Sobe

H

Hera

Misafir
1-Nick(Belirtmek isteyen ismini yazabilir) Hera [CO
2-Nerde oturuyorsunuz? İzmir
3-Doğum tarihiniz yaşınız 1980
4-Mesleğiniz Estetisyen ve Makyözüm
5-En çok Sevdiğiniz Müzik türü ve sanatçı.. Ruh Halime göre değişiyor aslında
6-En Sevdiğiniz film ve sanatçı... Düngece Şirinleri İzledim Şu an En çok Şirinlerin Filmini seviyorum
7-Yaptığınız spor... Cardio egzersizi Koşu Bandımda
8-Giyim tarzınız... Süslü Şıkırtılı
9-Güzelliğiniz için yaptıklarınız... Spor Yapıyorum Ve Cilt Bakım ürünlerinin En iyilerini Kullanıyorum
10-Sizi en mutlu eden kişi? Eşim
11-Şuan nerde,kiminle olmak ve ne yapmak isterdiniz? Şu an evimde olmaktan Mutluyum
12-Çok sıkıntılı anlarınızda kurtarıcınız kimdir veya nedir? Çok sıkıntılı :acep: arabama arkadan Çarptılar akan bir tarafte çok sıkıntılı bir durumdu Polis rahat olmamı söyledi çarpan kişiye çok üzüldüm yüzde yüz suçluydu eşimi aradım o Herşeyi Çözer beni kurtardı o durumdan karşı taraf için üzüldüğümü anladı Onlara da gereken yardımı yaptık suçlu olsalarda..
13-Hayatınızın en önemli olayı nedir? Eşimin yaptığı büyük sürpriz :panter:
14-Sizin için Sevgi nedir? Herşekilde yanında olabilmektir
15-Evlimisiniz? Evet
16-Başınıza gelen en matrak olay nedir Şu an aklıma gelmiyor
17-Yaşamınızda başınıza gelen en kötü olay? Annemin Ölümü..
18-Sitemizde en çok sevdiğiniz dostlarınız kimlerdir Aslı Okycim şekerim isimleri aklmıma gelmeyen daha var
19-Hangi takımı tutuyorsunuz Galatasarayyyy
20-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendinizi anlatın:)

Kokoş gezenti rahat içten güvenLi

Sanırım oldu Şekerparecim :sirin: değilmii

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Ben sıramı savmıstım ama tekrar sobelenmısım madem tekrar yanıtlayayım :D

1-Nick(Belirtmek isteyen ismini yazabilir) Nick Aslı Oktay adım da Aslı :D
2-Nerde oturuyorsunuz Arabistan Riyad'da oturuyorum-ciko
3-Doğum tarihiniz yaşınız:) 20 ekim 1989 doğumluyum yaşım 22:sirin:
4-Mesleğiniz ev hanımlığı:nk:
5-En çok Sevdiğiniz Müzik türü ve sanatçı daha çok ezgi seviyorum-mustafa cihat:muzikk
6-En Sevdiğiniz film ve sanatçı En sevdiğim film Babam ve oğlum- Ayça bingöl -ciko
7-Yaptığınız spor Yürüyüş yaparım kondisyon bisikleti ve karın çalıştırma egzersizleri yaparım:esse:
8-Giyim tarzınız valla belli bir tarzım yok ama klasik çok giyinmem genellikle rahat ve şık kıyafetler seçerim:fisfis:
9-Güzelliğiniz için yaptıklarınız bitki çaylarını dondurup yüzüme sürerim ki ajda pekkan gibi ameliyata girmeme gerek kalmasın :kahkaha:
10-Sizi en mutlu eden kişi? eşim -hmm
11-Şuan nerde,kiminle olmak ve ne yapmak isterdiniz? şuan olmak istediğim yerdeyim eşimin kalbinde ve yanında -hmm Ama bir türkiye turu da fena olmazdı hani :kptmya:
12-Çok sıkıntılı anlarınızda kurtarıcınız kimdir veya nedir? Annem her derde deva ilaç gibidir mübarek hakkını ödeyemem
13-Hayatınızın en önemli olayı nedir? evliliğim -hmm
14-Sizin için Sevgi nedir? sevgi bence fedakarlık ve emektir
15-Evlimisiniz? evet 3 yıl oldu temmuzda -hmm
16-Başınıza gelen en matrak olay nedir:) :kahkaha: çocuğun biri babasının korkusuna sokakta kaçarken eteğimin altına girmişti :kahkaha: :kptmya:
17-Yaşamınızda başınıza gelen en kötü olay? Elhamdülillah öyle bişeyim yok Rabbim de vermesin inşallah
18-Sitemizde en çok sevdiğiniz dostlarınız kimlerdir? herkesi seviyorum ben ama çok samimi devamlı irtibatta olduğum canım arkadaşlarım ebrum enisem esmeryarim madesam şekerparem(çay arkadasım) zuzum ve heram var
19-Hangi takımı tutuyorsunuz? takımsızlar takımının kurucusu benim :kptmya:
20-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendinizi anlatın:) meraklı matrak duygusal sevecen kıskanç :kptmya:

Bende esmeryarimi sobeliyorum...:eek:ky:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Bitanem asıl ben teşekkur ederım çok mutlu oldum ınan sevdıklerının arasında olduğuma

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
teşekkürler aslımmmm :hhhhhh:

cevaplamaya başlıyayım öhömm öhömmmm :zonk:

1-Nick(Belirtmek isteyen ismini yazabilir): esmeryarim:panter:
2-Nerde oturuyorsunuz?:evde :zonk:
3-Doğum tarihiniz yaşınız:1982__29:gulegule:
4-Mesleğiniz:ev hanımı :cicikadin:
5-En çok Sevdiğiniz Müzik türü ve sanatçı:ruh halime göre dinlediğim müzikde değişiyor sevdiğim sanatçı yok sesini beğendiğim yıldız tilbe var :muzikses
6-En Sevdiğiniz film ve sanatçı :al yazmalım __ türkan şoray
7-Yaptığınız spor: egzersizler :esse:
8-Giyim tarzınız: rahat ve şık olması yeterli
9-Güzelliğiniz için yaptıklarınız:ben zaten güzelim :zonk: dermişim :kahkaha:
saçıma ve yüzüme arada kendi hazırladığım maskeler var :sila:
10-Sizi en mutlu eden kişi?eşim:utan:
11-Şuan nerde,kiminle olmak ve ne yapmak isterdiniz?:eşimle baş başa bi tatil diyecem ama nerde :sinifsinif::uzgun:
12-Çok sıkıntılı anlarınızda kurtarıcınız kimdir veya nedir?:eşim bazen kendim :lala:
13-Hayatınızın en önemli olayı nedir?:en önemli 2 olayı var 1. cisi babamı sonsuza kadar kaybedişim :mendil:2.cisi dünya ya tekrar gelsem yine eşim dediğimle evliliğim-hmm
14-Sizin için Sevgi nedir?:samimiyet ve fedakarkarlık
15-Evlimisiniz?evet :utan:
16-Başınıza gelen en matrak olay nedir:en kalabalık ve işlek cadde de düşmem ve yakınımında benim düştüğümü görmeyip onunda benim üstüme düşmesi olmuştu :kahkaha:
17-Yaşamınızda başınıza gelen en kötü olay?:babanım ölümü :mendil:
18-Sitemizde en çok sevdiğiniz dostlarınız kimlerdir?:arkadaşım olan herkese değer veririm ama 2 kişi var ki onlar benim için çok özeller
19-Hangi takımı tutuyorsunuz?:takım tutmuyorum :nanik:
20-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendinizi anlatın:meraklı,sabırsız,bazen duygusal bazen soğuk kanlı,merhametli, matrak

ebrucum sobeeee :sirin:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
1-Nick(Belirtmek isteyen ismini yazabilir) ebrulii ismim ebru
2-Nerde oturuyorsunuz?manisada
3-Doğum tarihiniz yaşınız 21ağustos1989/22
4-öğrenci
5-En çok sevdiğiniz müzik türü. Ruh halime bağlı
6-En Sevdiğiniz film ve sanatçı. Güneşi gördüm-Gülse Birsel
7-Yaptığınız spor. yapmıyorum kii :hihi:
8-Giyim tarzınız. Yerine göre değişiyor -ciko
9-Güzelliğiniz için yaptıklarınız yüzümü her gece gülsuyu ile yıkarım allık rimel ve ruj üçlüsü vazgeçilmezim :zuzu:
10-Sizi en mutlu eden kişi? Erkanımm:utan:
11-Şuan nerde,kiminle olmak ve ne yapmak isterdiniz? Huzur bulduğum bütün insanlarla birlikte güzel bir piknikte (kışta deldi ama neyse :cokkomik:)
12-Çok sıkıntılı anlarınızda kurtarıcınız kimdir veya nedir? tabiki aşkım ve en yakın dostum müşerrefim
13-Hayatınızın en önemli olayı nedir? evlendiğim gün en önemli olay olcak :dertli:
14-Sizin için Sevgi nedir? benm için sevgi birlik beraberlik, iyi ve kötü günde insanların birbirine destek olmasıdır
15-Evli misiniz- Hayır :sinifsinif:
16-Başınıza gelen en matrak olay nedir? Bilmem hiç düşünmedim ama yok sanırım :D
17-Yaşamınızda başınıza gelen en kötü olay?- Kötüleri çöpe attım :sila:
18-Sitemizde en çok sevdiğiniz dostlarınız kimlerdir? Herkesin yüreği başka güzel ama yeri en özel olanlar ASLIM,ENİSEM,ESMERYARİM,MELEK YÜZLÜM, FLAMINGO, HERAM,ELİFİM,ŞEKERPAREM :huhuu::huhuu:(ayy çok mu oldu ne :D)
19-Hangi takımı tutuyorsunuz? Tutmuyorum
20-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendinizi anlatın. Aşık,dost canlısı,panik,gülmeyi seven, insanlara değer veren :cee
Benden bu kadar :sirin::sirin:
bende melek yüzlümü sobeledim :sila:
Meleğim sobeeee

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar