Sizin için sigara nedir?:))

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
olmazsa olmazımdı kaç defa bırakmayı denedim olmadı,sonunda hamile kaldım tiksindim bırakmak zorunda kaldım ..istesemde içemiyorum,kokusu gelince fenalık geçiriyorum..ama iyikide tiksindim yoksa bu hamile halimle içmeye devam ederdim..

iC3

Aktif Üye
Tepki
83
olmazsa olmazımdı kaç defa bırakmayı denedim olmadı,sonunda hamile kaldım tiksindim bırakmak zorunda kaldım ..istesemde içemiyorum,kokusu gelince fenalık geçiriyorum..ama iyikide tiksindim yoksa bu hamile halimle içmeye devam ederdim..

iyi ki bırakmışsınız çok sevindim

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
benim için kendini yakan en iyi arkadaşım:) bu arada bigün beraber yanacağız o ayrı ama hoşuma gidiyo yakasım geldi:dertli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ben sigara icmiyorum yillarca icmessem sorun olmaz ama bazen kahveyle tüttürmeyi seviyorum öyle 40 yilda bir:dertli:

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
paranla kendini zehirlemek ve iğrenç bir kokuu bööööööööö nefret ediyorum kokusundan :nanik:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ben günde tam 1 paket içiyordum
dün öğleden beri 1 tane bile içmedim bırakmayı çok istiyorum inşaallah bırakabilirim
inanın çok daha iyi nefes alabiliyorum nefes alırken kalbime bir ağrı giriyordu mecburiyetten bırakmaya karar verdim inşallah tekrar bu illete yenilmem :eek:ky::eek:ky::eek:ky:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
ben günde tam 1 paket içiyordum
dün öğleden beri 1 tane bile içmedim bırakmayı çok istiyorum inşaallah bırakabilirim
inanın çok daha iyi nefes alabiliyorum nefes alırken kalbime bir ağrı giriyordu mecburiyetten bırakmaya karar verdim inşallah tekrar bu illete yenilmem :eek:ky::eek:ky::eek:ky:

canım inşallah bırakırsın.sigaranın pis kokusu ve zararlarından başka neyi varki hem maddi hem manevi.benim eşim içiyordu 2 yıl önce tüm çabalarımla bıraktırdım çok şükür. inş.sende bırakır rahat bi nefes alırsın.

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Geçen hocaya sordular sigarayı. Haramdır dedi. Eskiden sigaranın zararları bu kadar kati bilinmiyordu. Buyüzden mekruh deniyordu. Ama şimdi öldürücü etkisi olduğu tıbben kesinleşti. İnsan vücuduna zararı çok büyük. Kuran'da insanın kendine, emanet bırakılmış olan bedenine zarar vermesi yasaklanmış. Yani haram kılınmış. Dolaylı yoldan sigara da haramdır diyor hoca.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar