Skincode Güneş Koruyucu Yüz Losyonu

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Skincode tek bir güneş ürününden 4 etki yaratıyor…

skin-code.jpg

Skincode Güneş Koruyucu Yüz Losyonu SPF 50+
Bileşimindeki çoklu UVA ve UVB koruma sistemi ile güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korurken içeriğinde yoğun miktarda bulunan CM-GLUKAN ile cildin kendi savunma mekanizmasını harekete geçirerek cildin yenilenmesini hızlandırır. Yine içeriğinde bulunan E-vitamini ile cildi nemlendirir, Provitamin B5 ile hücreleri onarır, Shea Yağı ile cildin yaşlanmasını geciktirir ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur.

Paraben, parfüm ve hiçbir zararlı kimyasalın yer almadığı Skincode Güneş Koruyucu Yüz Losyonu SPF 50+ cilde aydınlık, nemli ve ışıltılı bir görünüm sağlar. En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan bu kremi, pratik ambalajıyla yanınızda rahatlıkla taşıyabilir ve günün her saatinde güneşten korunabilirsiniz.

Skincode ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

Fiyatı: 59.50 TL

Alıntıdır!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ıcımımı okudun arına -hmm
bende boyle bı krem tavsıye ıstıcektım sendne
beyaz tenlıyım gunesı 10 dk gorsem hemen kızarıyorum ellerım kasımaktan kanıyo :(
bu krem ıyı gelırmı acaba yada 15 faktorlu gunes kremımı alsam

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kalp kalbe karşıdır diyelim:eek:

Canım ben 15 faktörlük bir ürün kesinlikle tavsiye etmiyorum sana. Çünkü güneş her yıl daha da zararlı olmaya başlıyor. Ben Sebamed'in 50 faktörlüğünü kullanıyorum; ama cilt tipine göre daha iyi bir güneş kremi de alabilirsin. Bence en yakın eczaneye gidip bir sor canım. Ama kesinlikle yüksek korumalı bir güneş kremi al:eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
yuksek faktor daha kansorejen etkısı vardır dıye almıyım dıyordum
ama haklısn bır ezcaneye ugruyum bugun zatı ıısm var eczanede bakalım ne tavsıye eder sgl fıstık:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim canım. Sanmıyorum kanserojen etkisi olacağını canımcım; çünkü hamilelere bile yüksek faktör öneriyorlar güneş kremini. Aslında o kadar zararlı ışınlar yaz-kış kullanmamız gerekli:dusun:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ablamlar 50 faktor kullanıyorlar her sene azaltmayı denıyolar 30 faktor aldalr en son
ondan korktum 50 faktorden :d bakalım eczanecı ne dıcek :)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Anladım canım. Tabii en iyisini eczacı diyecek:)

Umarım işine yarayan bir krem bulursun.:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar