Sorum şu hanımlar, Etek mi? Pantolon mu?

N

NilayG

Misafir
Sevgili arkadaşlar, bu da benim ilk konum.Pek de anlamsız ama kendimden biliyorum ki, ben çok kısa olmadıkça her zaman neredeyse pantolon yerine etek tercih ediyorum.Tabi bir de hava uygunsa.nedenini bilmiyorum ama seviyorum.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
banada pantolon daha rahat geliyor yazın daha çok teyt giyerim yada şort

OP
N

NilayG

Misafir
tayt ı ben de severim.Ama etek başka benim için. :cee

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
aslında bende seviyorum ama rahat edemiyorum uzun giyince sanki bacaklarıma dolanıyomuş gibime geliyo kısa eteği daha çok severim ama çocukla dışarda pek rahat olmuyo :) bende sorun var :acep::acep: :kahkaha::kahkaha:

OP
N

NilayG

Misafir
aaa pantoloncu çıkıyo millet :) Uzun etek evet dediğin doğrui her zaman değil o bence hava uygunsa en güzeli dizlerde etekler.Çocuk ne gibi sorun yaratıyo cnm?

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
peşinden koşmak gerekiyo cnm otur kalk eğil falan derken toparlanması zor oluyo o yüzden çekiştiriyo daha küçükken eteğimin altına girmeye çalışıydu mesela :kahkaha::kahkaha:

OP
N

NilayG

Misafir
:cokkomik::cokkomik: :) evet öyle sorunlar olabilir haklısın.Hmm o zaman çocuk yoksa diye şart koyalım :) ne güzel herkes anne burda

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bence kesinlikle pantolon.etekte seviyorum ama pantolon daha rahat olduğu için tercihim genelde o oluyor

OP
N

NilayG

Misafir
hmm evet hanımlar yorumları alalımm. Rahatlık konusunda pantolon belki orası burası açılma tehlikesi olmadığı için daha rahat oluyor evet.

OP
M

madesam

Misafir
eskiden kesinlikle pantolon derdim etek de giymeye başladım :)

OP
H

Hera

Misafir
Ben de son zamanlar bu fikir değişmeye başladı eskiden Pantolon derdim Yazın bu İzmrin sıcaklarında Elbise Yada Etek giyiyorum heryere giderken kısa değil diz de olacak şekilde rahat edebileciğim tarzda üzerime yapışmayan etekler giyiyorum çok seviyorum

OP
N

NilayG

Misafir
açılmasa hep etek de bazen ben de işte pntolon yani.

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
artık orasını burasını ölümüne açan basit kadınlardan o kadar baydım ki. pantolon diyesi geliyor insanın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar