceksin dese,siz yine bunu fantazi olarakmı algılayacaksınız.
35 yaşındasınız ama sizi akıl vermek bana düşmez.Eşinizin düşüncelerinden önce sizin düşünceleriniz önemli değilmi aceba?
Dini boyutunu merak ediyorsunuz ama kişilerin tercihlerini bizler değil Rabbim değerlendirebilir.
Sizin daha fazla safsatalarınızı ne okumak nede yorum yaparak zamanımı harcamak istemiyorum.
Burada yazışan arkadaşlarımdan da aynı hassasiyeti göstermelerini istiyorum.
Bitti!!

OP
E

ebrukara

Misafir
bir soru sorabilir miyim? Yanlışlıkla çok mutaasıp bir siteye mi girdim?

OP
E

ebrukara

Misafir
girdik AKP'lilerin sitesine, saldırıyorlar herkese

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Terbiyesizliğin luzumu yok ebru hanım...

Dünyanın en kıskanç adamıydı demişsiniz ya...

Belki de şuan da kıskanmayan bir kocayı siz kendi ellerinizle yarattınız.... Neden mi??? Onun garip isteklerini fantezi olarak algıladığınız için!....

Ayrıca halen yapmaya devam ederseniz yakında koca diye de birşey kalmayacak elinizde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar