Solotica lens kullananlar ve kullanmayı düşünenler,sizi buraya bekliyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
dün brezilyadan yeni seri topaziolarım geldi.
ilk aldıklarımdan oldukça farklı
bir renk bu... ve şıu kızın gözüne birebir benziyor... çok doğal.

dsc07338.jpg

sam3100.jpg

1322.jpg

eaki topazioyla yeni
arasında fark lens kutularındaki görünümlerinde oldukça belli.

Wawwwwwwwwwwwwwww süper olmuş ya :kayris:

Valla hepsinden almak istiyorum; ama ben astigmatım:sim3:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
çok yakışmış canım
bende numaralı lens kullanıyorum genelde hareli mavi tercihim freşhlook kullanıyorum hep memnunun ama bi sorun yaşamadım bu güne kadar :D

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok güzel durmuslar, dogal gibi. Bende senin kendi göz rengin sanmistim canim. -alkis

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Gercekten gelismis yani, benim bir arkadasim yillar önce kullaniyordu renkli lens. Lens oldugu o kadar belliydiki bakislari insani korkutuyordu. :cokkomik:

Tepki
58
dün brezilyadan yeni seri topaziolarım geldi.
ilk aldıklarımdan oldukça farklı
bir renk bu... ve şıu kızın gözüne birebir benziyor... çok doğal.

dsc07338.jpg

sam3100.jpg

okycıgım merhaba senınle bu forumda karsılasmak cok guzel. bu arada topazıolarını gorunce ağzım bes karıs acık kaldı cokkkkkk guzel olmus yaa masmavı dıger formda gordugumde de bayılmıstm ama bu foto daha net cıkmıs ya tek kelıme ıle superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
okycıgım merhaba senınle bu forumda karsılasmak cok guzel. bu arada topazıolarını gorunce ağzım bes karıs acık kaldı cokkkkkk guzel olmus yaa masmavı dıger formda gordugumde de bayılmıstm ama bu foto daha net cıkmıs ya tek kelıme ıle superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sağol melek1. diğer forumda nickin neydi acaba...
topazio gerçekten masmavi turkuaza yakın bir ton olmuş. eskisiyle ilgisi yok. ama gerçekten çok güzel bir renk...

Tepki
58
sağol melek1. diğer forumda nickin neydi acaba...
topazio gerçekten masmavi turkuaza yakın bir ton olmuş. eskisiyle ilgisi yok. ama gerçekten çok güzel bir renk...

pardon canım kendımı tanıtmadım dıger formdakı nıkım melekuguzhan. hatırladın umarım. ya okycıgım sanırım ben bu topazıoyu almadan rahat uyuyamıycam :ilknur:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
pardon canım kendımı tanıtmadım dıger formdakı nıkım melekuguzhan. hatırladın umarım. ya okycıgım sanırım ben bu topazıoyu almadan rahat uyuyamıycam :ilknur:

ayy canım ya. seni burada görmek çok hoş..hg aramıza...hatırlamaz mıyım seni... bence al melek. seninde gözler bana yakın bir tondu yanlış hatırlamıyorsam. topazionun bu tonu,sanada gider.. çok doğal bir lens ayrıca..

Tepki
58
ayy canım ya. seni burada görmek çok hoş..hg aramıza...hatırlamaz mıyım seni... bence al melek. seninde gözler bana yakın bir tondu yanlış hatırlamıyorsam. topazionun bu tonu,sanada gider.. çok doğal bir lens ayrıca..

yaktın benı okıycıgım yaktın yenı tasındım esımle barıstıkta dolayısı ıle cok masrafım oldu ama dayanamıycam alacagım sanırım bekleyemıyecek kadar begendım okycıgım. tabı senın guzel gozlerınınde payı buyuk

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
yaktın benı okıycıgım yaktın yenı tasındım esımle barıstıkta dolayısı ıle cok masrafım oldu ama dayanamıycam alacagım sanırım bekleyemıyecek kadar begendım okycıgım. tabı senın guzel gozlerınınde payı buyuk

öylemi tatlım hayırlı olsun.
ay güzel sözlerine çok teşekkür ederim tatlım. sanada yakışacak ama.
yaktım seni değilmi:)))

Tepki
58
öylemi tatlım hayırlı olsun.
ay güzel sözlerine çok teşekkür ederim tatlım. sanada yakışacak ama.
yaktım seni değilmi:)))

hemde nasıl yaktın:dertli::gulegule: . ama hatun guzel goz guzel olunca ınsan duramıyor alıyor ıste. hemen yarın alacagım. resım yuklemeyede calısıırm buraya :hulya:

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
hemde nasıl yaktın:dertli::gulegule: . ama hatun guzel goz guzel olunca ınsan duramıyor alıyor ıste. hemen yarın alacagım. resım yuklemeyede calısıırm buraya :hulya:

teşekkürler tatlım.idare ediyoruz işte:)
melekciğim,yeni seri olmasına dikkat et tatlım.. aldığında eklersen çok sevinirim. merak ederim çünkü....

Tepki
58
teşekkürler tatlım.idare ediyoruz işte:)
melekciğim,yeni seri olmasına dikkat et tatlım.. aldığında eklersen çok sevinirim. merak ederim çünkü....

TAMAM CANIM MUTLAKA EKLIYCEM . YENI SERI DIYE BILDIRIRIM MUTLAKA ZATEN ARZUDA BILIYOR YENI SERI ISTEDIGIMI MUTLAKA YENI SERI YOLLAR :hulya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar