Sonunda Oldu =)

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Merhabalar o kadar uzun zaman oldu ki ama eski üyeler beni tanırlar. Ne konumdan ne konuma geldiğimi bilirler.. Çok şükür kızlar açık liseyi bitiriyorum üniversiteyi kazandım. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - Adalet bölümünü , hemde ikinci üniversite olarak ilahiyata kayıt yaptıracağım. Sizlerle paylaşmak istedim, sizler benim çok zor zamanlarımda yanımda oldunuz bu mutluluğumu da bilmenizi istedim. Çok şükür yeni hayatım için ilk adımı atıyorum :ask: Hepinizi seviyorum :9::seviyorum:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Elifcim tebrik ederim ,Allah her zaman yardımcın olsun :huhuu: azmettin başardın gördün mü,tekrar tebrikler tatlım

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Merhabalar o kadar uzun zaman oldu ki ama eski üyeler beni tanırlar. Ne konumdan ne konuma geldiğimi bilirler.. Çok şükür kızlar açık liseyi bitiriyorum üniversiteyi kazandım. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - Adalet bölümünü , hemde ikinci üniversite olarak ilahiyata kayıt yaptıracağım. Sizlerle paylaşmak istedim, sizler benim çok zor zamanlarımda yanımda oldunuz bu mutluluğumu da bilmenizi istedim. Çok şükür yeni hayatım için ilk adımı atıyorum :ask: Hepinizi seviyorum :9::seviyorum:

evet ya gerçekten bugün çok güzel haberler alıyoruz :sevindirikasli: rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah hayırlısıyla bitirip mesleğinizide elinize alırsınız inşallah
üniversiteyi birtirecek olanlar :)

elifcim hayırlı olsun canım tebrik ederim seni

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Elifcim tebrik ederim ,Allah her zaman yardımcın olsun :huhuu: azmettin başardın gördün mü,tekrar tebrikler tatlım

Evet ablacım çok şükür amin inşallah teşekkür ederim :ask:

evet ya gerçekten bugün çok güzel haberler alıyoruz :sevindirikasli: rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah hayırlısıyla bitirip mesleğinizide elinize alırsınız inşallah
üniversiteyi birtirecek olanlar :)

elifcim hayırlı olsun canım tebrik ederim seni

Çok teşekkür ederim :huhuu:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Elifimiz tanınmaz mı ya Senin adına o kadar mutlu oldum ki anlatamam süpersin canım -alkis

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Merhabalar hanımlar =) Ben sonradan İstanbullu kardeşiniz =) Bu yıl adalet bölümünden mezun oluyorum inşaAllah fakat babam okula devam etmemi istedi. Yeniden üniversite sınavına girdim, İstanbul'da devam edeceğim inşaAllah =) Sizler nasılsınız görüşmeyeli? Çok uzun zaman oldu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar